Hiphop Mesajları Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Hiphop Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Hiphop dinle Sende gel benimle Dertten Kurtul Kederinle birlikte, Sözlerine Bur içindeki Parçalanmış gerçekleri Hiphop yazsın Hayatındaki SözLerini.
Zincirlerimi Kırdım Kaçın Piyasadan HipHop geliyor Durmayın Numaradan, ne pop Ne rock anlamaz duygularımdan HipHop Alacak Aklınızı Durmadan!
Yalnızlığımla Gömülür Hayallerim Bir Seni Dinler Seni Severim Sözlerimi herzaman Sıraya Dizerim Hiphop Derim Senide Geçerim!
Oyana Buyana Dönme Sözlerimi Duymamazlıktan gelme Kulak Zarın Patlar günün birinde Sonra Ağlayıp HipHop Deme
Hiphop ile dinlerim Dertlerimi Sözlerimle Dinletirim Derdimi Karşıma Çıkanı Delirtirim titretirim hiphop bu sözlerimi ezberletirim!
Hayal Edemiyorum Muziklerde Seni Hiphopun Ateşinde Buluyorum Kendimi Hayatıma işledi Kalbimin Sözleri Seviyorum Hiphop Seni Al Benden Kalbimi.
Sokak Lambaları Altında Sözlerim Sana Kaçma Sağa Sola Geliyor Bomba Gibi Sözler Kulağına iyi dinle tut kendini bir iple.
Hiphop rap Kültürünü Anlayamaz Kimse Bizim Hayatımızın Adı Hiphop Olmuş Kültüre gerek yok Merak Etme!
Sıgaramın Dumanı Hayatımın kadını Sözlerimin Sultanı Seviyorum Seni HipHop Deryası..
Bu Sözler Mc Onurdan herkeze Umarım beğenirsiniz Yenileri Gelicek Yakın Bir Süre içinde Sadece HipHop Dinle Sende Kal Bizimle
Toplam 6 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Hiphop Mesajları
Güvenlik Kodu: 9545
Duyulmamış Mesajlar Japon Atasözleri Sevgiliye Uyku Mesajları Karşılıksız Aşk Sözleri Regaib Kandili Mesajları Ayrılık Mesajları Sinir Sözler Cuma Sözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Orjinal Sözler Değer verdiğin haddini aşıyor, değer vermediğin seni hazine gibi kalbinde taşıyor...
Damar Mesajlar Kimsenin Aşkı Benim Kadar Yürekli OLmaz, Seni Görünce Bu yürek titrer Kimsede Senin Gibi Bana Bakamaz!!!
Asker Mesajları SPORA GIDEMEMEKTEN YAKINIYORDUN YA. ISTE SPOR SENIN AYAGINA GELDI. IYI DEGERLENDIR.
Kaliteli Sözler Her gece yatarken kurduğun hayallerin, sabah kalktığında peşinden koşmalısın!
Koyan Laflar Bazı insanları toplasan da, çıkarsan da fayda etmez, çünkü karakterleri sıfırdır!
Beni başkasıyla görünce yanaca...Beni başkasıyla görünce yanacak canın. Hani sen hep başkalarındaydın ya, hani ben sabahlara kadar ağladım ya, heh işte şimdi sende!
Allah'ım, imtihanı bu kadar ağ...Allah'ım, imtihanı bu kadar ağır kulların varken çektiğim bütün 'oflarımı' ne olur Sen affet!
İçimde hissettiğim kırgın bir ...İçimde hissettiğim kırgın bir acı var... Sarılsan da geçmeyecek olan, yada gelsen de bitmeyecek olanından.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Seninle ilk tanıştığımız gün ç...Seninle ilk tanıştığımız gün çay içtiğimiz kafe bile iflas etmiş, kepenk kapatmış. Nasıl gudubet bir sevdaymış bu arkadaş.
Çağımızın yeni hastalığı 'Trib...Çağımızın yeni hastalığı 'Tribal Enfeksiyon'. Belirtileri; yüksek dozda alınganlık, alçak dozda anlayış ve geçici duygu kaybı.
Anneme göre perde açık olunca ...Anneme göre perde açık olunca bütün mahalle işi gücü bırakıp bizi izliyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Ağır Abi Sözleri Renkli Sözler Regaib Kandili Mesajları Duygusal Mesajlar Kibar Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Atarlı Sözler) Rami : Dost falan yok hayatta beni üç beş kuruşa satanı ben beleşe veririm (Kardeşlik Sözleri) aleyna: kardeşlik kadar olun (Gözlerle İlgili Sözler) Hasan: Hepimiz kahkahalarımızı gözyaşlarımızla ödüyoruz (Öğrenci Sözleri) selen: eh işte biraz kötü olsada güzel (Azeri Sevgi Sözleri) ceki: güzel azirice sözler için teşekkür ederim. (Çılgın Sözler) Serdar: Hadi git; dön dersem ben Dönersen SEN ŞEREFSİZSİN (Hoş Sözler) kasım: çok etkilendim hepsi çok hoş sözler (Koyan Laflar) emirhan: hayata laf sokmaya çalışan hayat sana kazığıda sokar!... (Yalan Sözler) Aysima: bu sözler o kadar doğru ki üstüne bi şey denmez. yalan söylemenin ne kadar kötü olduğunu anlatmışlar. (İhanet Sözleri) AHMET: Yürekleri daracık bazılarının... Ne sevgi sığıyor içine, ne de insanlık!
Sponsorlu Bağlantılar
Psikopat Sözler Şirin Sözler Öğrenci Mesajları 23 Nisan Sözleri Hüzünlü Mesajlar Hiphop Mesajları Kandil Mesajları Yararlı Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com