Facebook Mesajları Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Facebook Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Sevdiğim kişinin en çok sevdiğim hareketi; biraz aramız bozulunca face'de duvarını bana kapatması :) O an onun o yanaklarını sıkarak ne var diyesim var.
Kimseyi çok fazla sevmeyin! Ben denedim tahammul edemiyorlar.
Facebook şifresini vermiyor diye kavga edip ayrılan sevgililer varmış. Lan benim sevgilim olsun Da Vinci'nin şifresini bile veririm.
Eros gel oğlum buraya birini vuracaksın dedim abi vurmak yok artık bende dürtüyorum dedi. Hala şoktayım.
Eskiden yalan dünya vardı şimdi bir de sanal dünya çıktı al birini vur ötekine.
Keşke herkes facebook'ta paylaştığı sözler kadar 'ADAM' olsa!
Kızlarda baktığım ilk şey onların bana bakıp bakmadığıdır. :)
Aşklarda Yarın diye birşey yoktur! Aşık olmuşsan yarınsız sabahlara yelken açmayı gözealmışsın demektir.
Türklerde zaman: Geldim(10 dakika) birazdan ordayım(30 dakika) biraz gecikicem(1 saat) kuaföre uğrayıp geliyorum(paha biçilemez)
Misafir geldiğinde ilk 15 dakika yanlarında otururum sonra odama geçerim,strese gelemem abi Hoşgeldiniz Görüşürüz olay bu
Toplam 4 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Facebook Mesajları
Doğan:
facede kullanılabilecek kadar güzel sözler mevcut.
TaşkıN:
çok güzel facebuk mesajları var.
Toplam 2 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 5630
Face Sözleri Acımasız Mesajlar Saçma Sözler Adam Gibi Sözler Hasret Sözleri Düşündüren Sözler İftar Sözler Bilgisayar Sözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Geyik Sözler Tanrim Kor Oldum.artik Kusura Bakamiyorum.
Zaman Sözleri Alışmak zaman alıyor, zaman ise her şeyi.
Arabesk Mesajlar Olgun bir insanı dost edinmek istiyorsanız tenkit edin, basit bir insanı dost edinmek istiyorsanız methedin.
Efsane Sözler Andre Tardieu ? Herkes dünyanın düzene girmesini ister. Fakat çabayı komşusundan bekler.
Sevgi Sözleri Sevginin temeli güvendir lakin güven yok ise, temelden kum çalınmış inşaat gibidir. Aşk yıkılır!
Anlatmaktan ve anlaşılmamaktan...Anlatmaktan ve anlaşılmamaktan, yaralanmaktan ve iyileşememekten yorgunum. Çok yorgunum.
Bazen ne çok ararız değil mi? ...Bazen ne çok ararız değil mi? Başımızı yaslamak için bir omuz, bir de sonuna kadar güvenebileceğin ve asla yarı yolda bırakmayacak bir yürek.
Hayat, ufacık bir çocuğun salı...Hayat, ufacık bir çocuğun salıncağa bindiğinde söylediği söz gibidir; Salla!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Ulan bu kızlar sessiz sessiz n...Ulan bu kızlar sessiz sessiz nasıl hapşırıyorlar anlamıyorum, ben bi hapşırıyorum 2 alt kattaki komşum 'çok yaşa' diye bağırıyor.
Adamın dibi, kadının dibi dedi...Adamın dibi, kadının dibi dediğimiz herkes 'kazandibi' çıktı!
4 yıl elektrik elektronik okuy...4 yıl elektrik elektronik okuyup ampülün çalışma mantığını internetten öğreniyorsam sorun var.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Arabesk Sözler Kötü Sözler Can Alıcı Sözler Özlem Sözleri Fenerbahçe Mesajları
Sponsorlu Bağlantılar
(Bilinmeyen Sözler) Alihan : Zeynep: Aşk bir BOKTUR YEMEĞEN yoktur ( amam mutlu olanlar hariç ) (Sert Sözler) aleyna: çok güzel de insan olmayana degil çomak sokmak ne sokarsan sok yine insan olmaz (Koyan Laflar) ali aktepe: sana vereceğim tek akil aklin varsa tek takil (Cuma Mesajları) Şifa : Çok teşekkür ederiz gerçekten çok güzeldi allah razı olsun (Aşık Edici Sözler) feyza sude: süper yaaaaaaaaaaaa (Korkunç Sözler) kainat : hayat yollarını cesetlerle doldurmuş insanlar vardr bnde onlardan biriyim (Farklı Sözler) gamzeee: beyendimm gzl :) (Küsme Sözleri) sena: Gidene yol yakışır gelene bu kalp tıkır tıkır calisir (Cezaevi Sözleri) uğur can: KANDIRA T1 KEMAL ÖNCEL İNSALLAH hen yakında çıkarsınn abim benimm tüm kader makkümlerine sapır diliyoru allah kurtarsın (Azeri Sevgi Sözleri) Revan: Sev amma baglanma yoxsa aci cekersen menim kimi
Sponsorlu Bağlantılar
İngilizce Aşk Mesajları Zaman Sözleri Gürcü Atasözleri Havalı Mesajlar 19 Mayıs Sözleri Sevgiliye Uyku Mesajları Arap Atasözleri Geyik Laflar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com