Acımasız Sözler Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Acımasız Sözler için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Birini ağlatan şey seni güldürüyorsa, kendini insandan sayma.
Sizi ağlatan insanın, yüzünü güldürmeyin.
Belki de şu hayattaki en büyük engel, empati yoksunu insanlardır.
Bazen hiç tanımadığımız birisiyle daha açık ve daha rahat konuşuruz bazı şeyleri. Çünkü onlar bizi yadırgamazlar, hesap sormazlar, kırmazlar. Oysa bizi tanıyanlardan saklarız kendimizi, birkaç kelimemizi. Biliriz ki; konuştukça söylediğimiz her şey, günü gelince aleyhimizde kötü olarak kullanılacaktır.
Soytarıların yüzünü görmek için sirk'in bitmesini beklemek lazım. Ben de öyle yapıyorum. Sadece bekliyorum!
Bir ilişkin varsa ve tek yaptığın her gün ağlamaksa; kendine şu soruyu sorman gerekiyor: bir insanla mı yoksa bir soğanla mı beraberim? Cevap soğan değilse, sanırım değişmesi gereken bir şeyler var.
Karamsarlık, insanı tüketen bir ruh halidir. Kaybedebileceklerinize odaklanırsanız, kazanmak için gerekli olan enerji ve heyecanınız kalmaz.
Hiç birimiz tek parça değiliz. Ya sevdiğimiz insanla tek parça oluruz ya da tamamen yok oluruz.
'Sen yabancı değilsin' cümlesinin bir diğer anlamı da şudur: sana haksızlık edebiliriz.
Nereye gidersen git, karakterin yok denecek kadar az.
Toplam 12 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Acımasız Sözler
Duygusuz:
Yazıkkkkk
buse:
anladımki bu dünyada kimseye iyilik yapmiycaksın çünkü kötülük alıyorsun
Maarif:
HEYAT ACISI
×××××:
Hepsi bos:)))))))
mehmet:
ben sevdim o bakmadı ama ben hala sevmeye devam edecegim
aşıkeren:
ona söylüüyorum ama beni dinlemiyo aşığım ona dinlemiyo annemi babamı önüme alıyorum dinlemiyor............:(:(:(:(:(:(
beyza:
güzel harikanın da ötesinde bence
bilge:
tam benlik sözler süper ya
cenk k.:
Eğer gerçekten sevseydiniz böyIe demezdiniz itin hatri yoksa sahibinin vardir
hakkı:
Ben onu ne kdar sevdiysem, o da o kdar acımasız oldu başıma :(
ersin:
sözlerinizi okurken çok duygulanıyorum.
Toplam 11 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 6250
Akıllı Mesajlar Gurur Sözleri Kapak Sözler Ağır Sözlü Mesajlar Gözyaşı Mesajları Baba Sözler Mevlid Kandili Mesajları Delikanlı Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Delikanlı Sözler HaYaTıN HeR SaNiYeSiNi YaSaRıM, SaNKi YaRıNa HiÇ uYaNMaYaCaK GiBi, BeLLi BeLiRSiZ BiR ÇıĞLıK GiBi , BeN GiBi?!!
Aldatma Sözleri Yalnızlık; gidenin emanetidir. Biz emanete hıyanet edenlerden değildik bir daha sevemedik.
Acı Sözler Belki mutluluğun resmini çizemem ama, acının heykelini bile dikebilirim.
Gözyaşı Sözleri Ağlayan Kalbime Yoktur derman sensiz kaldım dinlermiyor gönül ferman adını aldığımda ağzıma sözlerim ağlar o anda seviyorum seni bunu unutma!
Sabır Sözleri Haya zinettir. Takva'da keremdir. En hayırlı binek de sabırdır. İbtila halinde insanın musibetinin berteraf olmasını Allah'tan beklemek ibadettir. MEVLANA
Yazdıklarım sana dokunuyor. Çü...Yazdıklarım sana dokunuyor. Çünkü; sen yazdıklarımı okuyorsun, ben yaşattıklarını yazıyorum.
Kader satılmıyor ama kaderine ...Kader satılmıyor ama kaderine yazılmış insanı satanlar var şu yalan dünyada!
Ben böyleyim, kendimle sohbet ...Ben böyleyim, kendimle sohbet eder, kendi kendime gülerim. Güzel hayaller kurar; sonra hayallerimle beraber suya düşerim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Az önce, ilkokulda pilot olmak...Az önce, ilkokulda pilot olmak isteyen bir arkadaşıma rastladım. Hayallerine röveşata çekip midyeci olmuş.
Keşke bu kadar param olacağına...Keşke bu kadar param olacağına çok dostum olsaydı. 5 lira sonuçta. Hemen bitiyor. Dostum olsa en azından ona bir şeyler kitlerdim. :)
Kendi kendime konuşmam yetmedi...Kendi kendime konuşmam yetmedi bi de kendime cevap vermeye başladım. Deliliğin hangi evresi ki bu acep?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Küsme Sözleri Özbek Atasözleri Doğru Sözler Berat Kandili Mesajları Güzel Laflar
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) ali: ben 3 yıl yattım bıçaklamadan ve şimdi çıktım allah kimseyi düşürmesin mapusa qirmeyen özqürlüqün tadını bilemez (Kıl Sözler) erkan k.: Öyle bir dert vardır ölümü çeker öyle bir ölüm vardır otostop çeker:) (Aşık Edici Sözler) yiğit: BEn olurum senin sewgilin gel (Süslü Sözler) nacya kapıl: hep yüreğimde oldun hepte yüreğimde olacaksın birtenem sensizliğin acısını böyle çıkardım... (Atarlı Sözler) selçuk: Tak jileti dudağına öp beni şahdamarımdaN ... !!! bizde böyle delikanlıyız aga (Öğrenci Sözleri) baharnur: süpermiş valla (Acı Sözler) ahmet şenol: ßeLKide ilk sevdiğim olamadın ama ben seni hep son sevdiğim olacaksın diye hayal etmiştim be zalim....!!! (Sinir Sözler) aykut : Hayal kur içine etsinler (Berat Kandili Mesajları) Hakan Vurgun: Tüm kardeşlerimin berat gecesini kutlarım. (Azeri Sevgi Sözleri) Revan: Sev amma baglanma yoxsa aci cekersen menim kimi
Sponsorlu Bağlantılar
Bayram Mesajları Çerkez Atasözleri Yararlı Sözler Gürcü Atasözleri İlginç Mesajlar Evlilik Sözleri Babalar Günü Mesajları Baba Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com