Kandil Mesajları Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Kandil Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.
Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.
Allah?ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..
Allah?ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!
Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
GUN VARDIR, BIN YILDAN UZUN GELIR BIZE. BIR YIL VARDIR BIR GUNDEN KISA GELIR BIZE. BIRE BIN YAZILAN BU GECEDE DUA EDELIM RABBIMIZ?E.
GUL BAHCESINE GIRENLER GUL OLMASALAR DA GUL KOKARLAR. KAINATIN EN GUZEL GULUNUN KOKUSUNUN UZERINIZDE OLMASI TEMENNISIYLE.
YIPRANMIS VE KATILASMIS GONULLERI RAHMET MELTEMIYLE YESERTEN ESSIZ PEYGAMBERIN DOGUM GUNU OLAN MEVLIT KANDILINIZI EN ICTEN DILEKLERIMLE TEBRIK EDERIM?
BIR DAMLA UMUT SERPILSIN YUREGINE BIR TATLI MUTLULUK DOLSUN GOZLERINE BIN BIR HAYALLERIN GERCEKLERI BULSUN DUALARIN KABUL OLSUN.
Tüm Müslüman Ailesinin Bu Mübarek Gecede Ettikleri Duaları Yüce Rabbimden Kabul Etmesini Dilerim Amin?. Bütün isLam Aleminin Mübarek Kandil gecesini Kutlarım?
Toplam 2 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Kandil Mesajları
merve:
ArkadaşIar kandiliniz mübarek oIsun
Toplam 1 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 3125
Polonya Atasözleri Yalan Sözler Özenli Mesajlar Değişik Mesajlar Güzel Laflar Hiphop Mesajları Gurbet Mesajları Şoför Mesajları
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Cuma Mesajları Ya Celil, etme zelil, gönder delil. İlahi Ya Rabbi hacetimi rahmet deryasını ulaştır, duaya açılan elleri icabete eriştir. Hayırlı cumalar.
Sabır Sözleri Keder kaderin olmuşsa, sabır kabullenmektir.
Süper Sözler Babaanneme yükselenin ne dedim, 'tansiyonum' dedi. İçimdeki astrolog oracıkta öldü. :)
Ünlü Sözler Yeni başlangıçlardan sıkıldım artık, mutlu bir son istiyorum seninle! -Palahniuk
İbretlik Mesajlar Ne etrafımızı kıracak kadar sert, ne de karşınızdakilere cesaret verecek kadar yumuşak olunuz. Sadi
İnsan geride bıraktıklarını öz...İnsan geride bıraktıklarını özler, elinin altındakilerden sıkılır, ulaşamadıklarına tutulur. Ve ulaşılmaz olan hep aşk olur.
Keşke yüzümün güldüğü kadar iç...Keşke yüzümün güldüğü kadar içimde gülseydi.
Beni anlamanız için O'nu sevme...Beni anlamanız için O'nu sevmeniz lazım, buna da ben izin vermem!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Kafede yanımdan geçen kız o ka...Kafede yanımdan geçen kız o kadar güzeldi ki, göz zevki bozulmasın diye kafamı çevirdim.
Terliği üstüme fırlattıktan so...Terliği üstüme fırlattıktan sonra, 'şimdi git o terliği geri getir bakalım' diyen bir annenin evladıyım. :)
Sinir oluyorum köpeğe yabancı ...Sinir oluyorum köpeğe yabancı isimler takılmasından. Benim gözümde bütün köpekler Tomi'dir. Tomi gel olum lafına gelmeyen köpek yok.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
İran Atasözleri Duyulmamış Sözler Çerkez Atasözleri Rap Sözleri Kırıcı Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Gözlerle İlgili Sözler) Aysel: Cox guzel sozler (Mektup Yazıları) nils ergül: çok güzel yorumlar var ve bence bunlardan en güzeli en sonncu olmuş (Koyan Sözler) Birol: Bana yar olmayan devr-i davranin izzet-i ikramina tüküreyim. (Havalı Sözler) sefa turan: Herkes Oyuncu Olabilir Ama Yönetmen Benim. İstediğime Rol Veririm, İstediğime Yol Veririm (Ağır Abi Sözleri) CaShDuMaNnN: Teşkele yapma; && & Rehetsızzz... (Dertli Sözler) sinem dardan: keşke hep beraber olsak sen ve ben ama kader böğle değilmiş ben severim ama o gider (İsyankar Sözler) hırçın kız: her sey güzelde hayat yalan be benim isyankar kardeşlerim (Psikopat Sözler) kadir: aşk jiletyarası gibidir acısı geçer izi kalır (Sert Sözler) GaLaTaSaRaY: Azraile mesaj attım gel canımı al diye mesaj atmış "serefsizlere lnat yaşa"diye (Aldatma Sözleri) özok: ışte ınsanIarda oyIe bazıIarı meIek yuzIu kedıde oyIe heran cırmaIıyabıIır
Sponsorlu Bağlantılar
Mektup Yazıları Acı Sözler Emo Sözleri Hoş Mesajlar Sevgililer Günü Mesajları Kadir Gecesi Mesajları Çerkez Atasözleri Ağır Mesajlar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com