Araba Sözleri Bölümünün 2. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Araba Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Dertli gönül.
Seveceğim seni gül gibi.
Açtırma kutuyu; söyletme kötüyü.
İşte bu, bizim hikayemiz.
Hasretim gözlerinin rengine.
Alem bana ben sana hasta !!!
Kulpsuz Mekke fincanında halis Yemen kahvesi misin?
Rampanin Ustasiyim gözlerinin hastasiyim.
Bir kavanoz recel bunlarda gecer.
Ağlıyordum güldürdün; acımadan öldürdün.
Toplam 23 sayfa bulunmakta.
2
Sponsorlu Bağlantılar
Araba Sözleri
KECE ZAZAN:
Azraile mesaj attim gel beni al die
Oda mesaj atmis sahte insanlara inat
Yasa die
Talhacan:
Sarı Kızın Nazı
Ford Un Ara Gazı.!!
Toplam 2 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 8868
Yunan Atasözleri Yalnızlık Sözleri Yeni Yıl Mesajları Serseri Sözler Trabzonspor Sözleri Komik Mesajlar Harbi Sözler Hoş Mesajlar
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Dramatik Sözler Zaman geçtikçe daha iyi anlıyorsun. Hiçbir şeyi eskisi kadar sevemediğini!
Özlem Sözleri Özlüyorum, evet fazla değil; Sadece her saniye.
Platonik Aşk Sözleri Keşke müzik dinlemek yerine, seninle konuşarak bitirsem telefonumun şarjını.
Duyulmamış Sözler Bazıları seni öyle bir şaşırtır ki, değişerek mi o hale geldiklerini yoksa aslında hep mi öyle olduklarını asla anlayamazsın.
Yeni Yıl Sözleri Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..
Dua ederken, ağlarken, öperken...Dua ederken, ağlarken, öperken, dilek tutarken neden gözlerimizi kapatırız? Çünkü en güzel şeyler gözle görülen değil, kalpten hissedilendir.
Doğru zamanda gelen yanlış ins...Doğru zamanda gelen yanlış insana tanıdığın şansı, yanlış zamanda gelen doğru insana tanımadığın sürece üzülen hep sen olursun.!
Uzakta bir şehirdeyim. Yüreğim...Uzakta bir şehirdeyim. Yüreğimi sana bıraktım. Uzakta bir sevdadayım. Umutlarımı sana bıraktım. Yalnızlığı alıp koynuma. Gülüşlerimi sana bıraktım. Sebebim sensin unutma. Ben aklımı sende bıraktım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Sivrisinek değil vampir lan bu...Sivrisinek değil vampir lan bunlar. Sağ kolumda kan bırakmamışlar kolum küçülmüş resmen.
Yastığımın dili olsa 'Yeter la...Yastığımın dili olsa 'Yeter lan bana sarıldığın, git kendine bi sevgili falan bul' diye kesin sitem ederdi.
Adam artık nasıl özlemişse, gü...Adam artık nasıl özlemişse, güvercinle mektup göndermeyi bulmuş... Sen hala mesaj atmaya üşen!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Minibüs Sözleri Özbek Atasözleri Küçük Sözler Babalar Günü Sözleri Rus Atasözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) eren: bu laflar sana kapak olsun fena oturturdum helal olsun tipin yokki şeklin olsun hadi canım yolun açık olsun (Ağır Abi Sözleri) canee: Ne arkandan aqlarıım, Nedee arkandan yaas tutarim Beniim lakabıım ÇİNGENEE uleen Yıkılmadım ayaktayım (Laf Sokan Sözler) ipek: laf sokma kapak olursun yalvarma kopek olursun insal ol herkezin yanında yer bulursun (İnce Sözler) merve: sana katılıyorum isa (Korkunç Sözler) irem: sana seni seviyorum demekten o kadar yoruldum ki artık sadece sessizce seni izliyorum. (Azeri Sevgi Sözleri) QIRIMLI TATAR: hamısı çox yaxşı (Ölümsüz Sözler) Can b: Sen gece gündüz düşünen prens bn gece gündüz ölen yiğidin ;( (Kandil Mesajları) merve: ArkadaşIar kandiliniz mübarek oIsun (Bilinmeyen Sözler) abdulrezzak: alem bana hasta ben sana hasta... (Sevgililer Günü Mesajları) Necmi: sevgilim için güzel sözler var
Sponsorlu Bağlantılar
Kapak Sözler Romantik Mesajlar Efsane Mesajlar Gıcık Sözler Şirin Sözler Eski Sözler Doğru Sözler Kadınlar İçin Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com