Duygulu Sözler Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Duygulu Sözler için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bugün seni yoran şeylerden çok şikayetçi olma. Onlar seni daha zor yarınlara hazırlıyor.
Cümlelerim tükenmedi! Sadece kelimeleri kayıp.
Bırakın eleştirsinler, bırak yanlış anlasınlar, arkandan konuşsunlar. Onların görüşü senin sorunun olmasın. Nezaketle ve sevgiyle kal. Söylenenler senin değerinden eksiltmez! Gerçeği değiştirmez, sadece ışığın parlasın çizgisinde devam et.
İzninle, ben yaşananları unutmayacağım.
Beni anlamadın demeyeceğim. Beni anladın. Zaten en dayanılmaz acı buydu. Sen beni anladın. Anladığın halde canımı yaktın.
Sevgi emek dediler, emek verip nefret biçtim. Sevgi kutsal dediler öptüm başıma koydum, celladım oldu sevdiklerim.
Nedendir bilinmez, hep gece oldumu çöker hüzün insana. Gece oldumu aklına gelir tüm geride kalmışlıkların ve tüm maziye gömdüklerin.
Gel demeye gururum, git demeye kalbim izin vermiyor.
Sustum! Suskunluğum susturana armağan olsun. Ağladım! Gözyaşlarım ağlatana haram olsun.
Bazen sevilirsin, bazen dışlanır, kimi dostun olur, kimi düşmanın, birisi samimiyetle gelir, diğeri kıskançlıklarla. Varsın olsun, herkes İstediği gibi yorumlasın seni. Eğer ki kalabiliyorsan sen 'sen gibi' ve daima İyiye güzele talip olarak. Yüzünde sessiz bir tebessümle yoluna devam et!
Toplam 21 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Duygulu Sözler
Fatma :
Çoook güzel :)
habibe :
Çok güzel hepsini begendim
Gülnihal:
hepsi çok beğendim. ;)
sıdıka:
hepsini beğendim. özel ve güzel seçilmiş sözler.
ebru demir:
bugün senden ayrıldımm ammma sen benim hala kalbimdesin ben seni çok ama çok sevdimmm AŞKIMM
kadir:
çokkkkkkkkkkkk güzelllllllllllllllllllllllllllllllllll
Toplam 6 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 10470
Geyik Laflar Kamyon Arkası Yazıları Kardeşlik Sözleri İyi Geceler Sözleri Zafer Bayramı Mesajları Damardan Mesajlar Baba Sözler Sevgiliye Güzel Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Kısa Aşk Sözleri Dudaklarin Gibi Sicakti..kahveyi Biraktim.. Dumaninda Hayalin Vardi..sigarayi Biraktim?. Ruyalarimda Sen Vardin Uyumayi Unuttum Bir Seni Unutamadim
Deli Sözler Senin hayatında bir şeyler yolunda gitsin diye ben bütün hayatımı raydan çıkartamam!
Gurur Sözleri Seni Kirlenmiş Sokakların Çamurlu Caddelerin kenarında Bıraktım Gururunla Başbaşa.
Umursamaz Sözler Kalana git, gidene kal demem.
Komik Sözler Sırf sevgilim varmış imajı yaratmak için operatörden gelen mesajları sırıtarak okuyorum. İşte bunlar hep yokluktan.
Zamansız geliyorsun aklıma zam...Zamansız geliyorsun aklıma zamansız. Gece gündüz ayrımsız. Ya bir ışığın ortasında dağıtıyorsun aklımı. Ya gecenin bilmem kaçında bölüyorsun uykumu. Bazen unutmaya çalışırken seni. Ya gözlerin geliyor aklıma, ya hayalin çıkıyor karşıma. Unutmasına unutuyorum da seni değil, senden başka her şeyi.
Kahve gibisin sevgilim... Acı ...Kahve gibisin sevgilim... Acı veriyorsun ama vazgeçilmiyorsun.
Küçük hesapların insanı olmadı...Küçük hesapların insanı olmadığım bu dünyada, yaptığım tüm iyiliklerin hesabını büyük büyük ödedim... Başımın gözümün sadakası olsun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Huyun kurusun! Diyenlere inat,...Huyun kurusun! Diyenlere inat, her gece uyumadan önce huyumu suluyorum. Boşuna beklemeyin, kurumayacak işte!
Canım sıkılınca fotoğraf çekil...Canım sıkılınca fotoğraf çekiliyorum sonra çirkin olanları siliyorum ve hiç fotoğraf kalmıyor. Hayat çok zor.
Benim ingilizceye olan sempati...Benim ingilizceye olan sempatimi 'thank you very much, deperim önden kaç' diyen arkadaşlarım bitirdi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Bilgisayar Sözleri Makara Sözler Gürcü Atasözleri Ayrılık Sözleri Elveda Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Cesaret Sözleri) şeyma karadağ: aşk 3 hayat 5 harflidir bazıları üçün beşin lafını yaparken bazıları kızı alıp yatağa atıyo peeeh sen daha düşün üçü beşi (Özel Sözler) canöze: beni anlatan sözler bunlar. o benim için o kadar özel ki ah ahhh. (Romantik Sözler) şeyhmusss: Bazı insanların hayatınıza niçin girdiğini çok takmayın köpeğinize isim verirken fazla düşünmezsiniz ... (Umursamaz Sözler) Zeynep mutlu: Umursamıyorum değil, sadece umursamıyormuş gibi yapıyorum. -zey (Umursamaz Sözler) fadile özdemir : Bak bakalım umrumda mısın??? (Azeri Sevgi Sözleri) bahman iran: salam. cox gozal sozlar yazlilib. manim skype adim bahman. aghlmand. mana dosloog gondarin. (Koyan Sözler) aleyna: boşuna kimseyi süçlama dostum kulanıcı hatası değil bazıları doğuştan defolu (Kapak Sözler) Ayşe: Mükemmel Ötesi Anlayanaa :D (Küsme Sözleri) Boşverin: Küstüm senle konuşma benle pişmiş kelle (Resimli Komik Sözler) secil: Of gulmekten bayilicam
Sponsorlu Bağlantılar
Neşeli Sözler İnce Sözler Korkunç Sözler Özlem Sözleri İçten Sözler Beşiktaş Sözleri Türkiye Sözleri Kral Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com