Hiphop Mesajları Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Hiphop Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Hiphop dinle Sende gel benimle Dertten Kurtul Kederinle birlikte, Sözlerine Bur içindeki Parçalanmış gerçekleri Hiphop yazsın Hayatındaki SözLerini.
Zincirlerimi Kırdım Kaçın Piyasadan HipHop geliyor Durmayın Numaradan, ne pop Ne rock anlamaz duygularımdan HipHop Alacak Aklınızı Durmadan!
Yalnızlığımla Gömülür Hayallerim Bir Seni Dinler Seni Severim Sözlerimi herzaman Sıraya Dizerim Hiphop Derim Senide Geçerim!
Oyana Buyana Dönme Sözlerimi Duymamazlıktan gelme Kulak Zarın Patlar günün birinde Sonra Ağlayıp HipHop Deme
Hiphop ile dinlerim Dertlerimi Sözlerimle Dinletirim Derdimi Karşıma Çıkanı Delirtirim titretirim hiphop bu sözlerimi ezberletirim!
Hayal Edemiyorum Muziklerde Seni Hiphopun Ateşinde Buluyorum Kendimi Hayatıma işledi Kalbimin Sözleri Seviyorum Hiphop Seni Al Benden Kalbimi.
Sokak Lambaları Altında Sözlerim Sana Kaçma Sağa Sola Geliyor Bomba Gibi Sözler Kulağına iyi dinle tut kendini bir iple.
Hiphop rap Kültürünü Anlayamaz Kimse Bizim Hayatımızın Adı Hiphop Olmuş Kültüre gerek yok Merak Etme!
Sıgaramın Dumanı Hayatımın kadını Sözlerimin Sultanı Seviyorum Seni HipHop Deryası..
Bu Sözler Mc Onurdan herkeze Umarım beğenirsiniz Yenileri Gelicek Yakın Bir Süre içinde Sadece HipHop Dinle Sende Kal Bizimle
Toplam 6 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Hiphop Mesajları
Güvenlik Kodu: 3344
Doğru Sözler Rap Mesajları Kısa Aşk Sözleri Farklı Sözler Değerli Sözler Muhteşem Sözler Gözyaşı Sözleri Oturtan Laflar
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Yürek Yakan Sözler Yetmedi mi zalim, yetmedi mi çektiklerim, yetmedi mi vefasız, güldür beni ağladığım yetmedi mi...
Manalı Sözler Unutma! Keskin kılıç olmak için çok çekiç yemen gerekir.
Doğru Sözler Eğer bir tohum gerçekten açmaya karar verirse, onu en sert kayalar bile durduramaz.
Özlem Mesajları Günler ne kadar cok olsada gecmeye, özlem ne kadar zor olsada bitmeye ,günes ne kadar yakici olsada sönmeye MECBURDUR.
Manalı Mesajlar Yarın yaparım düşüncesi iradesizliğin bir ifadesidir.
Anlatmak istediğim o kadar çok...Anlatmak istediğim o kadar çok şey var ki; hepsinin içimde kalacak olması çok acı.
O kadar çok özledim ki seni, C...O kadar çok özledim ki seni, Cenazeme geleceğini bilsem, ölesim var Sevgili.
Çekil git artık! Gölge etme um...Çekil git artık! Gölge etme umutlarımın üstüne!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Adam sırf feybuk şifresini ver...Adam sırf feybuk şifresini vermemek için kızdan ayrılıyo. Lükse bak, benim sevgilim olsa kıza dna şifremi bile veririm ama yok işte.
Babamın karşı komşusu hakkında...Babamın karşı komşusu hakkındaki yorumu: Bu adam da çok kılıbık. Ben ne zaman balkonu yıkasam, o da çamaşır asıyor. :)
Duşta sıcak suyu ayarlamaya ça...Duşta sıcak suyu ayarlamaya çalıştığım kadar bi kızı ayarlamaya çalışsaydım, şuan 3 çocuk babasıydım arkadaşlar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Mevlid Kandili Mesajları Fransızca Aşk Sözleri Aldatma Mesajları Çapkınlık Sözleri İsyankar Mesajlar
Sponsorlu Bağlantılar
(Korkunç Sözler) serkan bayer (tekmanlı): sevmek güzelse Sevilende yücedir. Sevmek yalnız kalmaksa, Demek ben bir ölüyüm (Duyulmamış Sözler) Zeynep: Bakma böyle suskun durduğuma dağlarında sesi çıkmaz bunu unutma. (Dünya İle İlgili Sözler) eyüp: İstediğin kadar Acı yaşat bana Dünya. En büyük acıyı sen yaşamışsın YuvarIak oImayIa! (Kardeşlik Sözleri) müjde: samet aşkom tek qanqam seni seviom<3<3 (Korkunç Sözler) aronlu: Bir ah çektim yüreğimden, canın çıkmasın kalbin çıksın yerinden.. (Ölüm Sözleri) ömür gez: Evet cok ozIedim onu ve sanki oIcekmisim gibi hisediyorum kendimi nefesim daraIiyor (Nefret Sözleri) Buse: İsmail seni seviyorum lan (Laf Sokan Sözler) ece: bana cok faydası oldu sevdigim cocugu kazadım (İğneli Sözler) muhammed: güzel sözler (Ağır Sözler) ecem yaman: çok kaşarsın az yaşarsın sdfgh
Sponsorlu Bağlantılar
Hoş Mesajlar Mektup Yazıları Değişik Sözler Mutluluk Sözleri Aşk Acısı Sözleri Can Yakan Mesajlar Sms Sözleri Kamyon Arkası Yazıları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com