Araba Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Araba Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Ben sana hastayım, diyete girdim yastayım.
Otobüsümüz şekil, önümüzden çekil.
Zaman kısa, ben yorgun, yol uzun...
Ne güzeldir pişmanım diyebilmek, ne güzeldir affet Ya Rab diyebilmek. Günahlarımıza pişman olup afedilenlerden oluruz inşallah.
Sadece camlar değil; hayatım film.
Sevenin sağı solu belli olmaz.
Okunu attı; yayını astı.
Bir parça ümidi çok görme bana.
Neşen bilir.
Miski tene sürme gönüle sür.
Toplam 23 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Araba Sözleri
KECE ZAZAN:
Azraile mesaj attim gel beni al die
Oda mesaj atmis sahte insanlara inat
Yasa die
Talhacan:
Sarı Kızın Nazı
Ford Un Ara Gazı.!!
Toplam 2 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 6118
19 Mayıs Sözleri Ağır Sözler Özel Mesajlar Regaib Kandili Mesajları Latin Atasözleri Türkiye Mesajları İntihar Sözleri Komik Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Günaydın Sözleri Seviyorum Seni Seninle geçen Günleri Seviyorum Seni Sana Günaydın Demeyi.
Sinir Sözler Bende şeytan tüyü yok. Epilasyonla aldırdım.
Sensizlik Sözleri Güldüğünde mutlu olur sevinirdim amansızca, sözlerinle hayal kurardım geleceğe, şimdi sen yoksun hayatım bir işkence resimlerine bakıp ağlarım her gece.
Acı Sözler Yüreğimin vazgeçtiği her acı, ayakta kalışımın tek ölçü birimi...
Düşündüren Sözler Her yediğimiz kazığa tecrübe demekten kevgire döndük.
Sevmeye korkan kadınları sevin...Sevmeye korkan kadınları sevin, öyle kadınlar; siz kaybetmemek için her şeyi göze alırlar.
Aramıza birisi girecekse eğer;...Aramıza birisi girecekse eğer; bana anne, sana da baba desin yeter.
Belki de sevmekten göğsümün so...Belki de sevmekten göğsümün sol kısmını yitirmişimdir.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Kızla gezerken gül satmak için...Kızla gezerken gül satmak için gelen çiçekçiye 'güle gül verilir mi?' dedim, kız bana bir kez daha aşık oldu. İşte bunlar hep fakirlikten.
Okulda en çok söylenen 8 cümle...Okulda en çok söylenen 8 cümleyi buldum: 1-Uykum var 2-Sıkıldım 3-Üşüdüm 4-Yorgunum 5-Açım 6-Eve gitmek istiyorum 7-Kaç dakka var 8-Saat kaç.
Her 10 kadından 7'si alışveriş...Her 10 kadından 7'si alışverişe gitmeyi çok seviyor. Kalan 3'ü de alışverişten geri geliyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Pişmanlık Sözleri Karşılıksız Aşk Sözleri Bomba Mesajlar Gıcık Mesajlar Dertli Mesajlar
Sponsorlu Bağlantılar
(Kapak Laflar) napcan: Degersizlere deger vermek degerli zamaninizdan kaybetmektir o yuzden seni takmamaya calisiom (İhanet Sözleri) Mert Akkaya: Önce insanlara güvenmeyi öğrendim.Sonra bunu bir daha yapmamam gerektiğini. (Havalı Sözler) beyza: Fazla havalanmayin havalarinizi alirlar havaniza sahip çikin (İçten Sözler) Cansuuu: Ben seni ne aklımla seviyorum,ne de kalbimle seviyorum. BEN SENİ RUHUMLA SEVİYORUM. aklım unutur, kalbim durur diye (Ağır Abi Sözleri) Hamiyet: Varsa hatam söyleyin tekrarlıyam (İğneli Sözler) suat sarı mersinli: Denizde kum, sizde dalga,yanlış gelmişim kusura bakma (Laf Sokucu Sözler) sadece hayaldi :): Hayat Bana Engel Koyma : O Engelleri Aşarım Seni de Paşa Paşa Yaşarım... (Laf Sokucu Sözler) Göknil: Kendime benzettim yanışlarını Yönsüz yolsuz kanat çırpışlarını Eğilmeden güneşe özgür kalışlarını Bir mevsimlik hayat buluşlarını. (Gurur Sözleri) ayka: salam gozel sozler. men qururlu insan cetin. (Umursamaz Sözler) mustafa: salla gitsin akışına bırak.
Sponsorlu Bağlantılar
Dini Sözler Azerbaycan Atasözleri Tebrik Mesajları Güven Sözleri Cesaret Sözleri Öğrenci Mesajları Janjanlı Sözler Muhteşem Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com