Hiphop Mesajları Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Hiphop Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Hiphop dinle Sende gel benimle Dertten Kurtul Kederinle birlikte, Sözlerine Bur içindeki Parçalanmış gerçekleri Hiphop yazsın Hayatındaki SözLerini.
Zincirlerimi Kırdım Kaçın Piyasadan HipHop geliyor Durmayın Numaradan, ne pop Ne rock anlamaz duygularımdan HipHop Alacak Aklınızı Durmadan!
Yalnızlığımla Gömülür Hayallerim Bir Seni Dinler Seni Severim Sözlerimi herzaman Sıraya Dizerim Hiphop Derim Senide Geçerim!
Oyana Buyana Dönme Sözlerimi Duymamazlıktan gelme Kulak Zarın Patlar günün birinde Sonra Ağlayıp HipHop Deme
Hiphop ile dinlerim Dertlerimi Sözlerimle Dinletirim Derdimi Karşıma Çıkanı Delirtirim titretirim hiphop bu sözlerimi ezberletirim!
Hayal Edemiyorum Muziklerde Seni Hiphopun Ateşinde Buluyorum Kendimi Hayatıma işledi Kalbimin Sözleri Seviyorum Hiphop Seni Al Benden Kalbimi.
Sokak Lambaları Altında Sözlerim Sana Kaçma Sağa Sola Geliyor Bomba Gibi Sözler Kulağına iyi dinle tut kendini bir iple.
Hiphop rap Kültürünü Anlayamaz Kimse Bizim Hayatımızın Adı Hiphop Olmuş Kültüre gerek yok Merak Etme!
Sıgaramın Dumanı Hayatımın kadını Sözlerimin Sultanı Seviyorum Seni HipHop Deryası..
Bu Sözler Mc Onurdan herkeze Umarım beğenirsiniz Yenileri Gelicek Yakın Bir Süre içinde Sadece HipHop Dinle Sende Kal Bizimle
Toplam 6 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Hiphop Mesajları
Güvenlik Kodu: 4836
Elveda Mesajları Bağışlama Sözleri Kral Sözler Acı Mesajlar Janjanlı Mesajlar Unutulmaz Mesajlar Büyüleyici Mesajlar Yolculuk Tatil Sözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Edep Sözleri Edeb olmadıkça asalet düzelmez.
Etkileyici Sözler Seni ben uzaktan Sevmeyide Bildim Sen Eğlenirken Ağlamayıda Bildim Benim Kadar Sevseydin Acıyı bilirdin Aşkı Bilirdin?.
Korkunç Sözler İnsan, sevdiğinden korkar, fakat korktuğunu sevemez. Cenap Şehabettin
Ezici Sözler Kimine göre yalanım, kimine göre falanım, herkes rahat olsun adamına göre adamım!
Ezici Sözler Hayatını mahvetmek içinde olsa aklımdasın, kaybedecek bir şey yok korkulacak kıvamdayım!
Uzun lafın kısası; seni karşım...Uzun lafın kısası; seni karşıma çıkaran Rabbim, aklımdan çıkarmasını da bilir.
Cimriyim artık! Kimseye ikinci...Cimriyim artık! Kimseye ikinci şansı vermeyecek kadar. Ne zaman ikinci şansı verdiysem, gözyaşları hediyeleri oldu.
Yağmurlar düşünce tenime her d...Yağmurlar düşünce tenime her damlayı sen sanıp ıslanmayı aşk bildim... Ve biliyor musun gölgeni bile çok özledim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Çok bir şey istemiyorum, sadec...Çok bir şey istemiyorum, sadece birkaç milyon dolar. Gerisini ben hallederim. :)
'Bu çocukta ışık var' desinler...'Bu çocukta ışık var' desinler diye yanımda el feneri taşıyorum. :)
Bir kızım olsun adı yağmur ols...Bir kızım olsun adı yağmur olsun. Birde oğlum olsun adı toprak olsun. İkisi kavga etsin ortalık çamur olsun.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
İsyan Sözleri Manyak Sözler Aşk Acısı Sözleri Dua Sözleri Değerli Mesajlar
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) bayra: nefis sözler yaaa (Süper Sözler) Yasemin: Harika sözler ya :) (Elveda Sözleri) füsün: Bay bay dıyeceksın basta deneyeceksın sonunda kullanılan sen olmayacaksın (Sevgi Sözleri) Sefa: Cokkkkkkk iyi (Üzüntülü Sözler) ozem: Ne insanlar tanidim bes para etmez ne insanlar tanidim sevilmeyi hak etmez (Cezaevi Sözleri) recai yusuf kör: BEKLENEN GÜN GELECEKSE ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR (Yürek Yakan Sözler) Betül: Bu site çok güzel! Başarılar... (Laf Sokucu Sözler) dilek: Yapin bozuksa benden mimarlik bekleme (Laf Sokucu Sözler) ebru: kendime yakışanı severim. Herkese yapışanı değil (Laf Sokan Sözler) ahmet: Bulafları çocuğa sokcam
Sponsorlu Bağlantılar
Ağlatan Sözler Motivasyon Sözleri Harika Sözler Çapkınlık Mesajları Racon Sözleri Mutluluk Sözleri Atarlı Sözler Bilgisayar Mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com