Enteresan Sözler Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Enteresan Sözler için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Ve hayat kaldığı yerden hiç kalmasını istemediğiniz bir şekilde devam ediyor.
Ya farkıma vardığında, farkın kalmamış olursa?
Akıl almayacak şeyler yaşıyoruz ve bir taraftan olan aklımızı delirterek yok ediyorlar. Sağlam durmak cidden mucize, kafayı sıyırıyoruz.
Yatağa yatsam uykum kaçacak, yatmasam huzurum. İlla bir şey kaçacak yani.
Kıranı affet. Bazıları kırılırken kırar. Önce o incinmiş olmasın; Dikkat et, belkide af dilemesi gereken sensin! Cam kırıldığı için kesiyor olmasın?
Kadınlar yanlış erkeğe aşık olur; erkekler ise doğru kadına yanlış yapar.
Geleceğe yer açmak için bazen geçmişin gitmesine izin vermek gerekir.
Olmak istediğim yer farklı, yanımda olmasını istediklerim farklı, yapmak istediklerim farklı. Bu farklılıklar bir gün beni öldürecek!
Başıma gelmesi imkansız diye düşündüğüm şeyleri, yaşamakla geçiyor günlerim.
Hep kaçırıyorsan güzel şeyleri, ya o erkendir yada sen geç.
Toplam 13 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Enteresan Sözler
hatice:
bu sözleri okurken çok ilgimi çekti. gerçekten hepsi güzl ve enteresan...
Toplam 1 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 1073
Öfke Sözleri Erkekler İçin Sözler Doğum Günü Mesajları Duyulmamış Mesajlar Sabır Sözleri Ünlü Sözler İnce Sözler Harika Mesajlar
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Aşk Sözleri Artık sana yazamam ama, seni yazarım söz.
Janjanlı Mesajlar Aşkı Senden öğreneceğime Trafik Polisinden Motor Dersi Alırım Daha iyi
Yıkıcı Sözler Yıkıcı Değil yapıcı Olamaya Çalıştım bu hayatta beni Bir Sen Anlamadın Birde Sevgi bilmeyen kalbin Anlamadı, Günün birinde Anlasanda geç Olucak Ağlıyacaksın...
Dini Sözler Ne kadar zengin olursan ol, gökten bir yudum su satın alamazsın! Hakkın sana verdiği rızkla hiçbir zaman ahkâm satamazsın.
Türk Atasözleri Isıracak köpek dişini göstermez.
Beni yıldız gibi sevme kayarım...Beni yıldız gibi sevme kayarım bir gün üzülürsün.
En çok da canım dediklerin yak...En çok da canım dediklerin yakar canını. Her şeye güler geçersin, her şeyi atarsın ardına, her yara kabuk tutar geçer de, bir canım dediğinin açtığı yara kolay kolay iyileşmez!
İnkar Etme Yalvarırım Sen de S...İnkar Etme Yalvarırım Sen de Sevdin Beni Bir Zamanlar...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
İnsanlara değer vermeyin olum,...İnsanlara değer vermeyin olum, bana verin. (Matemtikten X)
4 yıl elektrik elektronik okuy...4 yıl elektrik elektronik okuyup ampülün çalışma mantığını internetten öğreniyorsam sorun var.
Türk işi Navigasyon cihazı: 'C...Türk işi Navigasyon cihazı: 'Caminin ordan dön, sola gir, orda artık kime sorsan gösterirler abiciğim'
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Fenerbahçe Sözleri Amerikan Atasözleri Bilgisayar Sözleri İngilizce Mesajlar Değerli Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) Başkann: Caz Yapsada Devletin Kolpa PolisLeri ; Hakim Değil Kralıda Gelse Yıkamaz Kurduğumuz Hayalleri . !! (Havalı Sözler) Aşkın Gül : Sen mutluluğunu buçuk buçuk attırırken biz ise acılarımıza kademe kademe retardar çektikk. Baronn (Kapak Sözler) ilknur: gerçekten çok güzel olmuş (Sinir Sözler) Seda Seyran: Millet adam gibi söz yok mu bee (Dostluk Sözleri) ayşegül21: çok doğru sözIer ama bunun için önce bir dostunun oIması gerek (Laf Sokan Sözler) abuziddin: Ben fazla bgnmdm (Mevlid Kandili Mesajları) meltem: kandiliniz mübarek olsun iyi kandiler tüm islam alemine kandili kutlu olsunnnnnnnnnn (Azeri Sevgi Sözleri) Gunel: Guzel sozler ama bazen aglatir (Ağlatan Sözler) ayca: Ona bu kadar deger verdigim icin kendimden utaniyorum (Resimli Güzel Sözler) denis: Vav harika bunlar
Sponsorlu Bağlantılar
Aşk Esprileri Hatıra Sözleri Felsefi Mesajlar Ayrılık Mesajları Tebrik Mesajları Emo Sözleri Ürkütücü Sözler Ölüm Mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com