Sevgiliye Güzel Mesajlar Bölümünün 3. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Sevgiliye Güzel Mesajlar için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyecegi kadar özelsin..
Gecemidir insanı hüzünlendiren Yoksa insanmidir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?Gecemidir seni bana düsündüren,Yoksabenmiyim seni düsünmek içingeceyi bekleyen?
Sen benim hayatımda oldugun sürece ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.
Ne insanlar tanidim yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi, parliyordu. Ama ben seni, günesi seçtim. Bir günes için bin yildizdan vazgeçtim.
Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin, ama aranizda tek fark var, onlar milyonlarca sen birtanesin..
Sen Allaha dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yas, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yasadigim ömür, en güzel günlerimsin.
Kısa sevgiliye Sözler sayfası ? Bu sayfamızda sevgiliniz için çok yeni ve değişik sevgiliye sözler hazırladık.Sizdede burada olmayan farklı sevdiğinize söylenecek sözleriniz varsa lütfen aşağıdan bizlere gönderiniz..Buyrun sevgiliye sözler mesajlar:
Ne uçanda Gözüm Ne kaçana sözüm ben Seni Bulmuşum Hayatı Unutmuşum sevgilim..
iLkim Oldun Bu hayatta Sonum olucaksun Sevgilim Bunuda Unutma.
Rüyalarımdaki melek sözlerimdeki nefes hayata karşı duruşumsun sevgilim, seninle güçlüyüm seninle bir bütünüm bu hayatta sevgilim.
Toplam 5 sayfa bulunmakta.
3
Sponsorlu Bağlantılar
Sevgiliye Güzel Mesajlar
İZZETTİN ŞAHİN:
BunDan SonRa Aşk diye Bişey Yok VarSada ÜsTü TaRihli Ve Son KullaN ma TaRide Bugün
Toplam 1 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 8095
Sempatik Mesajlar Değişik Sözler Almanca Mesajlar İnce Mesajlar Orijinal Mesajlar Ürkütücü Sözler Manyak Mesajlar Latin Atasözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Geyik Laflar mor ve öpülesi
İğneli Sözler Hislerimle oynayanın, duygularıyla dans ederim!
Nasihat Sözleri Yanlış kalbe misafir olduysan oturmasını değil, kalkmasını bileceksin.
Duygulu Sözler Gözlerini koyuluğunda sen vardın. Nefretle aynayı kırdım! Yere düşen cam parçacıklarında sen vardın.Bir kaç damla kan aktı elimden.Anladım artık sen vardın, damarlarımda da sen vardın.
Edep Sözleri Ayıp ve kabahatten korkmayan ile düşüp kalkmak,kıyamet gününde insana utanç verir. İmam ŞÂFİÎ (Rah.A.)
Allah hiç olmadık anlarda bize...Allah hiç olmadık anlarda bize öyle kapılar açar ki; her şeyin bittiğini düşündüğümüz bir anda umut güneşi bir kez daha doğuverir.
'Onda ne buldun' diye soran ol...'Onda ne buldun' diye soran olursa, 'Ne var ne yok onda buldum' diye cevabım olur.
Kendi bindiğim gemiyi yakacak ...Kendi bindiğim gemiyi yakacak kadar deliyken, hâlâ beni kibritle korkutmaya çalışanların aklına hayranım!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Ah be sevgilim gülüşün ömre be...Ah be sevgilim gülüşün ömre bedeldi de; Dişine yapışan maydanozu görmeseydim iyiydi. :)
Allah bazı insanlara; keşke vü...Allah bazı insanlara; keşke vücut kıvrımları yerine, beyin kıvrımları verseydi.
Şu kızların resim çekilirken '...Şu kızların resim çekilirken 'beni güzel çek' demesini anlamıyorum. Makine kızım bu, estetik cerrahı değil.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Damardan Sözler Araba Sözleri Sitem Mesajları Love Mesajları Kızılderili Atasözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Güzel Sözler) Nurullah: İntihar haramdı bizde yüzumuzu astık (Kurban Bayramı Sözleri) kenan2356: kurban bayramınız kutlu olsun. 2014 gördük ve daha nice senelere. (Kardeşlik Sözleri) rabia: Zehram seni çok seviyom lan hiç gitme tamammi :( (Resimli Komik Sözler) ayşe: vala güzel sóze ne hacet bende ck begendm yeni nesil boyle sosyal medyadan ógreniyor bu sözleri (Aldatma Sözleri) Funda.: Demez miydin bana, bırakamam ben seni. (Dostluk Sözleri) gzm bnk: iyki bnim dostumsun hilal kaya (Jilet Sözler) esmer kızz: yerime koyduklarını sana koyması dilegiyle ;) (Çekici Sözler) ridvan: helal olsun super yorumlar (Havalı Sözler) Beyza: Şeytana kafamdakileri anlattim yapma günah dedi :) (Kötü Laflar) yağmur sevda: Komik kelimeler ama işime yarıyor çünkü bazılarına yarıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Mevlana Sözleri Kibar Mesajlar Spor Sözleri Tebrik Mesajları Kral Mesajlar Aile İçin Mesajlar Ülkücü Sözleri Hasret Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com