Bayram Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Bayram Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

meleklere herzaman sizinle olsun bu mübarek ayda mübarek bayramınız Hayırlı Olsun ramazan bayramınız Kutlu Olsun.
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.
Dualarım Sizinle Birdahaki ramazan Bayramında Güzel Anılara imza Atmak dileği iLe Ramazan Bayramınız Hayırlı Olsun.
Ramazan geldi Evimize Bereket Getirdi Sofralarımıza Yine, Ramazan Bitsede Bu Ay, Bayramda Yanınızdayız Her An, Ramazan Bayaramızı Kutlarız.
Soğuk Evimize Ramazan Girdi ısıttı içimizi ısıttı Sofralarımızı, Ramazan bitti Bayramı geldi Evimiz mutlu ve Sevinç Dolu Ramazan Bayramınızı Kutlarız.
Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.
Ramazan Ayında bir ekmeği Paylaştık Sizinle Şimdi Ramazan Bayramındada Yine Sizlerle Olmanın Mutluluğu içindeyim ALLAH Hepimize uzun ömrüler Versin ve Nice Ramazan Ayrlarına Ve bayrmalarına Birlikte gireLim Amin.
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun
Bu Mubarek Bayramda Kalplerinizde Barış Gözlerinizde Umut Atrafınızda Sevgi olsun ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.
Yazın Zaman içinde eski ramazan Sofralarında Yeniden görüşmek dileği iLe 11 Ayın Sultanı ramazan Ayınızın Size güzellikler ve Bereketler getirmesini ve Bayramda Mutluluklar içinde Yoğunlaşmanızı Diliyorum.
Toplam 4 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Bayram Sözleri
nur:
Allah hamiya komek elesin gerek hami namaz qila men namaz qiliram amin.
Toplam 1 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 6495
Kötü Sözler Başarı Sözleri İhanet Sözleri Çılgın Sözler Güldüren Yazılar Almanca Aşk Sözleri Kırgınlık Mesajları Şizofrenik Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Hüzünlü Sözler Gözleri uzaklara dalan birinin, yakınlarda olmayan bir hikayesi vardır.
Duygulu Sözler Birisinin gün içinde güldüğünü görebilirsiniz, ama aynı kişi gece ağlayarak uyuya kaldığını kimse bilmiyor.
Ünlü Mesajlar Para arttıkça, para sevgisi de artar.JUVENAL
Laf Sokan Sözler Her tesbih sallayan mafıa olsaydı, imam mafıa babası olurdu.
Türk Atasözleri Vakitsiz öten horozun başını keserler.
Gölgene bak, beni anlamak isti...Gölgene bak, beni anlamak istiyorsan; O kadar yakın ama sana asla dokunamayan.
Üzme beni! Bugün yanağımı öper...Üzme beni! Bugün yanağımı öpersin, yarın toprağımı.
Mevsimlerden yine sen, ve ben ...Mevsimlerden yine sen, ve ben parçalı umutluyum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Hayatından mı bezdin? Ölmek mi...Hayatından mı bezdin? Ölmek mi istiyosun? O zaman annenin en yeni teflon tavasında metal kaşıkla yemek yap.
Hunharca düğüm atılmış naylon ...Hunharca düğüm atılmış naylon poşetinin düğümünü açamayınca yan tarafından yırtan adam eşittir 'adam gibi adam'.
Anneler; ömürlerinin 2 yılını ...Anneler; ömürlerinin 2 yılını çocuklarına 'yürümeyi ve konuşmayı' öğretmek için geri kalan ömürlerini de 'sus ve otur' demek için harcar...
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
İspanyolca Aşk Sözleri Öğretmenler Günü Mesajı Rap Mesajları Geçmiş Olsun Mesajları Endonezya Atasözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Neşeli Sözler) sülbiye: İnsan sevdiğinin arkasından yol almalı (Kırıcı Sözler) yağmur irem: gidenin arkasından noktayı koyki, gelenin ismi büyük harfle başlasın (Cezaevi Sözleri) Mehmet Gamze : Gamze Bir umutla BekLedigim En GuzeL Yarinimsin (mehmet) (Kaliteli Sözler) kuzey: Gerçekten qüzelmiş :) (Felsefi Sözler) mustafa: AnIatamadığınız her şey için AnIatmaIıymış Meğer (Laf Sokucu Sözler) defne: ben bu sayfayı çok beyendim laf sokarım derinden aklın oynar yerinden (Resimli Komik Sözler) peri: Cok harikaaaa supeer Admin: Beğendiğinize sevindik :) (Aşık Edici Sözler) hüseyin: çok güzel yorumlar hepde mükemmel (Laf Sokan Sözler) ecrin: Arkamdan solo yapacağına önüme gelde düet yapalım (Resimli Komik Sözler) Elif: Tek kelimeyle muhtesem :)
Sponsorlu Bağlantılar
Endonezya Atasözleri Hatıra Sözleri Dramatik Sözler Tebrik Mesajları İbretlik Sözler Kurban Bayramı Sözleri Kandil Mesajları İyi Şanslar Mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com