Cuma Mesajları bölümünün 1. sayfasındasınız.

Cuma Mesajları her gün GÜNCELLENMEKTEDİR.
Bu neden Cuma Mesajları sayfasını sık sık tekrar ziyaret etmenizi ve sık kullanılanlara eklemenizi tavsiye ederiz.
Sponsorlu Bağlantılar
Ey Rabbimiz! Bize ihsan ettiğin hidayetten sonra kalplerimizi haktan saptırma, bize kendi katından rahmet ihsan eyle. Amin. Hayırlı Cumalar.
Yüce Rabbim, omzumuzda onca günah yüküyle, sana açtık ellerimizi. Derinden bir of değil, yürekten bir af diliyoruz. Hayırlı cumalar.
Dünyayı dünya yapan içindeki insanlardır. İnsanı insan yapan içindeki imandır. Rabbim doğru yoldan ayırmasın bizi! Amin. Hayırlı nurlu cumalar.
Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için, mübarek günler vardır beraberce dua etmek için, dualarınızın kabul olması dileğiyle Hayırlı Cumalar.
Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için, mübarek günler vardır beraberce dua etmek için, dualarınızın kabul olması dileğiyle Cumamız mübarek olsun.
Allah ölmeden önce tevbeyi, ölüm anında şahadeti, ahirette cennetini, cennetinde cemalini göstermeyi nasip etsin. Amin. Hayırlı Nurlu Cumalar.
Allah'ım, Seni umuyor ve Sana dua ediyorum. Beni hayırlı umutlarıma kavuştur. Omzumuzda onca günah yüküyle, sana açtık ellerimizi! Derinden bir of değil, yürekten bir af diliyoruz. Günahlarımı bağışla. Senin her şeye gücün yeter.
Hayırlı Nurlu Cumalar.
İmkanım yoktu deme, kendine doğruyu söyle; üşendim de, tembellik ettim de, yapmak içimden gelmedi de, hiç değilse yattım de. Ne dersen de ama imkanım yoktu deme... Unutma; İman en büyük imkandır. İmanı olanın, imkanı tükenmez. Hayırlı, nurlu cumalar. Cumamız mübarek olsun.
La ilahe ente ya hannanu ya mennanu ya bedias semavati vel erzi ya zel celali vel ikram. Cuma günü hangi vakitte bu dua okunarak duada bulunulursa, batı ile doğu arasında ne istenirse istensin dua kabul olunur İnşallah. Dualarda unutulmamak temennisiyle hayırlı Cumalar dilerim.
Ey benim her şeye gücü yetenim. Ey benim darda kaldığımız da kulunun sıkıntılarını giderenim. Ey benim kudretine hayran olduğum. Rabbim zorumuzu kolay eyle, uzağımızı yakın eyle, rızkımızı helalinden eyle! Amin. Hayırlı nurlu cumalar.
Bu kategoride 171 adet söz bulunmaktadır.
[1] 2 3 4 >> Cuma Mesajları Cuma Mesajları
Cuma Mesajları için yorumlar.
ceyda
Allah razi olsn cok guzl hepside
esra
çok teşekkür ederim çok işime yaradı :-)
fatmagül
Amin. Tüm İslaminin cuması müaber olsun inşalah.
tayfun
hayırlı CUMALAR :)
ece
bu cuma mesajları hepsi ayrı ayrı anlamlı ve günü güzel bir şekilde anlatmış. Allah razı olsun sizlerden.
özkan
çok teşekürler çok güzel
nazlı
cuma mesajların hepsi çok güzeldi
Giresun,lu
Arkadaşlar herkesin mübarek cuma namazını en içten dileklerimle tebrik eder hayırlara vesile olmasını Cenabı haktan niyaz ederim.
elifsu
Allah razı olsun herkesin cumasını en içten dileklerimle kutluyorummm
mehmet
Allah mubarek etsin ve yardimciniz olsun
kevser
allah ım her mslüman kardeşlerimin amelini en hayrlısndan eylesin
seliha
çok güzeller ya bayıldım cumanız mübarek olsun
nuran
Allah Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın...Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.
ahmet
allah razı olsun
Tacettin
hepmizin cuması mübarek olsun. bu tür kaliteli paylaşımların yapıldığı web platformlarını gönülden destekliyorum. Allah razı olsun.
nuray
Hayatta en mutlu gunumuz mb gunumuzdur
Buse
Allah razı olsun çok güzel
cengiz
Allah razı olsun okudukça insanın gonlu açılıyor.
adem
sizinde kutlu olsun
betül
Allah razı olsun sizden çok güzel cuma mesajları vermişsiniz
bekir
allah razı olsun sizlerden bu güzel mesajları bizlerle paylaştığınız için bundan sonra her hafta üyelerimle paylaşacağım
mehtap
Allah razı olsun sizden. Birbirinden güzel cuma mesajlarına yer vermişsiniz ve ayrıca her hafta yenileri ekleniyor.
22 yorum bulunmaktadır.
[1]
Güvenlik Kodu: 5627
Başkaları bunları da okudu.
Unutma her gidiş bir ayrılık değildir. Çünkü ne kadar uzağa gidersen git, yüreğin hala bıraktığın yerdedir.
Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur.
COK YARDIMSEVERIMDIR BUTUN YARDIMLERI KABUL EDERIM .
Bir insanı küçümsemek ahlaksızlık; Çok büyük görmek te korkaklıktır.
İkiyüz batman bala, bir okka sirke döksen, balın içinde erir, gider. Balı tattın mı sirkenin tadını bulamazsın fakat tartarsan bir okka fazla gelir. Demek ki sirke, hem yok olmuştur, hem vardır.
Sponsorlu Bağlantılar