Şuan Muhteşem Sözler ve Müthiş Mesajlar bölümünün Sayfa 1 kısmındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir.

Ya sessiz ol melek gibi; Ya sivri dilli ol Şems gibi; Ama asla sinsi olma Şeytan gibi!
Bundan sonra benim için değerli olan, ben ağlarken gidenler değil! Yanımda kalıp, gözyaşımı silenlerdir.
Ne kadar mal mülk sahibi olursan ol, ne kadar kaliteli giyinirsen giyin, karekterin yoksa fakirsin. İnsanliktan haberin yoktur!
Gönül delidir zoru seçer. Kalp mahkumdur umut ister. Göz ufuktur yari gözler. Dil dilsizdir söz ister. Aşk imkansızdır güç ister. Sevda zordur yürek ister.
Bir kılıcın nasıl bilenmeye ihtiyacı varsa, aklın da okumaya ihtiyacı vardır.
Herkesin cesaret edebileceği bir şey değildir aşk! Rezil rüsva olmak da var. Sevdiğinin gönlüne düşmeyince, el alemin diline düşmek de var.
Susmak bazen asalet bazen nezakettir, hele de incitmekten korkuyorsan; sevdiklerie susmak o zaman unutulmak pahasına olsa ebedi zerafettir.
Bazı insanlar vardır bütün hayatın boyunca tanırsın ve bir günde unutursun. Bazılarını ise bir günde tanırsın ömrünün sonuna kadar unutamazsın.
Bu gönül gün gelir ağlamayı unutur, gün gelir gülmeyi unutur. Ama bu gönül sevdiklerini asla unutmaz!
Beni sevmek kolay değildir. Dikenli tellerin arasında geçmek gibidir. Bazen neşelenip çoğu zaman üzülmektir. Beni sevmek bazen yaşamak, çoğu zaman da sevgiden ölmektir. Çok ağlayıp, çok söze niyet edip az söz söylemektir. Beni sevmek kolay değildir. Beni sevmek zor anında bile beni düşünmektir. Yürümeyi bırakıp koşabilmektir. İçi yanarken bile tebessüm etmektir.
Toplam 15 sayfa bulunmakta.
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1
Sponsorlu Bağlantılar
öykü:
Hayaldi gitti bitti...
baran:
uzun söz tariha yakışır
Tilkigkhn :
Soruyordun ya sevgili?
Diyordun ya kafan hep güzel mi diye?
Yıldız Tilbe Misali be Sevgili..
Kafam hafif dumanlı ;)
tayfun :
Çok güzel sözler
İsimsiz:
Gönlüme sığmayan özlem, gözyaşları ile dolup taşıyor kalbimden...
Bu sayfa fena deıl:
Il ayda sehır marsta
Daha Fazla Yorum Göster [Toplam 6 adet]
Sponsorlu Bağlantılar
(Uyuz Sözler) KAZIM BUCA: Eyy cin. + efendim ? - ay sen ne guzel efendim diyon + yavşama çarparım :DD (Sizden Gelenler) Kristal kelebek: Kalemimi kırmış olsanızda bir gün mürekkebimde boğulacaksınız...!!! (Sizden Gelenler) GİZLİ SEVDA: YORDUN BE HAYAT BEN MUCADELE ETTİKCE SEN USTUME USTUME GELDİN İSYANIM SANA MI ASLA İSYANIM TÜM İNSANLARA (Mani Sözleri) İLAYDA: SÜPERRRRRRRRRRRR SÖZLER BUNLAR YAAA (Sizden Gelenler) Sude: S**tir olup gidecek misin yoksa ben mi iteyim?
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
düşündüren sözler kurban bayramı mesajları dostluk sözleri platonik aşk sözleri aşık edici sözler laf sokucu sözler hoş sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen