Araba Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Araba Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Ben sana hastayım, diyete girdim yastayım.
Otobüsümüz şekil, önümüzden çekil.
Zaman kısa, ben yorgun, yol uzun...
Ne güzeldir pişmanım diyebilmek, ne güzeldir affet Ya Rab diyebilmek. Günahlarımıza pişman olup afedilenlerden oluruz inşallah.
Sadece camlar değil; hayatım film.
Sevenin sağı solu belli olmaz.
Okunu attı; yayını astı.
Bir parça ümidi çok görme bana.
Neşen bilir.
Miski tene sürme gönüle sür.
Toplam 23 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Araba Sözleri
KECE ZAZAN:
Azraile mesaj attim gel beni al die
Oda mesaj atmis sahte insanlara inat
Yasa die
Talhacan:
Sarı Kızın Nazı
Ford Un Ara Gazı.!!
Toplam 2 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 3814
Sevgiliye Güzel Mesajlar Şoför Mesajları Kadınlar İçin Sözler Serseri Sözler Kızgınlık Mesajları Babalar Günü Sözleri Adam Gibi Sözler Ölüm Sözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Dokunaklı Sözler gülün ama bu durum toplum yarası çözümü geçtiyse aptal yarası mankeni yolla malafatı dikeyim seni alkışlayan elleri s*keyim(ajdar?a)
Süper Sözler Şu dünyanın yalan olduğuna gerçekten inanabilsek, hiç bir derdimiz kalmayacak!
İlginç Mesajlar Erkekler limona benzer baktıkça ağzın sulanır yedikçe miden bulanır?
Azeri Sevgi Sözleri Qoy sevinc hemiseh qanadli bir qush, ureyin en isti yuvasi,Qem keder yuxu, unudulmush gulushungelecek yuvasi olsun.
Edep Sözleri Üstadının edebi ile edeblenmeyen, sünnet ve hadisle edeblenemez. Sünnet ve hadisle edeblenemeyen de âyet ve Kur'an'la edeblenemez.
Gözlerinin içine bakarken güle...Gözlerinin içine bakarken gülen adam, seni seviyorum demese de olur.
Ne garip.. İnsanın hayatı soru...Ne garip.. İnsanın hayatı soruyla başlayıp, soruyla bitiyor: Adını ne koydunuz? Merhumu nasıl biLirdiniz?
Doğrusunu söylemek gerekirse d...Doğrusunu söylemek gerekirse döneceğine dair inancım kalmadı benim. Ama yalanlarla avunmak var işte... Olmayan bir ihtimale aşığım hala.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Dokunmatik telefonlardaki rehb...Dokunmatik telefonlardaki rehberi aşağı yukarı hızlı kaydırarak eğlenip mutlu olan bi insanım. Üzülmek benim neyime lan.
Az önce otobüse bindim kartım ...Az önce otobüse bindim kartım yoktu otobüstekilere 'Kartı olan var mı?' dedim, herkes yok dedi. Döndüm şöföre 'Herkes kartsız binmiş sen kimi tokatlıyon?' dedim, şuan sadece gözlerimi oynatabiliyorum.
Huyun kurusun! Diyenlere inat,...Huyun kurusun! Diyenlere inat, her gece uyumadan önce huyumu suluyorum. Boşuna beklemeyin, kurumayacak işte!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Özel Sözler Yararlı Sözler Harika Sözler Ramazan Bayramı Sözleri Aşık Edici Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Dua Sözleri) HanDan: Aradığımız tarzda duaları bu sayfada bulabilmek mümkün. yapanlardan Allah razı olsun. (Yürek Yakan Sözler) Gül : Seçkin seni seviyorum (Son Sözler) gökçe: iyi işte özlemin yazdığı söz çok yanlışşşş (Havalı Sözler) Ali osman: Ya çık meydana ortalığı inlet yada çekil kenara beni seyret. (Oturtan Sözler) pyod: tam aradığım tarzda cuk diye oturtn sözler bunlar ;) (Kapak Laflar) elvan: hakedeni hayatıma sokarım haketmeyenin hayatına... (Resimli Güzel Sözler) Gürkan: kalite budur işte! Emeğinize sağlık hepsini beğendim. (Koyan Laflar) helin: Tipinizin gideri var ama karakterinizin ederi yok! (Umursamaz Sözler) OsnanOsman : çok ta tın yani (Almanca Aşk Sözleri) selcuk34: Lass du mich in ruhe. ... böyle degil... lass mich in ruhe... Du yok.. yazil is dogru.. almanlar cükleri du ormadan kullaniyor ve yazar. . Ama genede ugrasmissin.. respekt..
Sponsorlu Bağlantılar
Çin Atasözleri Ölümsüz Sözler Janjanlı Mesajlar Psikopat Laflar İnce Mesajlar Love Mesajları İspanyolca Aşk Sözleri Gürcü Atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com