Kandil Mesajları Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Kandil Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.
Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.
Allah?ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..
Allah?ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!
Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
GUN VARDIR, BIN YILDAN UZUN GELIR BIZE. BIR YIL VARDIR BIR GUNDEN KISA GELIR BIZE. BIRE BIN YAZILAN BU GECEDE DUA EDELIM RABBIMIZ?E.
GUL BAHCESINE GIRENLER GUL OLMASALAR DA GUL KOKARLAR. KAINATIN EN GUZEL GULUNUN KOKUSUNUN UZERINIZDE OLMASI TEMENNISIYLE.
YIPRANMIS VE KATILASMIS GONULLERI RAHMET MELTEMIYLE YESERTEN ESSIZ PEYGAMBERIN DOGUM GUNU OLAN MEVLIT KANDILINIZI EN ICTEN DILEKLERIMLE TEBRIK EDERIM?
BIR DAMLA UMUT SERPILSIN YUREGINE BIR TATLI MUTLULUK DOLSUN GOZLERINE BIN BIR HAYALLERIN GERCEKLERI BULSUN DUALARIN KABUL OLSUN.
Tüm Müslüman Ailesinin Bu Mübarek Gecede Ettikleri Duaları Yüce Rabbimden Kabul Etmesini Dilerim Amin?. Bütün isLam Aleminin Mübarek Kandil gecesini Kutlarım?
Toplam 2 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Kandil Mesajları
merve:
ArkadaşIar kandiliniz mübarek oIsun
Toplam 1 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 1443
Kötü Sözler Mısır Atasözleri İşçi Bayramı Mesajları Neşeli Mesajlar Hoş Sözler İntihar Mesajları Ağır Mesajlar Almanca Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Mutsuzluk Sözleri Mutsuz olduğun zamanlarda, mutlu olduğun zamanları hatırlamak kadar mutsuz bir durum yok.
Hollanda Atasözleri Kadının gözü evi temizler.
Manalı Sözler Biz dosta selamı da biliriz, yare sevdayı da, yeter ki dost yürekli, yar vefalı olsun!
Anlamsız Sözler Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet.Peki deplasmanda yedin mi?
Felsefi Sözler Allah seni özgür yaratmışken, başkasının kölesi olma!
Ey sevgili! Ağzımda lokma vark...Ey sevgili! Ağzımda lokma varken konuşmak kolay da, yüreğimde sen varken susmak ne zormuş.
Sen benim  bildiğim en güzel ş...Sen benim bildiğim en güzel şeyimi kaybetme korkum. En çok istediğim şeye sahip olma mutluluğum. En güzel gözlere uzun uzun bakışlarım ve bir yürek için ilk ağlayışımsın.
Bir çok sahnesini doğaçlama oy...Bir çok sahnesini doğaçlama oynadığımız bir filmdir hayat, yeri gelir keyfimize uyanı oynarız, yeri gelir bize yazılanı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Kim yaktı lan bu kızın içini b...Kim yaktı lan bu kızın içini böyle? Yürüyen kalorifer kazanı gibi mübarek, mini şortla dolanıyor bu havada.
Geçen karıncanın biri tututmuş...Geçen karıncanın biri tututmuş beni götürmeye çalışıyor. Dedim ne oluyor; 'Pardon abla, şeker sandım sizi.' dedi.
Uzun boylu kızlar saçlarını kı...Uzun boylu kızlar saçlarını kısa kestirmesin. Vileda sopası gibi geziyolar ortalıkta.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Nankörlük Sözleri Manalı Mesajlar İşçi Bayramı Mesajları Damardan Sözler Ağır Abi Mesajları
Sponsorlu Bağlantılar
(Manalı Mesajlar) rana: bendee tşk ederim çoooook beğendim (Kardeşlik Sözleri) yanlız kaldım senın yuzınden kardesım: Bunların hepsı aynı bok nekadar karfeısn olsun gunun bırındenıda senın sırtından vuruyo hepınızden ugrenuyorum encıkta yakınımda olanlardam (Çapkınlık Mesajları) AYŞŞEGÜL: AYY ÇOK KOMİKK (Kıskançlık Sözleri) zuhal: kıskancım ama okadarda deıl hersey dozunda olcak canımm amaa malesef esımm cok kıskanc ofssss ( (Anlamlı Sözler) HİVDA: Her kese samimi olan lüytfen IĞDIRlilara soguk soguk olsun (Geyik Laflar) funda :D: Annemin hobileri arasında her işi kendi yapıp sonra bana laf sokmak var. (Umursamaz Sözler) sinem: Bi bak bakalım umrumda mısın valla değilsin (Laf Sokucu Sözler) duygu: anlarısın kah*e dunyayı qardeşm (Azeri Sevgi Sözleri) tenha oglan : 8 il birini sev dim ama cox aci cek dim sev qi yalan di aci di (Kardeşlik Sözleri) asya: yazdığınız sözler harika
Sponsorlu Bağlantılar
İngilizce Aşk Sözleri 23 Nisan Sözleri Anneler Günü Mesajları Mevlid Kandili Sözleri Fenerbahçe Sözleri Geyik Laflar Kurban Bayramı Sözleri Avustralya Atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com