Mevlid Kandili Mesajları bölümünün 1. sayfasındasınız.

Mevlid Kandili Mesajları her gün GÜNCELLENMEKTEDİR.
Bu neden Mevlid Kandili Mesajları sayfasını sık sık tekrar ziyaret etmenizi ve sık kullanılanlara eklemenizi tavsiye ederiz.
Sponsorlu Bağlantılar
Allah'ım! Rahman sıfatının hakkı için onu hak yoldan ayırma, ayağını kaydırma, kalbini bulandırma, can acısı duyurma, sevdiklerinden ayırma. Eve hep mutlu, huzurlu ve bereketli olsun. Duaları kabul, ibadetleri makbul olsun. Peygamber efendimiz şefaatçisi olsun. Her şey gönlünce olsun. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.
Gün vardir, bin yildan uzun gelir bize, bir yil vardir bir günden kisa gelir bize. Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e. Hayirli kandiller. .
Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.
Kalpler vardir, sevgiyi yasatmak için, Insanlar vardir, dostlugu paylasmak için, Mubarek günler vardir, Beraberce kutlamak için. .
Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdigimiz; fakat gelecek adina umutla dolu oldugumuz su dönemlerde yeniden bir uyanisa vesile olur. Mevlüt kandiliniz mübarek olsun. .
Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayir cevherlerini basimiza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapilmaniz dilegiyle. Nice kandiller.
Gel ey Muhammed bahardir, dualar ardinda sakli, aminlerimiz vardir. Hacdan döner gibi, Mevlüt'den kandili iner gibi gel gel. Bekliyoruz yillardir. Kandiliniz mübarek olsun. .
Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.
Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, Mevlüt kandilin mubarek olsun.
Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul kandilin mubarek olsun.
Bu kategoride 70 adet söz bulunmaktadır.
[1] 2 3 4 >> Mevlid Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları
Mevlid Kandili Mesajları için yorumlar.
murat
Allah SİZİN GÜNAHLARINIZI AFFETSİN MEVLİT KANDİLİNİZ KUTLU OLSUNNNN
meltem
kandiliniz mübarek olsun iyi kandiler tüm islam alemine kandili kutlu olsunnnnnnnnnn
dilara karataş
bu gece peygamber efendimizin doğum günü bu gece duaların kabul edildiği gece bu gece en hayırlı gece sevapların geldiği gümahların silindiği gece herkesin mevlit kandilini kutlarım
Ayşe
Tüm İslam alemini mevlit kandilin mübarek olsun. Her şey gönlünüzce olsun, bu günümüzü hayırlı işlerle geçirelim inşallah.
Medya Ayhan
Butun gonlu Muhammed diye haykran ummettin kandili mubarek olsun
5 yorum bulunmaktadır.
[1]
Güvenlik Kodu: 8089
Başkaları bunları da okudu.
Sana esinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Kadınlar beğendiklerinde değil, güvendiklerinde aşık olurlar!
esKiDeN aLtıNı cizDikLeRimiN şimDi üstüNü ciZiy0oRum!
Hiçbir şey yapmadan da yorulabiliyor İnsan; düşündükleri ağır geliyor mesela...
Üşüyorum, senin adını her andığımda.
Sponsorlu Bağlantılar