Araba Sözleri Bölümünün 2. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Araba Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Dertli gönül.
Seveceğim seni gül gibi.
Açtırma kutuyu; söyletme kötüyü.
İşte bu, bizim hikayemiz.
Hasretim gözlerinin rengine.
Alem bana ben sana hasta !!!
Kulpsuz Mekke fincanında halis Yemen kahvesi misin?
Rampanin Ustasiyim gözlerinin hastasiyim.
Bir kavanoz recel bunlarda gecer.
Ağlıyordum güldürdün; acımadan öldürdün.
Toplam 23 sayfa bulunmakta.
2
Sponsorlu Bağlantılar
Araba Sözleri
KECE ZAZAN:
Azraile mesaj attim gel beni al die
Oda mesaj atmis sahte insanlara inat
Yasa die
Talhacan:
Sarı Kızın Nazı
Ford Un Ara Gazı.!!
Toplam 2 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 3808
Laf Sokucu Sözler Dini Mesajlar Dini Sözler Felsefi Sözler Ağır Sözlü Mesajlar Damar Mesajlar Cesaret Sözleri Fenerbahçe Sözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Araba Sözleri Gel güzelim gurbet gezelim.
Sevgi Sözcükleri Müsaitsen aklım bu gece sende kalacak.
Aşk Sözleri Yüreğini yüreğime yazdım, canın yandığında benimki de yansın diye. Adını ömrüme yazdım, sen ölünce ben de öleyim diye.
Araba Sözleri Dostlar kervanı.
Dokunaklı Sözler Bir kerecik nefesinle uyuyayim, uyanamasam da olur.
Unutma! Güneş parlarken herkes...Unutma! Güneş parlarken herkes seni sevebilir. Ama gerçekten seni kimin umursadığını fırtınalar estiğinde anlarsın!
Koy başını dizimin üstüne. Sen...Koy başını dizimin üstüne. Sen rüyalarına dal, ben 'Cennet' güzelliğine...
Bu yürek yorgunluğunun sonu ba...Bu yürek yorgunluğunun sonu başlangıcı yok. Bu hiçliğimin öylesi böylesi yok! Beni düşünme! Sorarlarsa öldü de gitsin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Yolda yürürken vitrinlere bakı...Yolda yürürken vitrinlere bakıyorum deyip, aslında 'saçım bozulmuş mu acaba' diye bakanlarda yok değil aramızda.
Daha yazı göremeden sivrisinek...Daha yazı göremeden sivrisinek belasına tutulduk, herifler kan uykusundan uyanmış gibi odaya saldırmış.
Çalışma hevesim yıllardır kayı...Çalışma hevesim yıllardır kayıp! Gören, duyan varsa sakın ses etmesin, ben böyle iyiyim. (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Çapkınlık Mesajları Cuma Sözleri İlginç Mesajlar Erkekler İçin Sözler Sempatik Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırgınlık Sözleri) deniz: kaIbim onu bir daha görmenin umudunu yaşatsada inatIa,akIım iki cihandada görmek istemiyor hiç bir şartIa (Laf Sokucu Sözler) Betül: Hiç güzel değil iğrenç (Mutluluk Sözleri) hhh: Hic begenmedim (Kıskançlık Sözleri) elif ecem: seven insan kıskanır arkadaş...bende esmerimi çok kıskanıyorum hatta sınır tanımıyorum kıskançlıkta (Yürek Yakan Sözler) Z A Z A: Bir gün beni boynu eyik görürseniz bilin ki yere düşen birini kaldırmak için boynumu eymişimdir... ((( poyraz ))) (Kötü Laflar) ışıl: ya benim stardolum var sizde kurun arkadaş olun benimle adım se.el. (Koyan Sözler) furkan: şit erkek sana demedim pop kek (Atarlı Sözler) bahar: çok güzel atarlı laflar yaa. muhteşemsiniz. teşekkürler (Kazakistan Atasözleri) osman: emeğinize sağlık. bu ataözleri de çok iyimiş (Aşk Sözleri) Yusuf Meriç: Si**ir Et. . ! Nasılsa Senden Sonrakine de - Seni Seviyorum Diyecek . . !
Sponsorlu Bağlantılar
Nasihat Sözleri Bilinmeyen Mesajlar Şirin Sözler Bencillik Sözleri Kadir Gecesi Mesajları Enteresan Sözler Duvar Yazıları Laf Sokucu Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com