Mevlid Kandili Sözleri Bölümünün 2. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Mevlid Kandili Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.
Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.
Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz.
Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için. Kandiliniz mübarek olsun.
Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Kandiliniz mübarek olsun.
İslam'ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Kandiliniz mübarek olsun
Yakınlık ne mekanda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır kandiliniz mübarek olsun.
Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun. Kandiliniz mübarek olsun.
Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki Duaların kabul, kandilin mübarek olsun.
Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.
Toplam 4 sayfa bulunmakta.
2
Sponsorlu Bağlantılar
Mevlid Kandili Sözleri
mert:
cogüzel hepsiii
yağmur su:
mevlid kandili mubarek olsun
meraba:
herkesin mevlid kandili mutlu olsun ALLAH muhtaç olan herkese yardım etsin.
Toplam 3 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 10570
Geyik Laflar Damar Sözler Babalar Günü Mesajları Dertli Sözler Duygusal Mesajlar İftar Mesajları Efkarlı Sözler Kandil Mesajları
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Sevgililer Günü Sözleri İçen akıllıysa, aklının parlaklığı daha da artar, fakat kötü huyluysa daha beter olur. Ama halkın çoğu kötü olduğundan, beğenilmez huylara sahip bulunduğundan, içki herkese haram edilmiştir.
Sıradan Sözler benim düşüncelerim sana göre sıradan olabilir ama sevgiye inanan biri için çok çılgınca.
İntihar Mesajları hatalarımla kapatıyorum gözlerimi hayata bitiyor bir gencin hikayeside bu dünyada, gidiyorum elveda tüm yaşayanlara.
Etkileyici Mesajlar şu hayatta bir senden etkilendim birde senden etkilendiğim icin etkilendim aşkım
Değerli Sözler Asla başkalarının hayalleriyle dalga geçme.
Ağzımda lokma varken konuşmak ...Ağzımda lokma varken konuşmak kolay da, yüreğimde 'Sen' varken susmak ne zormuş.
Az önce yine seni yazdım. Çınl...Az önce yine seni yazdım. Çınladı mı yüreğin?
Herkesin hayatın da eksik bir ...Herkesin hayatın da eksik bir şey var, benimki de mutluluk!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Alışveriş merkezinde gezerken ...Alışveriş merkezinde gezerken sevgilisine ahtapot gibi sarılan insan; Dostum kapalı alan orası zaten, kaçsa da yakalarsın korkma!
Çorbayı karıştırırken küçük bi...Çorbayı karıştırırken küçük bir girdap oluşturup, hemen ardından ters yöne karıştırıp eğlenen bir insandan zarar gelmez.
Yılbaşı öncesi: Olum alemlere ...Yılbaşı öncesi: Olum alemlere akıcaz lan. Yılbaşı gecesi: Anne bak havai fişek. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Ağlatan Mesajlar Adam Gibi Sözler Gıcık Sözler Şizofrenik Sözler Dokunaklı Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) nedim: çok güzel bu laf sokucu sözler. hepsi de tam aradığım ve hiçbir yerde bulamadığım tarzda. (Laf Sokucu Sözler) selin: bravo o kadar komiktiki gülmeyi unuttum... (Aldatma Sözleri) rumeysa: Yaziklar olsun (Pişmanlık Sözleri) sevinc yetkin: Lafa bakarim lafmi diye soyleyene bakarim adam mi diye (Unutulmaz Sözler) hamide: çok güzel (Ürpertici Sözler) mehmet milen: şimdiki nesil nesillikten çıktı rezilliğe döktü işi (Ağır Abi Sözleri) kuzey: Kaldir kadehi sewgilim warsa serefine yoksa gidisine.. (Umursamaz Sözler) ümit: Artk giden bay bay gelene hoşgeldin 😎😎 (Resimli Komik Sözler) defnem: şu anda saat 21.08 ve ailecek guluyoruz ! (Koyan Laflar) Gürkan Şener: hayat işte hem sıkıyo hem sıkıyo ;)
Sponsorlu Bağlantılar
Sempatik Sözler Yalnızlık Sözleri Tasavvufi Sözler Sevgi Mesajları Korkunç Sözler Uğurlu Sözler Hoş Sözler Eski Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com