Araba Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Araba Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Ben sana hastayım, diyete girdim yastayım.
Otobüsümüz şekil, önümüzden çekil.
Zaman kısa, ben yorgun, yol uzun...
Ne güzeldir pişmanım diyebilmek, ne güzeldir affet Ya Rab diyebilmek. Günahlarımıza pişman olup afedilenlerden oluruz inşallah.
Sadece camlar değil; hayatım film.
Sevenin sağı solu belli olmaz.
Okunu attı; yayını astı.
Bir parça ümidi çok görme bana.
Neşen bilir.
Miski tene sürme gönüle sür.
Toplam 23 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Araba Sözleri
KECE ZAZAN:
Azraile mesaj attim gel beni al die
Oda mesaj atmis sahte insanlara inat
Yasa die
Talhacan:
Sarı Kızın Nazı
Ford Un Ara Gazı.!!
Toplam 2 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 1290
Fenerbahçe Mesajları Mutsuzluk Sözleri Hoş Sözler Sevgiliye Uyku Sözleri Mevlid Kandili Sözleri Özlü Aşk Mesajları Kızılderili Atasözleri Yalan Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Beşiktaş Sözleri Bizimkisi Bir a$k Hikayesi Siyah Beyaz fiLm Gibi ßiraz KartaLım.
Harika Sözler Karşımızdaki sizi hayatında nereye koyuyorsa, siz de onu oraya koyacaksınız. Ne eksik, ne fazla.
Sitem Sözleri Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı.
Öfke Sözleri Her şey zamanla geçer diyen birinin ağzını burnunu kırın ve 'zamanla geçer' deyin.
Dünya İle İlgili Sözler İnsanlar artık, o kadar iyilik sever görünüyor ki. Sanırsın, bütün kötülükleri melekler yapıyor.
Aslında aşk dediğin, kimin kol...Aslında aşk dediğin, kimin kollarında ölmek istediğine karar vermektir.
Hayallerinin bile bir sonu var...Hayallerinin bile bir sonu var ama; Sensizliğin neden bir sonu yok inan hiç bilmiyorum.
Bazı şeyleri zamana bırakıyors...Bazı şeyleri zamana bırakıyorsun, oluruna bırakıyorsun, bir kenara bırakıyorsun ama asla geçmişte bırakamıyorsun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Yürürken yere düşmüş bir kız g...Yürürken yere düşmüş bir kız gördüm, hemen koşup kaldırdım. 3 kere öpüp kenara bıraktım.. Nimet lan sonuçta, günah (:
'Ayrılalım' dedi, 'Yakıyorum o...'Ayrılalım' dedi, 'Yakıyorum o zaman' dedim, 'Fotoğrafları mı?' diye sordu. 'Yok kınayı' dedim. Gider ayak felç oldu.
Tuvalet kapısını Tıkladım içer...Tuvalet kapısını Tıkladım içerideki adam 'gel' dedi. Lanet olsun hiç bu kadar bozulmamıştım. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Babalar Günü Sözleri Avustralya Atasözleri Aşk Esprileri İyi Geceler Mesajları Ağır Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Küsme Sözleri) mustafa: küstüm senle barışma benle kalbimi kırdın pişmiş kele (Psikopat Laflar) fato: süper ya cidden (Komik Sözler) Şımarık xD: Almış eline iphone 5s öyle bir alo diyor ki kolunu az daha kaldırsa kanatlanacak :))) (Koyan Laflar) kürşat dinçer: bana hava atcam diye kendini fazla kasma, damarındaki kanın bile bana hasta (Yürek Yakan Sözler) metro boy: gerçekten çok yürek yakan sözler (Zaman Sözleri) Ayfer karatas: veer zaman seni bana getirdi (Ağır Sözler) ecem yaman: çok kaşarsın az yaşarsın sdfgh (Azeri Sevgi Sözleri) cengiz: azerice aşk sözleri harika (Resimli Komik Sözler) balık: çooooook kooooomik diyooolar amaaaaa hiiiiiiiiç kooomik deeeeeeeğil (Laf Sokucu Sözler) yağmur: sen benim yerime bir başkasını koyabilirsin ama o başkası benim sana koyduğum gibi koyamaz
Sponsorlu Bağlantılar
Zafer Bayramı Mesajları Minibüs Sözleri İyi Geceler Sözleri Günaydın Mesajları Sitem Sözleri Miraç Kandili Mesajları Saçma Sözler Geçmiş Olsun Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com