Ülkücü Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Ülkücü Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Zafer ülkü kaynağının çeşmesidir, Zafer gönüllerin birleşmesidir. Gönülleri birleşenler, selam sizlere, Uzaktan dertleşenler, selam sizlere.
ülkü denen nazlı gelin erde şan ister, Büyük devlet kurmak için büyük kan ister
Vatan ne Türkiye'dir Türklere, ne Türkistan, Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; TURAN Ziya Gökalp
Dalından kopan yaprağın akibetini rüzgâr tayin eder Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ
Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır.
Şakağımdaki kansa, o benim gülüşümdür, Namert sürünmektense, erkekçe ölüşümdür
Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş.
Türk! Senin için yükselmenin hududu yoktur
Toprak bütünlüğümüzü devletimizin ve milletimizin bölünmezliğini hedef alan hainlere karşı Türk Milleti olarak ayağa kalkmalıyız.
Sen bendini yıkan asi su, Sen engel tanımayan rüzgar, Sen Ergenekon dağından doğan güneş, Sen ALLAH? ın iman ve bilek gücü ile donattığı şanslı kul Senin adın TÜRK
Toplam 3 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Ülkücü Sözleri
Kür Şadın çerisi:
Ermeni ite bakar fikir edinir,

it ermeniye bakar şükür edinir...
Bu da Atsız atanın sözüdür.Mekanı uçmağ olsun.
Ülkücü biri (::
CcC sonuna kadar, her söz mükemmel.
kürşat uykur:
Gemiler Batınca Denizin Canı acır Mı Reİs...
murat aran:
harika tek kelimey len cok begendim
Toplam 4 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 4207
Zehir Mesajlar Hasret Mesajları Yunan Atasözleri Aile İçin Sözler Şizofrenik Sözler Evlilik Sözleri Tatlı Sözler Delikanlı Mesajları
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Janjanlı Sözler Sen Rüzgar Gibi Hızlı Olsanda Ben Kasırga gibi Aklını Alırım Korkma
Hz Ali Sözleri Zenginliğin en yücesi dilekleri terk etmektir.
Mevlana Sözleri Bulutlar ağlamasa yeşillikler nasıl güler?
Kadınlar İçin Sözler Kadın,çalındıktan sonra duvara asılacak bir keman değildir. Alman Atasözü
Harika Sözler İnsan seviyorsa kaybetmekten korkar. Kıskançlık da bir kaybetme korkusudur. Kıskanmıyorsa eğer, yeterince sevmiyordur.
Hayat bizi resmen dört işlemde...Hayat bizi resmen dört işlemde sınar.. Gerçeklerle çarpar, Ayrılıklar böler, Insanlıktan çıkarır ve Sonunda Topla Kendi'ni Der......
Kocaman dünya'ya sığdıramadığı...Kocaman dünya'ya sığdıramadığımız duyguları bazen küçük bir kalbe hapsederiz.
Bazen tek başıma saatlerce yür...Bazen tek başıma saatlerce yürüyesim geliyor, sanki yürüdükçe geçecekmiş gibi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Kafede yanımdan geçen kız o ka...Kafede yanımdan geçen kız o kadar güzeldi ki, göz zevki bozulmasın diye kafamı çevirdim.
Sevgilimiz yokki, lahmacun yer...Sevgilimiz yokki, lahmacun yerken gözlerinin içine bakarak, 'O son lahmacun benim, yersen kafa atarım' diyelim, romantik dakikalar yaşayalım.
Tezgahtara 'bu pantolon ne kad...Tezgahtara 'bu pantolon ne kadar?' dedim. '90tl' dedi. Ama etiketinde 'size:32 yazıyo ?' dedim. Allah'tan hızlı koşuyorum. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Ülkücü Sözleri Racon Mesajları Ramazan Bayramı Sözleri Mafya Sözleri Nankörlük Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Havalı Sözler) ali: düz gidp gölünü alacağıma yan gider aklını alırım (Laf Sokucu Sözler) Defne Aleyna: sadece mutlu olun ... icin huzur gerekiyor... hayat aglamaya degmez zaten aglamaya degen insan aglatmaz gulumseyin hayat iste bu yuzden daha guzel siyahla beyazi farkettigin icin... (Kardeşlik Sözleri) Hakan KARALIOĞLU: Mutluluğu herkesle paylaşabilirsin ama acini paylaşacağın insan özeldir "kardeştir (Teklif Sözleri) Somali: Sabri seni çooook seviyorum beeeee (Unutulmaz Mesajlar) Seribekir: ne kadar uzakta olursan ol hayalin yanimda bunu bil sen yoksan hayalin var :-b (Güven Sözleri) Hülya: guven guven nereye kadar sonu hep hayal kirikligi (Kardeşlik Sözleri) dodcamp: İyi iyi beğendim (Anlamsız Sözler) Kadjr: Hiç güzel deyil ya (Romantik Sözler) hüsnü: Bazen o kocaman kalpte bile yer olmuyo ya iste o koyuyo insana yahu (Ezici Sözler) leyla: Seviyor galiba ...
Sponsorlu Bağlantılar
İtalyan Atasözleri İngilizce Mesajlar Şoför Mesajları Sinir Sözler Dini Mesajlar Serseri Mesajlar Komik Sözler Karizma Mesajlar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com