Ölüm Mesajları Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Ölüm Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Ölüm sizden hiç özür dilemez, çünkü sizi hiç aldatmamıştır.
Çok sıkıldıysan hayattan bir mezarlığa git. Ölüler iyi bilir; yaşamak güzeldir... N.Fazıl Kısakürek
Aşk için DOğmadım ben Aşk için Öleyim?
Aşk Seni Sevmekse Aşık Oldum öLmek gerekiyorsa Senin için öLümüde severim senin için?
Biz Ne hayata bağlı kalırız Bu Alemde Neden Hayat Bizi Yaşatır bu Alemin içinde, öLümle Arkadaş Olmuş gecelerimiz Biz gecelerin Adamıyız.
Seni Sevmekse Kaderim Severim, Senin için öLmekse Alın yazım öLürüm Gülüm?
Ayrılıktan Zor belleme öLümü Gülüm Ben Seninle Hayatı Sevmişken neden bana bu zuLüm?
gönül bu ne dert dinler ne keder sadece sözlerin yeter ölmem için güLüm!
Yaşasakta bir sebebimiz yok artık, öLümle Kankayım Artık!
Hayatı Seninle buLmuşken öLümü Seninle Yaşadım neden böyle OLdu insafsız Neden!
Toplam 4 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Ölüm Mesajları
Güvenlik Kodu: 5964
Portekizce Atasözleri Akıllı Mesajlar Mısır Atasözleri Pişmanlık Sözleri Kandil Mesajları Kızgınlık Mesajları Meksika Atasözleri Ağlatan Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Hayat Sözleri Anlamıyorsa; susmasını bileceksin, kendin için. Daha fazla yıpranmamak adına, sessizliği deneyeceksin. Öyle de olmuyorsa, aynı tavırla sırtını döneceksin. Zaman vereceksin. Sabırla bekleyeceksin. Böyle de olmuyorsa, vazgeçmeyi de bileceksin! Kendin için.
Sabır Sözleri Kalbin kışı yaşıyorsa sabret... Baharın gelmesi yakındır, az ötelerde saklı cennet.
Cumhuriyet Bayramı Mesajları Cumhuriyet idaresi, faziletli, namuslu insanlar yetiştirir.
Bomba Mesajlar Bir ipte bin cambaz oynar deliler akil satar
Özenli Sözler Önce can sıkıntısı dersin, bir bakmışsın sıkıntılarında canın olmuştur...
İçin yanarken üşümek, Yüreğin ...İçin yanarken üşümek, Yüreğin kan ağlarken gülmek, Özleyip de sevdiğini görememek.. İşte aşk bu olsa gerek !
İster yar ol, ister yara. İki ...İster yar ol, ister yara. İki şey mühimdir. Birincisi, okyanus gibi bol haysiyet. İkincisi, Elif gibi dimdik şahsiyet.
Küçükken 'küseceksen' oynamaya...Küçükken 'küseceksen' oynamayalım derdik... Peki ya şimdi ne diyelim? Gideceksen sevme mi? Yoksa satacaksan gelme mi...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Otobüste oturmadan önce güneşi...Otobüste oturmadan önce güneşin hangi tarafa geleceğini hesaplayıp, devamlı yanlış tarafa oturan bir insan grubu var.
Yeni doğan bebeğin 'anne' mi? ...Yeni doğan bebeğin 'anne' mi? 'baba' mı? diyeceğini merak eden çift ' hacı ' kelimesini duyunca bunalıma girdi. :)))
Kısa kollu gömlek sevmem ama a...Kısa kollu gömlek sevmem ama askıdaki tüm uzun kollu gömleklerimin kolları kıvırılmış bi şekilde beni bekler.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Love Mesajları Dünya İle İlgili Sözler Racon Sözleri İngiliz Atasözleri Enteresan Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Sevgiliye Uyku Mesajları) yulya: beni benden alan biricik askima iyi uykulaar dileyirem (Çekici Sözler) emrecan: TerbiyesizIık Sizin Küfür Edip Etmemeniz DeğiIdir . Küfür KişiIiğin Özgür Ruhudur , TerbiyesizIik Karakterdedir (Efkarlı Sözler) devrim: efkarlıyım bu günde usta verde boşaltıyım kadehleri (Rap Sözleri) 46 bela sayfamı lütfen beğenin: dikenli teller yeniden meraba. meraba güzel kız bugün hayata. (Laf Sokucu Sözler) ÂşîN: >< >< Kader Satılmıyoki, İyisini Alayım...! >< >< (Yürek Yakan Sözler) einur: seni sevirem sevinc (Laf Sokucu Sözler) S. s. s. s: Allah erkeği çok, adamı az yaratmı... (Koyan Sözler) BUSE SU: YAPINDA BOZUKLUK VARSA BENDEN MİMARLIK BEKLEME (Polis Sözleri) Utku: güzel ve anlamlı polis sözleri var. polislerimizi seviyoruz (Laf Sokucu Sözler) sizi düşünen biri: Klavyedeki boşluk tuşu gibisin çok yer kapliyosun ama boşsun işte.
Sponsorlu Bağlantılar
Kötü Laflar Zehir Sözler Başarı Mesajları Kızgınlık Mesajları Ulvi Lafları Efkarlı Sözler Üzücü Sözler İltifat Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com