Kamyon Arkası Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Kamyon Arkası Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Hayat bir zulümse, ver ara gazı gülümse!
Kulağıma takarım küpe, yetişemez hızıma hiçbir züppe.
Beni takip etme güzelim, ben de yanlış yoldayım.
Burma burma biyiklarim, Tarkan seni ayiklarim.
Yollar gidisime, kizlar durusuma hasta.
Ben bir kadini sevdim mi gözüm gibi bakar, ilah gibi taparim; ama ki bir yanlisini görmeyeyim bir bidon benzin döker çatir çatir yakarim.
Sen gökyüzünde dogan günes, ben yollarda çilekes.
Sana taptigim kadar paraya tapsaydim milyarder, Allaha tapsaydim peygamber olurdum.
Oyle birini sev ki, sen ölünce o hiç yasamasin.
Asiksan vur saza, söförsen bas gaza.
Toplam 7 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Kamyon Arkası Sözleri
Hızlı ve Tüplü:
Ne diyor POLAT ALEMDAR Ben senin için yaşamayı göze almışım gülümmmm
Ömer:
Kısa kess :)
Hakkı:
bu sözler çok güzel. Özellikle kamyon sahipleri için güzel kamyon arkası yazılar var.
Toplam 3 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 4583
Asker Mesajları Azeri Sevgi Sözleri Deli Sözler Eski Sözler Kral Sözler Nasihat Sözleri Efsane Sözler Hatıra Sözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Cep Mesajları Sana Canım Feda Olsun Sana cep telefonum Feda Olsun Sen iste yeterki hayatı Şebekesiz Yaşıyayım
Yalnızlık Sözleri Çürümüş bir et parçasından tek farkım; Üzerimde sinekler uçuşmayacak kadar yalnızım.
Dostluk Mesajları BIR DOSTA IHTIYACIM VAR!!!SADECE OMUZUNDA AGLASAM VE ODA BANA NEDENINI HIC SORMASA OYLECE BULUSUP AYRILSAK SONRA BIR DAHA NE BEN ONA GITSEM NE DE O BENI ARASA PAYLASILMIS EN GUZEL SEY OLSA BU YASANMIS ACI AN AYRILIKLA BERABER CESURCA? VE BIZ HEP DOST KALSAK HER SEYE RAGMEN YINE IHTIYACIMIZ OLDUGUNDA, SORGUSUZ SUALSIZ, AYNI YERDE AYNI SAATTE...
Özlü Aşk Sözleri Deniz, kumsaldaki kumları; zaman, geçmişteki anıları siler. Ama hiçbir şey kalpteki gerçek aşkları silemez.
Kardeşlik Sözleri Yüzüne bakıp da derdini hissetmeyen kardeşe, kelimelerin zaten gücü yetmez...
Ben ömrümü ellerine veririm de...Ben ömrümü ellerine veririm de, sen tutabilir misin?
En çok da canım dediklerin yak...En çok da canım dediklerin yakar canını. Her şeye güler geçersin, her şeyi atarsın ardına, her yara kabuk tutar geçer de, bir canım dediğinin açtığı yara kolay kolay iyileşmez!
Allah hiç olmadık anlarda bize...Allah hiç olmadık anlarda bize öyle kapılar açar ki; her şeyin bittiğini düşündüğümüz bir anda umut güneşi bir kez daha doğuverir.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Ders çalışmanın en güzel yanı ...Ders çalışmanın en güzel yanı nedir biliyor musun? Bilmiyorsun. Çünkü yok öyle bir şey, olsaydı da söylemezdim zaten.
Küçükken bi kere babamdan para...Küçükken bi kere babamdan para istedim. 'Git pantolonumu getir' dedi, heyecanlanıp getirdim. Ordan kemeri çıkarıp dövmüştü hiç unutmam.
Psikoloğa gittim, 'korkularını...Psikoloğa gittim, 'korkularının üstüne gitmelisin' dedi. Ben de bugün babamın üstüne yürüdüm, 'Sen bana kafa mı tutuyon lan' deyip yine dövdü.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
23 Nisan Sözleri Sitem Sözleri Umursamaz Sözler Fedakarlık Mesajları Türk Atasözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(İntikam Sözleri) intikam almaya geldim buraya hem kendim hem çocuklar adına: sevdiğimde yollarına güller dökecek kadar romantik nefret ettiğimde o yollara mayın döşeyecek kadar piskopatım bu aklında kalsın... (Koyan Sözler) cemo: Senin bildiklerin kadar benim sildik lerim var . (Öfke Mesajları) tugce ece kızılyel: ben bu sozlerle hayat kkurtarırım ya (Ağlatan Sözler) emine: çok güzelmiş :D (Laf Sokan Sözler) Eylül: Senin yaptığın atar benim gözüme batar. (Acı Sözler) yorgun: Hic kmseye guvenim klmdı (Resimli Komik Sözler) Nehir: çok güzel sözler :) (Adam Gibi Sözler) mehmet : tam bana göre bunlar, kimse almasın :D (Umursamaz Sözler) Sümeyye: Umrumun bile umrunda degilken.Sen neyin Adamligni yapyon anlamadmm (Cezaevi Sözleri) emin abim: Elbet birgün güneş sanada doğacak Birgün sıra sana gelecek hakim bey
Sponsorlu Bağlantılar
Azerice Aşk Sözleri Karşılıksız Aşk Sözleri Af Dileme Mesajları Trabzonspor Sözleri Kamyon Arkası Sözleri Dramatik Sözler Anneler Günü Mesajları Laf Sokucu Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com