Mevlid Kandili Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Mevlid Kandili Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bakar mısın? Sana dua edeceğim, ses çıkarma sadece amin de olur mu? Allah'ım! Bu yazıyı okuyan kulunu karanlıklarda bırakma, dert verip derman aratma. Ona gizli ve açıktan düşmanlık edenleri yanından uzaklaştır. Mevlid kandiliniz kutlu olsun.
Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yinede mutlu ve umutlu nice hayırlı kandillere.
Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.
bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun?
Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.
Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.
Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle kandiliniz mübarek olsun
Allah'tan sevgi, sağlık ve mutluluk diler bu mübarek gecede dualarınız kabul, kandiliniz kutlu olsun.
Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.
Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla'ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
Toplam 4 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Mevlid Kandili Sözleri
mert:
cogüzel hepsiii
yağmur su:
mevlid kandili mubarek olsun
meraba:
herkesin mevlid kandili mutlu olsun ALLAH muhtaç olan herkese yardım etsin.
Toplam 3 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 1069
Gurur Sözleri Avustralya Atasözleri Mutluluk Mesajları Felsefi Sözler Efkarlı Sözler Aşk Espirileri Özenli Mesajlar Düşündüren Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Duvar Yazıları İnsanları anlamaya çalışmaktan yoruldum. Dinliyorum, gülümsüyorum, susuyorum artık.
Farklı Sözler Farkın yoktu, sadece ben farklı baktım!
Kapak Sözler Beni çekemeyene anten, çözemeyene decoder, dengesize terazi, elektrik alamayana trafo temin edilir. Montaj ücretsizdir!
Damar Mesajlar Titreyen Ellerimi Tutunca ısındı Yüregim, Gözlerine Bakınca Yaşadım Bebeğim. Sensizlik olmasın hayatımda Bir kurşunluk canım Var Onuda Sen Alma?
Araba Yazıları Fordu yolda Hatunu kolda severim =)
İstediklerim için gereğinden f...İstediklerim için gereğinden fazla şavaştım. Ama asla kaybetiklerim için ağlamadım.
Öyle yoruldum ki, karanlık bir...Öyle yoruldum ki, karanlık bir gece yola çıkıp dönmesem bir daha, kaybolsam! Hep anılarda kalsam diyorum.
Sevgilisinden ayrılınca ağlaya...Sevgilisinden ayrılınca ağlayan insan: Hiç namaz vaktini kaçırdım diye gözyaşı döktün mü?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Kadınlar ikiye ayrılır, ve alı...Kadınlar ikiye ayrılır, ve alışverişe başlarlar.
Rüyamda arkadaşım 50 lira borç...Rüyamda arkadaşım 50 lira borç istedi. Vermemek için uyandım :)
Akıllı telefonumu yere düşürür...Akıllı telefonumu yere düşürür gibi yaptım, aklı çıkıyordu.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Yıkıcı Sözler Can Yakan Sözler Bağışlama Sözleri Düşündüren Sözler Minibüs Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Geyik Laflar) şenol20: + Aşkım pırt yaptım ((: - Ne pırtı Iann top patIadı sandım orucu bozdum! (Azerice Aşk Sözleri) Aysu: Sevgim o qeder derindi ki onu sevdiyime gosterib ona deye bilmirem ki seni sevirem ruhum (Cezaevi Sözleri) Basir Evren : batman M Tipi Kapalı Ceza Evi Umut Abem Seni Çok Özledim ALLahım Sna Yardımcın Olsunn Elbet Birgün cnmı Cigerim Abimm (Nefret Sözleri) aysegul: bu ıslerle ugrascagınıza kuran ıslerıyle ugrasın (İnce Sözler) merve: sana katılıyorum isa (Güldüren Sözler) at gibi ama pat: çok komikti bayıldım (Kırıcı Sözler) esram: beni çok kırdın buraq (Asker Sözleri) ekin yelboğaa: çok güzel ;) (Ölüm Sözleri) padime: bence insanlar 60-70 yasindan sonra imana gelio ölùme yakin hissediolar kendilerini. (Laf Sokucu Sözler) burcu taşkın: çok kaliteli laf sokucu sözler. hepsi işime yarayacak kadar güzel.
Sponsorlu Bağlantılar
Yunan Atasözleri Kral Sözler Miraç Kandili Mesajları Nefret Mesajları İngilizce Sözler Ölüm Mesajları Sağlık Sözleri Kadınlar İçin Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com