Şuan Sevgililer Günü Mesajları ve 14 Şubat Günü Sözleri bölümünün Sayfa 1 kısmındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir.

Gözlerini bana o kadar yaklaştır ki; gözlerim, senin gözlerindeki hayatta kaybolsun. Sevgililer günün kutlu olsun.
Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!
Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.
Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için.
Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.
Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin? Bil ki çok özlendin? Sevgililer günün kutlu olsun!
Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!
Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.
Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!
Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.
Toplam 33 sayfa bulunmakta.
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1
Sponsorlu Bağlantılar
berke:
Bu sene de 14 şubat planımda bi değişiklik yok. Yine ölü taklidi yapcam.
Rojin:
Seni seviyorum
ŞEVKET:
Ya senin 2 yıldır sevgilin yok zaten 14 şubatta yalnızım diye ne üzülüyorsun.
BlueAngıl :):
14 şuBAT GelIrken seVgILiSinDEN AyrıLAN, 15 şUbat SAbAHı öZLedIm DiYe MEsaJ ATıp barışAN aDaMlA evLENiLir,O Adam tuTumludUr, zENgIn OLUR
erhan s.:
Arkadaşlar benimkini kaybettim de aranızda fazla sevgilisi olan varmı
Hüsnü şahin:
Aşure gününde aşure dağıtıldığı gibi keşke sevgililer gününde sevgili dağıtılsaydı be kardeşim.
Haldun ist.:
Şubat 13 çeksin,
Geri kalan günler Marta eklensin.
- Bizim sevgilimiz yok bari kediler bayram etsin
Yalnız Adam Harun:
+ Oşkom bono 14 şobotto no olocokson bono ?
- Türkçe eğitim seti.
Necmi:
sevgilim için güzel sözler var
Daha Fazla Yorum Göster [Toplam 9 adet]
Sponsorlu Bağlantılar
(İnce Sözler) ozlem: Seni sensiz yasiyorum seni senle yasamak istiyorum su kisacik indirdi tek seni seviyorum (Ölüm Sözleri) aylam: bana guvenme hayat bu gun varam sabah birden yox olaram (Manalı Sözler) kimyon: Seni ben degil yuregim sevdi (Atarlı Sözler) lafkadını: Gözümden düştüğün an yer çekimi yalan ???? nasıl??? (İntihar Sözleri) Arif Demir: Tetiği ben çektim ama beni SİZ öldürdünüz..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ezici sözler mevlid kandili mesajları kızılderili atasözleri ıngiliz atasözleri kutlama sözleri alman atasözleri hiphop sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen