Geçmiş Olsun Mesajları Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Geçmiş Olsun Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir an önce sağlığına kavuşman dileğiyle.
Hastalıklar Alsın başını Gitsin, Hastalığın Bir An önce geçmiş Olsun Canım benim Seni Seviyoruz.
geçmiş Olsun Arkadaşım Dualarım Seninle Umarım hemen Ayağa Kalkarsın.
Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz Geçmiş Olsun?
Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle.
En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle.
Geçmiş olsun, en kısa zamanda aramızda olman dileğiyle?
Kendine çok dikkat et, sen bizim için önemlisin.
Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.
Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. inanıyoruzki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine, ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz..
Toplam 3 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Geçmiş Olsun Mesajları
Güvenlik Kodu: 6653
Mani Mesajları Sensizlik Sözleri Trabzonspor Sözleri Sıcak Sözler İğneli Mesajlar Başarı Sözleri Kadınlar İçin Sözler Küsme Sözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Kadir Gecesi Sözleri ?Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesi?ni ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar' HADİS
Sevgi Sözleri Seviyoruz, özlüyoruz, kıskanıyoruz, kavga ediyoruz, küsüyoruz, sabah uyanıp tekrar başa dönüyoruz.
Karizma Mesajlar ______aLayına qider demedik mi_???cefaLarı çekmedik mi_???ah be kankaa bizde sewmedik miiiiiiiiiiiiiiiiiii??:
Yalnızlık Sözleri Yalnızlığa alışmış birini gitmekle tehdit ederek korkutamazsın!
Felsefi Mesajlar Çevrelerine uymak icin kendilerini yontanlar, tükenip giderler R.HULL
Güven ruh gibidir. Terk ettiği...Güven ruh gibidir. Terk ettiği bedene asla dönmez!
Dalgınım; dalıp dalıp gidiyoru...Dalgınım; dalıp dalıp gidiyorum bu ara, neyi nereye koyduğumu unutuyorum. Dargınım; kırıla döküle gidiyorum bu ara insanlar o kadar acımasız ki; kimi nereye koyduysam bulamıyorum.
Sevmelerim vardır benim, uğrun...Sevmelerim vardır benim, uğruna kendimi yaktığım. Sevmelerim vardır benim, bir yalana gözümü kırpmadan yıktığım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Fırıncı sıcak diye ekmeği eliy...Fırıncı sıcak diye ekmeği eliyle zıplatarak getirince 'Utanmıyor musun milletin ekmeğiyle oynamaya' dedim. Kürekle kovaladı.
Herifin boyu 155, yanından geç...Herifin boyu 155, yanından geçen 180'lik kıza 'bi öpücük ver yavrum' diye laf atıyor. Yanında tabure mi taşıyorsun, nasıl öpeceksin kızı bodur!
Aşk; yumurta kırmayı bile bece...Aşk; yumurta kırmayı bile beceremeyen kızla evlenmeyi göze almaktır. (;
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Aldatma Sözleri Mevlana Mesajları Dramatik Mesajlar Çapkınlık Mesajları Uğurlu Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Korkunç Sözler) çorumlu: seni seveni zehir olsada yut seni sevmeyeni bal olsada unut (Karşılıksız Aşk Sözleri) demet: Karşılıksiz sevgi berbat bisey adamın öyle canını yakıyor ki: ( (Cezaevi Sözleri) Alperen : ankara sincan kapalı ceza evine selamlar Allah kurtarsın (Motivasyon Sözleri) sedat: HERKES PİNOKYO OLMA ŞANSINA SAHİP DEĞİLDİR KİMİLERİ ODUN OLARAK KALIR. ( sedat ın günlüğü.) (İsyankar Sözler) ne : Sudan sebepler değilmi damla damla birikip bogulmaya neden olan (Aşık Edici Sözler) isimsiz: YAGMUR Taneleri gibi sevdim seni hem çok hemde sık (Kapak Sözler) sedef: ayyyyy cok guzlel olmus (Rap Sözleri) hediye nane: Söz de güzeI. YorumIarda ama kişiden kişiye değişkenIik gösteren. DurumIar bunIar. Yani (Özgürlük Sözleri) Umit : Bu hayatta Yapamayacak bir şey yok en önemlisi kendi özgürlüğün kazanmaktır (Arabesk Sözler) Zeliş: Senin yaptığın atar, benim hayatıma renk katar be güzelim.!
Sponsorlu Bağlantılar
Trabzonspor Sözleri Mutsuzluk Sözleri Cuma Sözleri Pişmanlık Sözleri Saçma Sözler Uğurlu Sözler Af Dileme Sözleri Teklif Mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com