Dostluk Mesajları Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Dostluk Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Biz dostlarımızı hiç bir sevgiliye değişmedik! Bu yüzden hep dostlarla yalnız kalışımız.
Ben dostuma da dağ olurum, düşmanıma da! Dostuma dağ olurum yaslansın diye, düşmanıma dağ olurum dostuma ulaşmasın diye.
Fedakar olan gönülden sevendir, yürekli olan kendini bilendir ,umutlu olan yaşamayı sevendir, unutmayan dost bir ömre bedeldir.
Bizim sözümüz dosta tatlı düşmana kurşundur. Namerde hançer, merde candır canımız dosta feda düşmana beladır.
Bir gün birisiyle dost olduğunuzda, yarın onun bir düşman olabileceğini unutmayın. (Hz.MEVLANA)
Kırma dostun kalbini; Onaracak ustası yok. Soldurma gönül çiçeğini; Sulamaya ibrik yok.
KADER MAHKUMUNA MAGRUR BAKISIN,ESARETIN YETER KONUS BE ARKADAS TAS YUREK DENINCE HELE BIR DUSUN,ONUNDE SAYGI ILE DUR BE ARKADAS.
GERCEK ARKADAS SAGLIK GIBIDIR DEGERI ANCAK O YOK OLUNCA ANLASILIR ...
ARKADAS ICIMI SEN, DISIMI SEN BILIRSIN. ANCAK SEN OLURSUN BANA YOLDAS. HAYDI TUT ELLERIMDEN, BERABER YURUYELIM YARINLARA, GEL ARKADAS!
BIR BAGRI YANIK KARDASIM VAR AGLARMI BILMEM UZANIPTA GOZLERINE AKAN YASLARI SILEMEM YARIN ASKERE GIDECEK GITME KAL DIYEMEM AGLAMA KARDAS AGLAMA AGLAYIPTA YUREGIMI DAGLAMA
Toplam 4 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Dostluk Mesajları
Güvenlik Kodu: 9685
Felsefi Mesajlar Seni Seviyorum Mesajları İçten Sözler Sempatik Sözler Güldüren Sözler Almanca Sözler Özbek Atasözleri Üzüntülü Mesajlar
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Karizma Sözler Ay geceyi benim seni sevdiğim kadar sevseydi dünya güneşe hasret kalırdı
Kadınlar İçin Sözler Bir kadının en çaresiz olduğu an, gözyaşlarını kendi eliyle sildiği o andır.
Dertli Sözler Gece uyku tutmuyor, sabah uyku gitmiyor. Hayat mı bu?
Türk Atasözleri Ağaç yas iken eğilir.
Üzüntülü Mesajlar sen ne kadar zalim olursan Olur Acıtsanda Yüreğimi Seviyorum Seni.
Soğumuş bir yüreği hiçbir özür...Soğumuş bir yüreği hiçbir özür ısıtamaz. Yorma, yorulma. Artık ömrümden çekilir misin lütfen...
Hiç kimseye ne hikaye ne de ro...Hiç kimseye ne hikaye ne de roman olmak istiyorum. Sevdiğimin altını çizdiği bir cümle olayım yeter.
Anlaşma şu! Aşk! Ben sana hiç ...Anlaşma şu! Aşk! Ben sana hiç gelmedim, sen beni hiç görmedin. Selametle. :)
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Yıl 2050; +Dede bana gençliğin...Yıl 2050; +Dede bana gençliğini anlatsana. -Evladım ben apaçiydim. Feyste önüme geleni eklerdim, dürterdim. Öyle işte ne anlatayım.
Kış geldi ama hala evde kara s...Kış geldi ama hala evde kara sinek var, inat etmiş montla uçuyor.
Lisede hoşlandığım kıza 'Mutlu...Lisede hoşlandığım kıza 'Mutluluğu uzaklarda arama belki yakındadır' demiştim kız kankamla çıkmaya başlamıştı.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Sevgililer Günü Sözleri İngilizce Mesajlar Türkmen Atasözleri Jilet Sözler Sevgiliye Uyku Mesajları
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırıcı Sözler) esram: beni çok kırdın buraq (Acı Sözler) ece: Helal olsun size insan sevdimi ölumune sever.... (Kapak Laflar) ASMİN: Sevmiyomuş gibi Yapıp Kasma, Damarlarında ki Kan Bile Bana Hasta ;) (Resimli Güzel Sözler) sevda: ya buranun eski hali daha güzeldiiiiiiiiiii (Cezaevi Sözleri) Ali: ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN ABİLERİM (Akıllı Sözler) idil: Cok guzel bir site olmus harika (Kırıcı Sözler) aylin: Benim oturdugum yerde siz temizlik yaparsiniz (Koyan Sözler) EsmerAN: Hayatta iki seye dikkat edeceksin bir yolda giderken kavsaklara birde arkandan gulen yavsaklara.. (Dertli Sözler) sinem dardan: keşke hep beraber olsak sen ve ben ama kader böğle değilmiş ben severim ama o gider (Korkunç Sözler) aziz: Herkes farkIı bir pencereden bakar hayata, buna saygım var. Ama bazı insanIarın camını çerçevesini indiresim var!
Sponsorlu Bağlantılar
Mutluluk Sözleri Nankörlük Sözleri Can Alıcı Sözler Tasavvufi Sözler Büyüleyici Mesajlar Süslü Sözler Başarısızlık Sözleri Kıl Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com