Aşık Edici Mesajlar Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Aşık Edici Mesajlar için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Kalbim Bomboş Kalmıştı Sanki Atmıyordu Sessiz Kalmıştı Küsmüştü Sanki bana, Seni gördü Gözlerim kalbime Haber Verdi Kalbim Direk Seni Kendine Yazdı Ve öyle Aşık Oldum Sana.
Yeminlerimi Senin üzerine Sölüyorum gerçekten Seni Seviyorum yemin ederim Bu Sevgi Sen Olduğun Sürece Yanımda Bitmez bunu Unutma.
Yorulmuşken kalbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başladı durduramıyorum içimdeki dünyayı harekete geçirdin engel olamıyorum seniyorum seni.
hayat Su gibidir içmes tatLı Sana YararLı, Sende benim Suyumsun Susadıkça Adını haykırıyorum Dünyama, Seninle hayat buluyorum Bunuda Anla
Ayrılık Acısı Gibidir Sevmenin Acısıda Vardır, Seviyorum Derken Acı çekenler Arasındayım Duy Artık feryadımı uzat elini bekliyorum Seni.
Seni tertemiz Helal Duygularımla Sevdim Seni Bitmeyen özgüvenimle Sevdim Sana ben Aşık Oldum Habersizce Şimdi Sölüyorum Duy Sesimi inan Bana Seviyorum Seni Aşık oldum Sana
Yaşanacak Günleri hayal ediyorum Seninle Umutlarımı Bağladım Kalbine Hayaller kuruyorum şimdi Seninle Seviyorum seni Canım bebeğim.
Aşık Oldu Garip kalbim Sevdim Seni Kalbim Oldu Deli, Adın Kalbimde Sayıklıyorum Adını gündüz Gece.
Senin için herzaman Dua Ediyorum nazar Deymesin kalbine Senin için Şarkılar Yazıyorum belki Duyarsın gelirsin Çaldığın Kalbimle
nezaman Aklıma Gelsen Bütün Sesler kulağıma Seni Söylüyor gibi Oluyor Nereye Baksam Sanki Resmini gözüme tutuyorlar gibi, Şarkılar bile Adını Sölüyor Seni Çıkarıyorum Anlam Olarak Sen benim Olmalısın Bu hayatta Bunu Anladım yaşadıklarımdan.
Toplam 2 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Aşık Edici Mesajlar
Lutfu demir:
Seni b3n varya olumune seviyom
Toplam 1 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 9784
Neşeli Sözler Aşk Mesajları Aşk Sözleri Ağır Sözlü Sözler Sağlık Sözleri Terk etme Sözleri Enteresan Mesajlar İran Atasözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Aşk Acısı Sözleri Sesini unutuyor gibiyim ama, sözlerin hep aklımda.
Acımasız Sözler Matematik gibi olacaksın. Etrafındaki güzellikleri toplayacaksın. Seni üzenleri hayatından çıkaracaksın. Gerçek dostlara ekmeğini aşını böleceksin. İki yüzlülere elinin tersiyle çarpacaksın.
Duygusal Sözler Kalbin söylemeye cesaret edemediği sözler, bazen gözyaşı olur.
Dramatik Sözler Her şeyinle seversin, tüm gücünle belki ama yine kaybedersin. Neden mi çünkü her 'seviyorum' diyeni adam zannedersin.
Arnavut Atasözleri Nerede arı var bal oradadır.
Gözümüzden düşürdüklerimiz, ka...Gözümüzden düşürdüklerimiz, kalbimizden düşmüyordu her zaman. Çünkü insan gözüyle değil, kalbiyle seviyordu.
Özledim seni özledim. Her gün ...Özledim seni özledim. Her gün yolunu gözledim, geleceksin bir gün diye gözyaşlarıyla bekledim.
Etrafımda öyle dönek insanlar ...Etrafımda öyle dönek insanlar var ki; Attığım zar bile onlar kadar dönemiyor!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Sıtarbaksta takılmam gereken y...Sıtarbaksta takılmam gereken yaşta, mahalle kahvesinde 5 farklı renkte oralet içtim. Kussam ağzımdan gökkuşağı çıkacak.
Ne garibiz lan, tepkilerimiz b...Ne garibiz lan, tepkilerimiz bile olması gerektiği gibi değil. Sinirden gülüyoruz, sevinçten ağlıyoruz falan.
Hayatım matematiğe benziyor: A...Hayatım matematiğe benziyor: Annem topluyor, ben çıkarıyorum sonra dağıtma özelliğini kullanıyorum ki babamda çarpıyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Azerbaycan Atasözleri Özgürlük Sözleri Çekici Mesajlar Karizma Sözler Avustralya Atasözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Kardeşlik Sözleri) müjde: samet aşkom tek qanqam seni seviom<3<3 (Azeri Sevgi Sözleri) ayse: sevmek her kese nesib olur ama sevilmek yox (Ağır Sözler) ferhat: dönüyorum diye övünme dünya. senden daha hızlı dönen insanlar var... (Cezaevi Sözleri) musa : elbete 1 gün güneş sanada doğacak abemmmm (Koyan Sözler) kerim: Kimilerine paranın sesi güzel gelir, kimilerinede kalbin. (Bencillik Sözleri) elif: Gözümden Düştükten Sonra , BaşkasıyIa AIdığın Nefes BiIe Umrumda OImaz. (Gurur Sözleri) Hatice: Gurursuz olmaktansa sevdiğimi unutur gözyaşımla gömerim ama gururumu yerler altına sermem (Terk etme Sözleri) sevtap: Gittikten sonra nasıI gittiğinin ne önemi var (Laf Sokan Sözler) zehra: En iyi azer bulbul anlamisti halimizden o dememis miydi ayrilik zordur olumden (Laf Sokan Sözler) ezgi: enin kadar konuş çevreni hespliyim
Sponsorlu Bağlantılar
Fedakarlık Sözleri Bomba Mesajlar Endonezya Atasözleri Face Sözleri Mevlid Kandili Mesajları İğneli Mesajlar Kurban Bayramı Sözleri Bilgisayar Mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com