Hiphop Mesajları Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Hiphop Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Hiphop dinle Sende gel benimle Dertten Kurtul Kederinle birlikte, Sözlerine Bur içindeki Parçalanmış gerçekleri Hiphop yazsın Hayatındaki SözLerini.
Zincirlerimi Kırdım Kaçın Piyasadan HipHop geliyor Durmayın Numaradan, ne pop Ne rock anlamaz duygularımdan HipHop Alacak Aklınızı Durmadan!
Yalnızlığımla Gömülür Hayallerim Bir Seni Dinler Seni Severim Sözlerimi herzaman Sıraya Dizerim Hiphop Derim Senide Geçerim!
Oyana Buyana Dönme Sözlerimi Duymamazlıktan gelme Kulak Zarın Patlar günün birinde Sonra Ağlayıp HipHop Deme
Hiphop ile dinlerim Dertlerimi Sözlerimle Dinletirim Derdimi Karşıma Çıkanı Delirtirim titretirim hiphop bu sözlerimi ezberletirim!
Hayal Edemiyorum Muziklerde Seni Hiphopun Ateşinde Buluyorum Kendimi Hayatıma işledi Kalbimin Sözleri Seviyorum Hiphop Seni Al Benden Kalbimi.
Sokak Lambaları Altında Sözlerim Sana Kaçma Sağa Sola Geliyor Bomba Gibi Sözler Kulağına iyi dinle tut kendini bir iple.
Hiphop rap Kültürünü Anlayamaz Kimse Bizim Hayatımızın Adı Hiphop Olmuş Kültüre gerek yok Merak Etme!
Sıgaramın Dumanı Hayatımın kadını Sözlerimin Sultanı Seviyorum Seni HipHop Deryası..
Bu Sözler Mc Onurdan herkeze Umarım beğenirsiniz Yenileri Gelicek Yakın Bir Süre içinde Sadece HipHop Dinle Sende Kal Bizimle
Toplam 6 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Hiphop Mesajları
Güvenlik Kodu: 4303
Komik Mesajlar Şizofrenik Sözler Laf Sokucu Sözler Sms Sözleri Laf Sokan Sözler Etkileyici Mesajlar Kurtlar Vadisi Sözleri Ulvi Lafları
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Tasavvufi Sözler Sen insana ulaşmadan Allah'ı nasıl arıyorsun? Muhammed İkbal
Eski Sözler Kötülük yapandan değil, yaptığının arkasında durmayandan kork.
Ağır Sözler Birisi kütükse değişmesini beklemeyin. Kütük tersten de okununca kütüktür!
Padişah Sözleri 'Sakın, orduya ve zenginliğe mağrur olma. Hakikî âlim ve âriflere, bilginlere hürmet edip, sarayında onlara yer ver. Benim hâlimden ibret al ki, zayıf, güçsüz bir karınca misâli, hiç lâyık olmadığım hâlde buraya geldim ve ALLAH-u Teâlâ'nın nice ihsânlarına ve inâyetlerine kavuştum. Sen de benim uyduğum ve uyguladığım nizâmı uygula, Muhammed Aleyhisselâm'ın dinini, bu yüce dinin mensuplarını ve itaat eden diğer tebanı himâye eyle! ALLAH-u Teâlâ'nın hakkını ve kullarının hakkını gözet. I. MURAD (HÜDAVENDİGAR)
Kaliteli Sözler Ne çiçeğe fazla su ver. Ne insanlara fazla yüz ver. Çünkü bir çiçeği ne kadar fazla sularsanız kurur; Bir insana da değerinden fazla ilgi gösterirseniz o da kudurur.
Önce sevdiğin terk eder seni, ...Önce sevdiğin terk eder seni, ardından uykun. Sonra, ne sevdiğin gelir, nede uykun.
Mutluluk eskiden bugs bunny bi...Mutluluk eskiden bugs bunny bitti zannederken, aslanın kükreyip yeni bölümün başlamasıydı.
Kuma yazı yazmaktır hayat. Dal...Kuma yazı yazmaktır hayat. Dalgalardan uzaksan şanslısın, değilsen her seferinde yeniden başlarsın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Hani bensiz asla nefes alamazd...Hani bensiz asla nefes alamazdın? Yanındaki kaktüs kılıklıyla fotosentez mi yapıyorsun!
Belki sana yemek yapamam ama, ...Belki sana yemek yapamam ama, birlikte açlıktan ölebiliriz. :)
Akıllı telefon gibiyim, hiçbir...Akıllı telefon gibiyim, hiçbir şey yapmıyorum ama sürekli şarjım bitiyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Özlü Aşk Sözleri Neşeli Mesajlar Mafya Sözleri Sinir Sözler Ülkücü Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) hakan: bu sözler çok fena koyacak bazı arkadaş dediklerime ! (Cezaevi Sözleri) salih: diyarbakır ceza evindeki kardaşım elbet bir gün özgürlügüne kavuşacaksın kemal baba o şimdi mahkum (Karşılıksız Aşk Sözleri) Leyla: aynı beni anlatmışlar. (Oturtan Sözler) Jasmine: Hayırdır derlerse size şunu söyleyin :) ne hayırdır kardeşim hayırlar camiyeee (Laf Sokucu Sözler) ONURR: SAHİP olmayi bilmiyosan önce AİT olmayı öğreneceksin (Kısa Aşk Sözleri) aşkım: erkekler hep seni seviyorum der çünkü aşık olmadıkları için (Ağır Sözlü Sözler) Neslihanstinkt: sevGiiLim LeYl@ BilQi sEnii SSeviiYorum bEbEyiim <3<3 (Cezaevi Sözleri) Sunay: CaNFeDaM sevdigim elbet çıkıcaksın ve o günü dört gözle bekliyorum kalbim ve dualarım hep seninle başıma gelen en huzur verici insan (Öğrenci Lafları) Melike: iğrenç ÖĞRETMENLERE LAF SOKMAYA UNANMIYORMUSUNUZ (İftar Mesajları) Fatih: İslem aleminin ramazanı mübarek olsun. Herkese hayırlı iftarlar. Denizliden Fatih.
Sponsorlu Bağlantılar
İğneli Sözler Fenerbahçe Sözleri Kaliteli Mesajlar Başarısızlık Sözleri Özlem Sözleri Kibar Sözler Kısa Aşk Sözleri Jilet Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com