Sponsorlu Bağlantılar
(Komik Sözler) İyiymis: MKaynak hiç komik değil bence gıcık bi laf (Bayram Sözleri) nur: Allah hamiya komek elesin gerek hami namaz qila men namaz qiliram amin. (Eski Sözler) Aşık FerhaT: Güle gül demişler sevdiğim yok yanımda nasıl güleyim demiş (Özlü Aşk Sözleri) CANAN: bir insanın dış görünüşüne deiI kaIp güzeIIiğine bakmaIıyız dış güzeIIik geçicidir ama kaIap güzeIIiğiyse ömür boyu sürecektir kaIbi güzeI oIanın özüde sözüde doru oIur ne sohbetine nede dosIuğuna doyum oImaz (Face Sözleri) sezgin: Herkes kaIbinde yer sahibi oIabiIir, ama ben üIke kurarım. (Mutluluk Sözleri) ozlem: Bence herkez mutluluğu hak ediyor ben sen o herkez isallah herkez aradigi mutlulugu birgün bulur mutluluklar by (Aşk Acısı Sözleri) mücooooo: ya gel saril artik seviyorum de , yada s*k**r git baska tarafa (Sinir Sözler) erdi aldemir: Ben kimseye yol vermedimki onlar yolun yolcusuydu kendileri gittiler (Atarlı Sözler) Giray: Sokakta seni ararken, Sizi bulursam işte o zamn sıkıntı. (Laf Sokan Sözler) Hatice asya temur: Sana vereceğim tek akıl aklın varsa tek takıl

Baba Sözler Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Baba Sözler için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Erkek adamın sakalı olur, küpesi olmaz aslanım!
Kırılsada kanadımız. Asi'ye çıksa da adımız, duyan duysun, bilen bilsin, böyledir bizim sevdamız!
Aşık olduk, kavga ettik; Hata yaptık, tövbe ettik; Kalp kırdık, gönül aldık; Doyuk, şükrettik; Aç kaldık ama hiç alçalmadık, kimseyi satmadık!
Bu dünyada yaslanabilecek en sağlam erkek omuzu, babanızındır!
Ünlem koyup uyaranlardan değil; nokta koyup bitirenlerdenim!
Birini mükemmel olduğu için sevemezsin. O, sen sevdiğin için mükemmeldir!
Sende mi Brütüs repliği, hayat tarzım oldu sanki.
Koca bir dünyayı yüreğinde öldürmüş insanı yokluğunla tehdit edemezsin!
Ben hayata bir sıfır yenik başlayanlardanım azizim. O yüzdendir Allah'tan başkasına eyvallah demeyişim!
Erkek olarak ne kadar güçlü olursan ol, sevdiğin kadının sana güç vermesinin tadı bir başkadır.
Toplam 20 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Baba Sözler
nurten gediz:
kimsenin beni yıkmaya gücü yıkıldığımı görmeye ömrü yetmez
Serkan Dere:
Kimse Bana Masal Anlatmasın,
Çocukken de Dinlemezdim ..!
Seviliyorsam Gurur Duyarım,
Sevilmiyorsam Saygı Duyarım ..!
Toplam 2 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 3094
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
İlginizi Çekebilecek Diğer Güzel Sözler
Zaman Sözleri Zaman, sessiz bir testeredir Emmanuel Kant
Sıcak Mesajlar herşey bom boş sen yokken içimdeki tek gerçeksin beni benden alan tek olağan üstü varlıksın
İlginç Mesajlar Hakkımı aradım meşgul çıktı.
Pişmanlık Sözleri Hiçbir zaman çıktığın kapıyı hızla çarpma, geri dönmek isteyebilirsin. Don Herold
Can Yakan Sözler Ben Asii?yim Kimseye Boyun Eğmem! Hırçınım Kimseyi Dinlemem! Ben Buyum! Seversen Beni Böyle Sev! Sevme Sanki Seninle Doğdum!!
Bulamadığın sözleri belki aşağıda bulabilirsin...
Öncelikle kabul etmem gereken ...Öncelikle kabul etmem gereken şey onun beni sevmediği, sevmeyeceğiydi. Sonrasında kabullenmem gereken şeyler çokta mühim değildi.
En çok da canım dediklerin yak...En çok da canım dediklerin yakar canını. Her şeye güler geçersin, her şeyi atarsın ardına, her yara kabuk tutar geçer de, bir canım dediğinin açtığı yara kolay kolay iyileşmez!
Ey sevgili! Seni etrafı birbir...Ey sevgili! Seni etrafı birbirine katıp ağlayan, annesine hasret kimsesiz bir çocuk misali delicesine çok özledim!
Aşk için yazılan tüm sözler an...Aşk için yazılan tüm sözler anlamını yitirir onun yanında. Basit kalır, noktalar da taşıyamazdı zaten o kadar duyguyu.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Sevgilisi para harcamasın diye...Sevgilisi para harcamasın diye 'yok aşkım ben aç değilim' deyip aç gezen kız. Gönlüm hep seni arıyor, neredesinnn sennn!=)
Şimdi huzurlarınıza eski sevgi...Şimdi huzurlarınıza eski sevgiliye tekrar yavşamak için en çok söylenen yalan geliyor: dün seni rüyamda gördüm, napıyosun iyisin dimi ;) ?
Sabahları gözümü seninle açtım...Sabahları gözümü seninle açtım. Bana hem yakın hem uzaktın. Sen çaldın ben dinledim. (çalar saatim)
Bir erkeğin ne kadar tehlikeli...Bir erkeğin ne kadar tehlikeli olduğunu görmek için maç izlerken kanalı değiştirmek yeterlidir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Sponsorlu Bağlantılar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com