Şuan Muhteşem Sözler ve Müthiş Mesajlar bölümünün Sayfa 1 kısmındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir.

Bir şeyi öyle yürekten, öyle kararlı, öyle aşk ile isteyin ve harekete geçin ki; o da size öyle aşkla gelsin, hoş gelsin sefalar getirsin.
Tavrınız olsun, tarzınız olsun, hedefiniz olsun, çizginiz olsun, prensipleriniz olsun, farkınız olsun, sınırlarınız olsun. Her şeyiniz şahsınıza münhasır olsun. Davranızşlarınız taklit, düşünceleriniz satılık, değerleriniz emanet olmasın!
Ya sessiz ol melek gibi; Ya sivri dilli ol Şems gibi; Ama asla sinsi olma Şeytan gibi!
Bundan sonra benim için değerli olan, ben ağlarken gidenler değil! Yanımda kalıp, gözyaşımı silenlerdir.
Ne kadar mal mülk sahibi olursan ol, ne kadar kaliteli giyinirsen giyin, karekterin yoksa fakirsin. İnsanliktan haberin yoktur!
Gönül delidir zoru seçer. Kalp mahkumdur umut ister. Göz ufuktur yari gözler. Dil dilsizdir söz ister. Aşk imkansızdır güç ister. Sevda zordur yürek ister.
Bir kılıcın nasıl bilenmeye ihtiyacı varsa, aklın da okumaya ihtiyacı vardır.
Herkesin cesaret edebileceği bir şey değildir aşk! Rezil rüsva olmak da var. Sevdiğinin gönlüne düşmeyince, el alemin diline düşmek de var.
Susmak bazen asalet bazen nezakettir, hele de incitmekten korkuyorsan; sevdiklerie susmak o zaman unutulmak pahasına olsa ebedi zerafettir.
Bazı insanlar vardır bütün hayatın boyunca tanırsın ve bir günde unutursun. Bazılarını ise bir günde tanırsın ömrünün sonuna kadar unutamazsın.
Toplam 16 sayfa bulunmakta.
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1
Sponsorlu Bağlantılar
Berat Akar :
Herşeyden Önce Sözlerinin Arkasında Dik Durmayı Öğreneceksin :)
öykü:
Hayaldi gitti bitti...
baran:
uzun söz tariha yakışır
Tilkigkhn :
Soruyordun ya sevgili?
Diyordun ya kafan hep güzel mi diye?
Yıldız Tilbe Misali be Sevgili..
Kafam hafif dumanlı ;)
tayfun :
Çok güzel sözler
İsimsiz:
Gönlüme sığmayan özlem, gözyaşları ile dolup taşıyor kalbimden...
Bu sayfa fena deıl:
Il ayda sehır marsta
Daha Fazla Yorum Göster [Toplam 7 adet]
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) Arzu: Canim cigerime 4yil7ay verdiler bugun gittik cok zor bugün23 gun oldu allahim yardım et dilerim af vermeyenlerin cigerleride en kisa zamanda ayni aciyi ceker (Koyan Sözler) failimechul: Sagda solda diyormussun?arkamdan agladi diye!! Ayip lan ben hic diyormuyum arkamdan havladi diye(ayik ol) (Tatlı Sözler) Hasan Subaşı: Aşkı anlat dediler kalbim titreyerek allah dedi zeynep❤hasan (İntihar Sözleri) Bilal: Insan başka çare bulamayinca intihar etmek ister (Atarlı Sözler) Mızo: Biz kumrala göz kırpar sarısına selam verip geçeriz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
teşekkür sözleri laf sokucu sözler erkekler ıçin sözler zaman sözleri ıtalyanca aşk sözleri hz ali sözleri aldatma sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen