Cuma Mesajları Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Cuma Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Günümüz cumaya açılırken Sen, bizi kapından eli boş gönderme, Allah'ım. Hayırlı, nurlu cumalar.
Rengarenk kapılardan ibarettir yaşam, biri kapanır, diğeri açılır. Rabbim hakkımızda hayırlı kapıları açsın inşAllah. Hayırlı cumalar.
Aştır, muhabbettir, berekettir, rahmettir, nurdur, huzurdur. Cumayı bayram sayanların cuması mübarek olsun. Rabbim dûa ve ibadetlerimizi kabul eylesin.
Hz. Mevlana der ki: dostlarını daima vefa ile hatırla. Arayan sen ol, bulan sen tanıyan sen ol, kucaklayan yine sen. Kula vefası olmayanın, Hakk'a vefası olmaz. Hayırlı cumalar.
Allah umutlarını kaybettiğinde, çıkış yolu aradığın zaman, önüne ummadık şekilde öyle kapılar açar ki, 'çok şükür Yarabbi' Dersin, ve bilirsin ki alemlerin Rabbi seni unutmuyor. Rabbim hepimize ummadığımız zamanda nice kapılar açsın. Dua ile hayırlı cumalar.
Dua et karanlıklar ışık olsun. Şükret gönlün huzur bulsun. Tövbe et mevlam kabul buyursun. Şeytana uyma Allah seni korusun. Allah'ım ölümden önce tövbeyi. Ölüm anında kelime şahadeti. Ölümden sonra cenneti nasip eylesin. Hayırlı cumalar.
Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Hayırlı Cumalar.
Ya Celil, etme zelil, gönder delil. İlahi Ya Rabbi hacetimi rahmet deryasını ulaştır, duaya açılan elleri icabete eriştir. Hayırlı cumalar.
Ey dertlere derman olan güzel Allah'ım. Maddi ve manevi dertlerimizin dermanını senden isteriz. Bizlere dermansız dert verme. Amin. Hayırlı cumalar.
Allahım! Sen ölümlerin en güzeli ile bizi huzuruna al Allahım! Ölümümüzü her türlü şerden kurtulup rahata erme vesilesi yap Ya Rabbi! Allahım! Bizleri Sen'i çok zikreden, Sana çok şükreden, Sen'den çok korkan, Sana çok itaat eden, Sana karşı saygı ile dopdolu olan, ahu efgan edip dua dua yalvaran ve durmadan Sana teveccüh eden kullarından eyle. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.
Toplam 21 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Cuma Mesajları
Aslı:
Harika şeyler var
Ayşen:
Cumanız mübarek olsun gönlümüz huzurla dolsun
burak:
çok güzel
Orhan Yılmaz:
Cumanız mübarek olsun arkadaşlar....
karadenuzlu guzel:
allahm derlilere deva borcululara eda hastalara sifa versin arkadaslar dualarimiz kabul olsun
hsyn:
şu zor günlerde hepimizin cuması mübarek olsun.
ayşe k.:
Hayırlı cumalar herkese birdahaki cumayı görmek dileğiyle
Hatice:
Allah bizi iyi insanlarla karşılaştırsın Amiin her gününüz cumaya değer olsun
adem:
Selam hepmizin cuması mübarek olsun
can nuri:
Cuma niz Mübarek Olsun
celal:
Tum islamaleminin cumasi mubarek olsun.
Ceylan:
Süper çok güzel sözler ve anlamlı yazanlardan Allah razı olsun...
Sunay:
Allah Bizlere kardeşce yaşamayı nasip etsin Amin
Kevser :
Allah razı olsun devamınıda versin :-)::-) )
Kevser :
Hep birlikte hayır pesinde koşalım şer peşinde kopmayalım allah razı olsun :-):)
Şifa :
Çok teşekkür ederiz gerçekten çok güzeldi allah razı olsun
Ahmed:
Çok güzel olmuş :)
yakup celebi:
Eyvallah abiler
fazile:
Bu güzel cuma msjlari yayinlayan kisiden ALLAH razi olsun
yyusuff:
İiiii bi sayfa isimizi haledebiliyoruz alkah razi olsn <3 <3
Toplam 63 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 5483
Platonik Sözler İbretlik Sözler Harbi Sözler Edep Sözleri Nasihat Sözleri Teşekkür Sözleri Yürek Yakan Sözler Bulgar Atasözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Can Alıcı Mesajlar Ne Dostuma Güvenir Oldum Bu Hayatta nede Sevgilime Hepsi Vuruyor Arkandan Günün Birinde Lanet olsun hepsine
Facebook Sözleri Bana unut dediler unuttum, ama unut diyenleri unuttum.
Janjanlı Sözler Bir saniyesine bile hakim olamadığın bir dünya için bu kadar fırıldak olmanın anlamı yok!
Kadir Gecesi Sözleri O gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar? ta şafak sökünceye dek!.. Bu mübarek Kadir Gecesinde Allah dualarınızı kabul etsin.
Çılgın Sözler Aşk Bir Buz'dur Herkeze Gösterme Aşkını Erir.
Ben sana karşı duygularımı kay...Ben sana karşı duygularımı kaybetmek istemiyorum. Biz olmasakta unutmak istemiyorum. Seni severek acı çekmeyi bile seviyorum anlıyor musun beni?
Ey gönlümün yüreğime adını sur...Ey gönlümün yüreğime adını sur niyetine üflediği Yar! Ey aşk ı kıyametim! Gözlerim bir bir sen yaşları dökerken tespih tanecikleri misali, yüreğim adını çekmekte her an.
Yanımda durmayı başarabilenin,...Yanımda durmayı başarabilenin, yüreğinden kalkıp da gitmem asla!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Parfüm kataloğunun en sevdiğim...Parfüm kataloğunun en sevdiğim yanı; bileğini sürttüğünde gelen beleş parfüm kokusu.
Tıp okuyacak birisine neden co...Tıp okuyacak birisine neden coğrafya dersi verilir ki? Hastayı kaybettik ama üzülmeyin dağlar denize paralel :)
Arkadan konuşmak gibi olmasın ...Arkadan konuşmak gibi olmasın ama... (YARDIRDI)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Aşık Edici Sözler Koyan Laflar Umut Sözleri Aile İçin Mesajlar Azerbaycan Atasözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(İhanet Sözleri) Ayse: Çookk begendimm (Laf Sokucu Sözler) MUHAMMET KARAKAYA: Hepsini arkadaşlara söyledim yerin dibinde yer aradılar:-> (Azeri Sevgi Sözleri) ayla: bir ashk diledim goz yashim oldu bir dost diledim sirtimdan vurdu. (Azeri Sevgi Sözleri) Anar: slm turkiye (Aşık Edici Sözler) özgür: Süperrrrrrrr yaa harika (Öğrenci Lafları) Zehra: hayat fani ölüm ani öğrenciyiz diye sevmeyelimmi yani (Kapak Laflar) Dorukhan: Gidene dur demekte neymiş asfalt bile dökeriz yeterki sıktır olup gitsin. (İçten Sözler) özlem: Bazi şeyler vardir kelimelerle anlatamadigin seyleri bir bakis simka anlatirsin (Oturtan Sözler) boşver: küçüktü kıyamadım büyüdü kayamadım (Can Alıcı Sözler) Mustafa: Lan acıtmayın canımızı sonra böyle sözlerde teselli arıyoryuz
Sponsorlu Bağlantılar
Bulgar Atasözleri Dokunaklı Sözler Ağır Abi Mesajları Ürkütücü Sözler Terk etme Sözleri Ramazan Bayramı Sözleri Oturtan Sözler Vefat Mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com