Hiphop Mesajları Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Hiphop Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Hiphop dinle Sende gel benimle Dertten Kurtul Kederinle birlikte, Sözlerine Bur içindeki Parçalanmış gerçekleri Hiphop yazsın Hayatındaki SözLerini.
Zincirlerimi Kırdım Kaçın Piyasadan HipHop geliyor Durmayın Numaradan, ne pop Ne rock anlamaz duygularımdan HipHop Alacak Aklınızı Durmadan!
Yalnızlığımla Gömülür Hayallerim Bir Seni Dinler Seni Severim Sözlerimi herzaman Sıraya Dizerim Hiphop Derim Senide Geçerim!
Oyana Buyana Dönme Sözlerimi Duymamazlıktan gelme Kulak Zarın Patlar günün birinde Sonra Ağlayıp HipHop Deme
Hiphop ile dinlerim Dertlerimi Sözlerimle Dinletirim Derdimi Karşıma Çıkanı Delirtirim titretirim hiphop bu sözlerimi ezberletirim!
Hayal Edemiyorum Muziklerde Seni Hiphopun Ateşinde Buluyorum Kendimi Hayatıma işledi Kalbimin Sözleri Seviyorum Hiphop Seni Al Benden Kalbimi.
Sokak Lambaları Altında Sözlerim Sana Kaçma Sağa Sola Geliyor Bomba Gibi Sözler Kulağına iyi dinle tut kendini bir iple.
Hiphop rap Kültürünü Anlayamaz Kimse Bizim Hayatımızın Adı Hiphop Olmuş Kültüre gerek yok Merak Etme!
Sıgaramın Dumanı Hayatımın kadını Sözlerimin Sultanı Seviyorum Seni HipHop Deryası..
Bu Sözler Mc Onurdan herkeze Umarım beğenirsiniz Yenileri Gelicek Yakın Bir Süre içinde Sadece HipHop Dinle Sende Kal Bizimle
Toplam 6 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Hiphop Mesajları
Güvenlik Kodu: 8689
Harika Mesajlar Avusturya Atasözleri Dostluk Mesajları Ölümsüz Sözler İltifat Sözleri Öfke Mesajları Özlü Aşk Sözleri Japon Atasözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Gözlerle İlgili Sözler Gözler dudaklardan önce tebessüm ediyorsa, o sevgiden şüphe edilmez.
Türk Atasözleri Arı kadar (gibi) eri olanın, dağ kadar yeri olur.
Öfke Sözleri Öfkenin ateşi önce sahibini yakar, sonra kıvılcımı düşmana ya varır ya varmaz.
Süslü Sözler Sen benim hayatimda oldugun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti.Çünkü sen benim için daima tektin
Deli Sözler Delilik, insanın hayatında yaşaması gereken en akıllıca şeydir.
Bazen yazılanlar okunduğu kada...Bazen yazılanlar okunduğu kadar değil. Dokunduğu kadar anlaşılır işte.
Gözümdeki her damla Dua'dır sa...Gözümdeki her damla Dua'dır sana.
Onun sesi; benim huzurum. Onun...Onun sesi; benim huzurum. Onun gülüşü; benim mutluluğum. Onun kokusu; benim soluksuz kalışım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Patronum kovunca sen beni kova...Patronum kovunca sen beni kovamazsın ben istifa ediyorum dedim, tazminat alamazsın deyince o zaman sen kov dedim, artistliğin lüzumu yok.
Tayt giyen şişman kızlara tam ...Tayt giyen şişman kızlara tam alıştık derken, fileli çorap giyenleri çıktı. Ne la öyle ağlara takılmış balina gibi. :)
Eskiden bu kadar kavga, gürült...Eskiden bu kadar kavga, gürültü, çatışma, savaş yoktu. Her şey daha güzeldi. Eskiden. Çok eskiden. Yontma taş devri zamanlarında.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Mısır Atasözleri Çapkınlık Sözleri Ağır Abi Mesajları Mevlid Kandili Sözleri Dua Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırıcı Sözler) saadet: İyi olmak Yuksel (Sensizlik Sözleri) Nezrin....: Niye Sensizliy mene bu qeder ezab verir....eger bilseydimki Sensizliy qalacaq mene...tek senli olan gunlere sarilib biraqmazdim....indi hecne yoxdu (Sms Sözleri) aşık: vay be.... (Kadınlar İçin Sözler) Şadi Behçet: Yanarım yanarım bir tek şeye yanarım. Bizden öncekiler kadınları anlamadı biz anlıyamıyoruz. Büyük ihtimal bizden sonrakilerde anlıyamıyacaklar. Erkekler olarak atomu parçalarına ayırdık ama kadınları bir türlü anlıyamadık (Koyan Laflar) eray: Süper bunlar ya. bayıldım (Kapak Laflar) dggdh: adam değilsin şeklin olsun insan değilsinki gururun olsun (Regaib Kandili Mesajları) A.Baki Demirbag: Çok güzel regayip kandili mesajlari için allah razi olsun diyorum (Resimli Güzel Sözler) Aynure: Cox gozel yazmisiz halal olsun size... (Duyulmamış Sözler) Hatice: Aşkların en güzeli herşeyi hisetmek (Cuma Sözleri) ayşe: cumanız mübarek olsun
Sponsorlu Bağlantılar
Baba Sözler Arabesk Mesajlar İçten Sözler Makara Sözler Ülkücü Sözleri Arap Atasözleri Kızgınlık Sözleri Başarı Mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com