Başarı Mesajları Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Başarı Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

PLANLARINIZI UYGULAYIN VE SONUCA GİDİN
Bir milletin büyüklüğü, nüfusunun çokluğu ile değil, akıllı ve fazilet sahibi adamlarının sayısı ile belli olur. Victor Hugo
'Kişi bir şeye kendini tamamen adadığına Tanrı da harekete geçer.' C. ALTA
Gücünü aşan rolü üzerinde alırsan, bu rolü, iyi oynamadığın gibi yapabileceğin rolüde terk etmiş olursun. Epiktotes
Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belki de,belki bel kilerle dolu bir hayattı bu..
Tırıs giden köpek kemiğini bulur. ÇİNGENE ATASÖZÜ
'Tırmanmayı göze alan zirvenin hazzını yaşar.' DAN MİLLMAN
Deneyim düşüncenin, düşünce ise eylemin çocuğudur. B. Dısraelı
En iyi dost, bendeki en iyi yönleri ortaya çıkaran insandır. Henry Ford
Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olamk şartdır. Balzac
Toplam 12 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Başarı Mesajları
Gülşah:
Bana göre değil :(
özgür:
çok teşekkür ederim mutiş sözler
SeZgiN:
çok etkileyici buluyorum başarı sözlerini
DamLa:
çok güzel sözler var burada aradığım herşeyi burda bulabilirim artık :)
Toplam 4 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 4900
Harika Mesajlar Damardan Sözler Damardan Mesajlar Love Mesajları Özlü Aşk Mesajları Af Dileme Mesajları Platonik Sözler Delikanlı Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Azeri Sevgi Sözleri Uchurumdan dusherken tutdugum yer olsan olmekden deyil seni qirmaqdan qorxaram.
Renkli Sözler Tek taraflı mutluluk olmaz ama eğer olacaksa aynı tarafta olalım!
Bencillik Sözleri Başkalarının üzüntüsüne üzülecek kadar, mutlu değilim!
Ezici Sözler Kızdığım zaman değil, sustuğum zaman bitersin!
Can Alıcı Sözler Gördün mü yüreğim, yine verdiğin değer heba oldu.
Yüreğim, toparlan gidiyoruz. K...Yüreğim, toparlan gidiyoruz. Kalakalmak yakışmadı bize. Bir adım atalım hadi. Yâr deyip susalım, Yar'dandır deyip razı olalım.
**Kırgın mıyım yoksa küskün mü...**Kırgın mıyım yoksa küskün mü bilmiyorum. Kırılmaya da hakkım yok biliyorum. Ben sadece seninle aşkı yaşamak istiyorum. Öyle gelişi güzel bir aşk değil, şu kısacık ömrümü ömrüne kat istiyorum.
Ağlamak güzel, yaşını silen va...Ağlamak güzel, yaşını silen varsa. Gülmek güzel, seninle gülen varsa. Yaşamak güzel, umudun varsa. Sevmek güzel, karşılığı varsa.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Türk kızının ilişki anlayışı; ...Türk kızının ilişki anlayışı; benden öncesi olmasın benden sonrası olmasın benden ayrılırsa ölsün :)
Bu sabah uyandım baktım bi siv...Bu sabah uyandım baktım bi sivrisinek yanağıma buse konduruyor 'noluyo lan' dedim. Abi kış geliyor, gidiyorum ben dedi. Sarıldı ağlaştık.
Arkadaşlar lütfen dondurma çub...Arkadaşlar lütfen dondurma çubuklarını yere atmayalım. Sonra kuşlar onu kaykay sanıp mahallede artistik yapmaya çalışıyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
İsyankar Mesajlar Can Alıcı Sözler Amerikan Atasözleri Sevgililer Günü Mesajları Tebrik Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Güldüren Yazılar) CandyGirL: -AyrıIdınız mi? +Konuyu degistireIim kanka -Tamam bana borcun vardi versen diyorum +İnanabiIiyor musun beni birakip gitti... (Aşık Edici Sözler) Mert Tok: MesafeIer aşk a sevgiye engeI değiIdir... KaIpten sevenIer için tabi (Sinir Sözler) aylin: aşkımı sinir etmeye bayılıyorum. (Azeri Sevgi Sözleri) ayla: sevgi bitmez hekayedir sair durmadan yazar sonunu istesede hecvaxt bitire bilmez (Kurban Bayramı Mesajları) Hamsi kafa: Kurban pazaɾına kuɾban bakmaya gittik, öküz diye bana talip oldulaɾ. (Kısa Aşk Sözleri) sevgi cu: Baktıkça doyamamakmı bakmaya kıyamamakmidir aşk.. alim (Face Sözleri) boy arda: Rüyamda sevgilim vardı ve feys şifremi istedi... vermemek için uyandım (Dini Mesajlar) zeynep: Rabbim kimseyi seytana uydurmasin (Laf Sokucu Sözler) polat: senden nefret etmenin bu kadar güzel olduğunu fark etmemiştim FARK ETTİRDİĞİN İÇİN SAQOLL.... (Kıskançlık Sözleri) melisa: Bende cok kiskancim sevdigime canim diyenin can damarini keserim......!!!
Sponsorlu Bağlantılar
Anneler Günü Sözleri İhanet Sözleri Serseri Sözler Çerkez Atasözleri İsyan Sözleri Gıcık Sözler Sağlık Mesajları Face Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com