Araba Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Araba Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Ben sana hastayım, diyete girdim yastayım.
Otobüsümüz şekil, önümüzden çekil.
Zaman kısa, ben yorgun, yol uzun...
Ne güzeldir pişmanım diyebilmek, ne güzeldir affet Ya Rab diyebilmek. Günahlarımıza pişman olup afedilenlerden oluruz inşallah.
Sadece camlar değil; hayatım film.
Sevenin sağı solu belli olmaz.
Okunu attı; yayını astı.
Bir parça ümidi çok görme bana.
Neşen bilir.
Miski tene sürme gönüle sür.
Toplam 23 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Araba Sözleri
KECE ZAZAN:
Azraile mesaj attim gel beni al die
Oda mesaj atmis sahte insanlara inat
Yasa die
Talhacan:
Sarı Kızın Nazı
Ford Un Ara Gazı.!!
Toplam 2 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 2388
Öfke Mesajları Minibüs Yazıları Hasret Mesajları Hasret Sözleri Şizofrenik Sözler Fedakarlık Sözleri Çerkez Atasözleri Öğrenci Mesajları
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Gözyaşı Sözleri Görürsem gözyaşlarını, yakarım bu semtin tüm sokaklarını!
İnce Sözler Elini vicdanına koy, hak ettiysem eyvallah.
Sihirli Sözler Eğer beni bu sokakta, Bu şehirde ve bu dünyada bulamazsan bilki Gözlerinin daldığı yerdeyim
Janjanlı Sözler İnsanların tipine yada endamına değil, yüreklerine değer veririm... Benim dostluğumu, sadece ve sadece yürekliler bilir.
Huzur Sözleri Para, mal, mülk her şey boş. Allah önce sağlık sonra da huzur versin.
Üzülmüyorum. Bir gün diner elb...Üzülmüyorum. Bir gün diner elbet gönlümdeki derin sızı. Hep hayırsız değil ya bu insanlar; bir gün beni de bulur hayırlısı.
Beni yıpratan hayatın sahteliğ...Beni yıpratan hayatın sahteliği değil, insanların kahpeliğidir!
Olur da hayatta tutunacak dalı...Olur da hayatta tutunacak dalın kalmazsa ben kırdığın yerdeyim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Yemekte dakikalardır birisi 'c...Yemekte dakikalardır birisi 'canın mı sıkkın' desin diye çatalımı tabağımda dolandırıyorum. En sonunda babam 'yemiceksen dolmanı bana ver' dedi.
Telefonumun şarjı %1 olduğunda...Telefonumun şarjı %1 olduğunda, prize koşarken kendimi hastayı acile yetiştirmeye çalışan doktor gibi hissediyorum.
Kız gelmiş 'Uyurken yalnız değ...Kız gelmiş 'Uyurken yalnız değilim, yastığımla yorganım var' yazmış. Sanki biz tost makinesiyle yatıyoruz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Yalan Mesajlar Ramazan Bayramı Sözleri İtalyanca Aşk Sözleri Günaydın Mesajları Nefret Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Esprili Sözler) furkan: beğendim çoğe saçma fakat geneli güzei .d (Yürek Yakan Sözler) bayram: Send terk etdin yadyndan cykar diyme terk etdigince soygim guyjeyar (Laf Sokucu Sözler) Buda benden: Şerefsizliğin son moda olduğunu bilirdim de, senin modayı bu kadar yakından takip ettiğini bilmezdim! (Aşk Sözleri) hanife: aşkımmmmmm (İsyankar Sözler) songül: bu isyana az sonra bende başIicam bu haIe getiren herkesin ALLAH beIasını versin (Ünlü Sözler) i.m.k.b. hattat hamid aytaç ortaokulu: iletişim kurabilmek için bilmek değil anlatmak değil söylemek gerekir. (Çerkez Atasözleri) mihriban: çok güzelmiş atasözler (Efkarlı Sözler) SEVDA: canım dedikIerim canımı aIdı ömrümün sarayını yıkıp gittiIer bu mutsuz yasantım onIardan kaIdı beni dogduguma pişman ettiIer beni sevdigime pişman ettiIer (Laf Sokan Sözler) ömer: girme benimle laf yarışına sokarım senı at yarışına at yarışında 2.olurum s****e 1.olurum kardeşş (Kötü Sözler) kötü şeyler : Kötü sözler bunlar :)
Sponsorlu Bağlantılar
Acımasız Mesajlar Taziye Mesajları Eski Sözler Babalar Günü Sözleri İyi Şanslar Mesajları Vefat Mesajları Geçmiş Olsun Mesajları İtalyanca Aşk Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com