Çılgın Sözler Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Çılgın Sözler için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Seçimlerinin bedelini ben ödüyorsam, kimsenin beni yargılayıp hayatıma yön vermesine müsaade etmem!
Yapmazsam pişman olurum deyip yaptığım şeylerden pişman oluyorum. Yapmayınca da pişman oluyorum. Pişman olmak için yaratılmışım.
Ağaç seviyoruz dedik diye ülkede satılmayan yeşil alan kalmadı. İnsan sevsek savaş çıkardı, buna da şükür.
Birlikte dengesizlik yapabileceğim insanlar lazım bana, normaller çok sıkıcı.
Hırpalanmış bir gemiyim, hayatım bir fırtına. Çıkma karşıma çocuk boğulursun kavgamda.
Dedikodun yapılıyorsa, iftira atılıp kuyun kazılıyorsa üzülme! Ya çok güzelsin ya da çok başarılı.
Olumsuz olaylara pozitif yaklaşan birilerini gördükçe, sanki onların çıldırma haklarını da ben kullanıyormuşum gibi hissediyorum.
Vücudumun %70 i su iken, benden çok da ciddi şeyler beklememek lazım.
Yalnızlık Allah'a mahsus, haddini bil! Sen yalnız değilsin, senin Rabbin var!
Artık kendim için bir şeyler yapacağım dedikten sonra, kim uğraşacak şimdi boşver demek kadar güzel bir şey yok. Yaşasın üşengeçlik.
Toplam 10 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Çılgın Sözler
Serdar:
Hadi git; dön dersem ben
Dönersen SEN ŞEREFSİZSİN
görkem bulut:
Kalıbının mevsimi değildir kış,
- Kışlığını da puştluğunu da fakire gösterir
Kardelen:
Bir GünIük YokIuğun..
YIL
OIur Bana. ..!
SEN AnIamazsın Ona Yanarım.. Ben sende "TutukIu" kaIdim!
Gunes:
Bu söZLER Harbiden çılgınmış tabiiiii ben daha çılgınım
aşk mesajıcı:
güldüğünde yüzündeki gamzelerin çukurcukları varya ölünce beni oraya gömsünler
Toplam 5 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 5015
Süslü Sözler Unutulmaz Sözler Mafya Mesajları Dostluk Mesajları Janjanlı Mesajlar Kibar Mesajlar Can Yakan Mesajlar Kapak Laflar
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Cuma Sözleri Ey Rabbim...Sen ölümlerin en güzeli ile bizi huzuruna al Ey Rabbim... Ölümümüzü her türlü şerden kurtulup rahata erme vesilesi yap Ya Rabbi! Ey Rabbim... Bizleri Sen'i çok zikreden, Sana çok şükreden, Sen'den çok korkan, Sana çok itaat eden, Sana karşı saygı ile dopdolu olan, ahu efgan edip dua dua yalvaran ve durmadan Sana teveccüh eden kullarından eyle. Cumanız mübarek ve kabul olur inşallah...
Aşık Edici Sözler Gönül kime söz vermişse, aşk onda muhteşemdir.
Psikopat Sözler Sonrası olmayacak son darbe adımların kadar yavaş yükün kadar ağır.
Zaman Sözleri Acele etme! Tam istediğin gibi olacak sadece henüz zaman doğru değil.
Romantik Mesajlar Ustune `seviyorum` yazdigim bir kagittan, sandal yapiyor, dereye birakiyorum. ister yuzsun, ister batsin, ister bir caliya takilsin o kagit sandal, hep derenin bir yerinde olucak biliyorum..
Yüreğini; el ele, kol kola gez...Yüreğini; el ele, kol kola gezmeyi isteyene değil. Alnından öpüp, hoşgeldin Rabbim'in emaneti, hoşgeldin helalim diyene ver.
Ve sen güzel çocuk, bir gülüşü...Ve sen güzel çocuk, bir gülüşünle geçmişimdeki bütün üzüntüleri bitirdin.
Önce olacak gibi olur, hatta b...Önce olacak gibi olur, hatta biraz olur, umutlanırsın. Ama anlarsın ki olan sadece sana olmuştur.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Şu hayatta beni en çok güldüre...Şu hayatta beni en çok güldüren şeylerden biride artistlik yaptıktan sonra dayak yiyen insanlar.
Bir kadın hakkında 'Benden son...Bir kadın hakkında 'Benden sonra toparlayamaz' diye düşünme. Kadının 3 kez kuaföre gitmesi ve yapacağı 8 alışveriş seni tarihe gömer. :)
Arabaların arkasına 'Evleniyor...Arabaların arkasına 'Evleniyoruz, mutluyuz' yerine, 'Dur bakalım bi halt yiyoruz ama hayırlısı' yazsalar daha samimi olur bence. (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Türkiye Mesajları Karşılıksız Aşk Sözleri Acımasız Mesajlar Kıskançlık Sözleri İspanyolca Atasözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) yağız: Bu laflar sana kapak olsun fena oturdum helal olsun tipin yokki şeklin olsun hadi canım yolun açık olsun (Can Alıcı Sözler) umid: güzel can alıcı sözler. teşekkürler (Laf Sokan Sözler) hasret: Azrail bile ayagima gelecekse sen neyin tribindesin (Hayat Sözleri) tuz bıber: ben sadece sevdım sonucu ısyankar hayat gıbı (Laf Sokan Sözler) meral: Kardan adam olur ama senden adam olmaz (Racon Sözleri) EZEL BAYRAKTAR: BEN SENİ UNUTMAK İÇİN SEVMEDİM (Mevlid Kandili Mesajları) Elnur.xankisiyev: amin çok beğendm bu güzel duaları (Mafya Sözleri) rıza: güzelmiş bu mafya sözleri. etkiliyor insanı. (Umut Sözleri) SERDARI MERT BOZKURT: ABLA BENİM İCİN SİHİR YAZ GURU DUYARIM (Duyulmamış Sözler) Berfin: Hayat acımasız bir öğretmendir önce sınav yapar sonra ders verir
Sponsorlu Bağlantılar
Edep Sözleri Cesaret Sözleri Azerice Aşk Sözleri Fransız Atasözleri Rus Atasözleri Hoş Sözler Ayrılık Sözleri İntihar Mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com