Kandil Mesajları Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Kandil Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.
Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.
Allah?ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..
Allah?ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!
Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
GUN VARDIR, BIN YILDAN UZUN GELIR BIZE. BIR YIL VARDIR BIR GUNDEN KISA GELIR BIZE. BIRE BIN YAZILAN BU GECEDE DUA EDELIM RABBIMIZ?E.
GUL BAHCESINE GIRENLER GUL OLMASALAR DA GUL KOKARLAR. KAINATIN EN GUZEL GULUNUN KOKUSUNUN UZERINIZDE OLMASI TEMENNISIYLE.
YIPRANMIS VE KATILASMIS GONULLERI RAHMET MELTEMIYLE YESERTEN ESSIZ PEYGAMBERIN DOGUM GUNU OLAN MEVLIT KANDILINIZI EN ICTEN DILEKLERIMLE TEBRIK EDERIM?
BIR DAMLA UMUT SERPILSIN YUREGINE BIR TATLI MUTLULUK DOLSUN GOZLERINE BIN BIR HAYALLERIN GERCEKLERI BULSUN DUALARIN KABUL OLSUN.
Tüm Müslüman Ailesinin Bu Mübarek Gecede Ettikleri Duaları Yüce Rabbimden Kabul Etmesini Dilerim Amin?. Bütün isLam Aleminin Mübarek Kandil gecesini Kutlarım?
Toplam 2 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Kandil Mesajları
merve:
ArkadaşIar kandiliniz mübarek oIsun
Toplam 1 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 8115
Kısa Aşk Sözleri Öfke Sözleri Bulgar Atasözleri Şirin Mesajlar Havalı Sözler Seni Seviyorum Sözleri Ulvi Lafları Hollandaca Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Özbek Atasözleri İğne kadar delikten, deve kadar soğuk girer.
Cuma Sözleri Ey Rabbim...Kalb katılığından, gafletten, dalaletten, zilletten, miskinlikten, küfürden, fısktan, nankörlükten, riyadan, sadece Sana sığınırız. Sen bizleri koru. Güç yetiremeyeceğimiz bela, fitne ve musibetlerle bizi imtihan eyleme Ey Rabbim... Cumanız mübarek ve kabul olur inşallah...
Makara Sözler Soru: Karadenizli askerin silahına ne denir? Cevap: Lazer silahı.
Mevlana Mesajları Eşek, suyun kadrini bilseydi, ayak yerine baş koyardı ırmağa.
Ölümsüz Sözler Epictetos: Saati gelince öleceğim;lakin kendisine verileni iade eden bir adam gibi öleceğim.
Bazen bir insanın tek ihtiyacı...Bazen bir insanın tek ihtiyacı olan tutunacak bir el ve kendisi anlayacak bir yürek.
Kim demiş 'en büyük aşklar nef...Kim demiş 'en büyük aşklar nefretle başlar' diye. Benim en büyük nefretim; bir aşkla başladı.
Aşktan yana yaşadıklarımı bils...Aşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma aşık olurdun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
O kadar zenginiz ki evde ki üt...O kadar zenginiz ki evde ki ütününün bile kendine ait masası var. Gerisini siz düşünün artık.
Penguen olmakta zor. Mesela ci...Penguen olmakta zor. Mesela ciddi bi şey konuşuyorsun, bitince yine paytak paytak yürüyeceksin. Karizma yerlerde.
Galiba benim ders notlarımın y...Galiba benim ders notlarımın yükseklik korkusu var...
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Mevlid Kandili Mesajları Çerkez Atasözleri Üzücü Sözler Arabesk Sözler Kötü Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Güzel Sözler) gökalp: arabanın kontak anahtarı marş gibi sürekli söy söz bun müzelik (Mafya Sözleri) rıza: güzelmiş bu mafya sözleri. etkiliyor insanı. (Koyan Sözler) mustafa zerey: Herşeye rağmen yaşamakta bir umuttur (Duyulmamış Mesajlar) Alper Burak Girgin: Guzel ~_~ çok duygulandim (Hoş Sözler) Rabia: cok guzel hpsi (İsyan Sözleri) özlem: Seni seviyorum bunu hak etmesende seni seviyorum benziz ligi hak etsende (Büyüleyici Sözler) sunay: sizi siz yapan özelliğiniz hissettiğimiz duyguları yazıya döküp bizimle paylaşmanız, bu yazıları okudukça kendimizi buluyoruz, (Etkileyici Sözler) sevme beni: Adamsan Sadece Bir Kızı Seveceksin Diğer Kızlardan Vazgeçeceksin (Yürek Yakan Sözler) zümra: güxel anlmlı sözler (Havalı Sözler) mutlu: Aklimi almaya aklin yetmez uğraşmaya sabrin yetmez ben kendimden bu kadar eminken alayi gelsin hiç farketmez ...
Sponsorlu Bağlantılar
Felsefi Sözler Fedakarlık Mesajları Sevenler İçin Sözler İran Atasözleri Nasihat Sözleri Galatasaray Sözleri Öğretmenler Günü Mesajı İntikam Mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com