Üzücü Sözler Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Üzücü Sözler için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Her şey er yada geç olacağına varıyor. Bizde kazma kürek sallayıp, ter döküp, yoruluyoruz haybeye işte.
İnsanlar sözler yazar beyniyle, melodiler giydirir gönlüyle. Beyin artık yazamıyor gönül nağme yapamıyorsa, ruh enerjisini kaybetmiştir.
Bazı insanlara geç kalırsınız. Sizden önce uğrayan bütün güven duygusunu tüketmiştir. Siz yanlış zamanda yanlış yerde olan o talihsizsiniz.
Gözümle gördüğüm alem ile kafamın içindeki alem birbiriyle örtüşmüyor.
Olaylara iyi tarafından bakayım diyorum, ama tarafın iyisini bulamıyorum.
Şimdi karşıma dikilsen olmadığın anlardaki gibi sövemem sana, kıyamam.
Kendi hayallerinizi oluşturun, yoksa başka biri kendi hayallerini gerçekleştirmek için sizi işe alır.
İnsan en büyük mezardır aslında, her şeyi içine gömer.
Sustuğun hiçbir cümlede, konuştuğun kadar pişman olmazsın!
Her şeyi düşüneyim derken, kendimi unutmuşum bir yerlerde kaybolmuşum.
Toplam 11 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Üzücü Sözler
sedaa:
keşke acılarımıda sözlerle kapatabilsekk
tuanna:
Çooook güzel
sanana:
Bir gun annemin cigligiyla tum sehir uyanacak ama bn uyanmayacagim
Cihan:
Miraneden kus uctu,
Yandi yürek tutusdu,
Baba bni evlendir.
Toplam 4 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 7968
Geçmiş Olsun Sözleri Manyak Sözler Arap Atasözleri Kadir Gecesi Mesajları Öğrenci Mesajları İsyan Sözleri Dokunaklı Sözler Yürek Yakan Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Gözyaşı Sözleri İç çekiyorum mutlu bir çift gördüğümde, neden bizde onlar gibi olamadık söylesene?
Beşiktaş Sözleri Geceleri Senin Marşınla Sokakları inlettik Gündüzleri Davullarla Dtadları Gümlettik Beşiktaşlı OLmak Varsa Biz Seninle Yükseldik Kartalım.
Sıcak Sözler herşey bom boş sen yokken içimdeki tek gerçeksin beni benden alan tek olağan üstü varlıksın
Can Yakan Sözler Zulama sakladığım küçük mutluluklarım var anılarımdan kalan. Ara sıra kullandığım.
Adam Gibi Sözler Adam gibi seveceksen gel, biz adama benzeyen çok dönek gördük!
Eğer bir gün ağlamaklı olursan...Eğer bir gün ağlamaklı olursan, beni ara... Seni güldüreceğime söz veremem, fakat seninle birlikte ağlayabilirim.
Ben mükemmelliği vicdanda arar...Ben mükemmelliği vicdanda ararım, çünkü bilirim ki vicdanı eksik olan başkalarına zarar verir.
Güneş parlıyorken, herkes seni...Güneş parlıyorken, herkes seni sevebilir unutma. Ama gerçekten kimin umurunda olduğunu ancak fırtınalar eserken öğrenirsin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Facebook dürtme olayı iyide, b...Facebook dürtme olayı iyide, bir de trip atma butonu olmalı.'Şükran sana trip attı', 'Geri Trip at' ya da 'Görmezden gel'.
Yetişkin bir baba, aynı haberi...Yetişkin bir baba, aynı haberi tam 15 farklı kanalda bıkmadan izleyebilme yeteneğine sahiptir.
Her gece uyumadan önce dua ede...Her gece uyumadan önce dua eder ve Allah'tan bisiklet isterdim. Bir gün rüyama dedem girdi 'bir kere de ölmüşlerine dua et gavur tohumu!' dedi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Renkli Sözler Gurur Sözleri Bilgisayar Sözleri Duygulu Sözler Babalar Günü Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Seni Seviyorum Sözleri) gül: lafla sevmek güzel (Felsefi Sözler) ığdırlı HİVDA: Ve çünkü hayat yazar sen oynarsin (Kardeşlik Sözleri) sibel okay: özgürüm bitanecik kardeşim seni çok sewiyorum. (Hoş Sözler) gül fidan: Sen ordan bir canım dersin,Benim kalbim kaburgamın altına sığmaz burdaa... (Kapak Sözler) muhammed: çok güzel gerçekten Admin: Diğer söz kategorilerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz ;) (Koyan Sözler) Tülly : Ne Halim Varsa Görmek İstiyorum (Kapak Laflar) Emre Can: Derste hep aynı parmakları görüyorum diyen hocama derste orta parmağımı kaldırdım dersten attı (Aşk Acısı Sözleri) DERYA: en acısıda , onu sevmek istersınız ama o uzaklaşır sızden (Harbi Sözler) esra bülbül: gercekten dogru sıldım herseyı boşverdım kırıldıktan snra ne önemı var (Dünya İle İlgili Sözler) gülverdi: insan oglu dunyayida yasadiklarinida beden gozuyle goruyor kac kisi gonul gozuyle gorup yasayabiliyor gercek hayati
Sponsorlu Bağlantılar
Hüzünlü Mesajlar Hiphop Sözleri Fedakarlık Sözleri Unutulmaz Sözler İltifat Sözleri Mani Sözleri Öfke Mesajları Şoför Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com