Ülkücü Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Ülkücü Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Zafer ülkü kaynağının çeşmesidir, Zafer gönüllerin birleşmesidir. Gönülleri birleşenler, selam sizlere, Uzaktan dertleşenler, selam sizlere.
ülkü denen nazlı gelin erde şan ister, Büyük devlet kurmak için büyük kan ister
Vatan ne Türkiye'dir Türklere, ne Türkistan, Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; TURAN Ziya Gökalp
Dalından kopan yaprağın akibetini rüzgâr tayin eder Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ
Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır.
Şakağımdaki kansa, o benim gülüşümdür, Namert sürünmektense, erkekçe ölüşümdür
Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş.
Türk! Senin için yükselmenin hududu yoktur
Toprak bütünlüğümüzü devletimizin ve milletimizin bölünmezliğini hedef alan hainlere karşı Türk Milleti olarak ayağa kalkmalıyız.
Sen bendini yıkan asi su, Sen engel tanımayan rüzgar, Sen Ergenekon dağından doğan güneş, Sen ALLAH? ın iman ve bilek gücü ile donattığı şanslı kul Senin adın TÜRK
Toplam 3 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Ülkücü Sözleri
kürşat uykur:
Gemiler Batınca Denizin Canı acır Mı Reİs...
murat aran:
harika tek kelimey len cok begendim
Toplam 2 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 6130
Kırgınlık Sözleri Kötü Laflar Şirin Mesajlar Aile İçin Mesajlar Fedakarlık Mesajları Sinir Mesajlar Kıl Sözler Çin Atasözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Meksika Atasözleri Ölüme hazırlanan, iyi yaşamaya hazırlanıyor demektir.
İlginç Mesajlar İşi olmayan giremez çünkü içerde yeterince işsiz var
Zaman Sözleri Zaman mutluyken geçer, mutsuzken geçirir.
Can Yakan Mesajlar Can Yakan Sözlerin Parçaladı Bedenimi Şimdi Canım yanmaz Artık Alıştırdın Beni
Doğru Sözler Her şeye sahip olmak isteyen elindekini de kaybediyor...
Ellerimdeki izleriniz bir cina...Ellerimdeki izleriniz bir cinayetin delili olabilir. Mesela, gözlerimin dalıp gittiği yerde sizi bulabilirler bayım.
Yazı gelirse benimsin, tura ge...Yazı gelirse benimsin, tura gelirse seninim.
Gözümün akı kızarırsa, hatır d...Gözümün akı kızarırsa, hatır da biter, hukuk da biter!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Gözler lens, burun estetik, ko...Gözler lens, burun estetik, kolda dövme, saçlar kaynak. Sen güzel olmadın, sen transformers oldun hanım kız. Artık sen bir süper kahramansın.
Ne kadar güzel olursan ol sevg...Ne kadar güzel olursan ol sevgili; Sabah uyandığımda aklıma ilk gelen şey hep çişim oluyor =)
-Baba ben arkadaşıma ders çalı...-Baba ben arkadaşıma ders çalışmaya gidiyorum. +Kızım yıllar önce annende bana ders çalışmaya gelmişti otur oturduğun yerde!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Ürpertici Mesajlar Psikopat Sözler Kandil Mesajları Deli Mesajlar Sihirli Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Atarlı Sözler) iLker: İlla şiir mi yazayım. Yoruldum, üzüldüm, kırıldım işte...! (Özel Sözler) buse: hiç güzel sözler yok (Resimli Güzel Sözler) leyla: çok güzel bu sözler çok duygulanıyorum (Gözlerle İlgili Sözler) aykan: süper bu sözler (Ağlatan Mesajlar) ferde: seni sevdim sana taptim sakin inanma saka yaptimm (Azeri Sevgi Sözleri) leydi aqrasiv: Cox gözel sözlerdi (Evlilik Sözleri) narin: Eskiden bir evIiIik oIduğu zaman kişiIer araştırıIıyordu bir kötu huyIarı varmı diye şimdi nı kaIktı ne iş yapıyor araba ev isteyenIer (Atarlı Sözler) hüseyin: Arkasın dır vezir eder kardeşin dir rezil eder.. (Can Yakan Sözler) sinan mavi: Susarsan eğer sen kaybedersin kendimden biliyorum o yüzden susmayacaksın bilader (Dostluk Sözleri) hakan yuva: Dostmu kalmis bu zamanda yemeyi yatagi paylastign kisi òyle sirtindan vuruyorki óldúrmùyor yarali birakiyor hergún ólúyorsun óyle AZIZIMM
Sponsorlu Bağlantılar
Ayrılık Mesajları Hüzünlü Sözler Gurur Sözleri Beşiktaş Sözleri Dokunaklı Sözler Duygusal Mesajlar Ülkücü Sözleri Araba Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com