Fransız Atasözleri Bölümünün 6. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Fransız Atasözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir kişi size deli diyorsa boşverin, iki kişi size deli diyorsa gidin aynaya bakın, üç kişi size deli diyorsa gidin bir deli gömleği giyin.
Atabildiğiniz kadar iftira atın, temizlense bile kalanlar onlara yeter.
Fransızlar'ın kalbi solda ama cüzdanı sağdadır.
Rüzgar gülü dönmez, rüzgarın yönü değişir.
Unutulanlar hariç yeni birşey yok.
Açlık insana her şeyi yaptırır.
İdealler yıldızlar gibidir, onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik ederler.
Fazla vergi, vergiyi öldürür.
Duymak istemeyen kadar kötü sağır yoktur.
Kırklı yaşlar gençliğin yaşlılığı, ellili yaşlar yaşlılığın gençliğidir.
Toplam 11 sayfa bulunmakta.
6
Sponsorlu Bağlantılar
Fransız Atasözleri
Güvenlik Kodu: 4298
Tasavvufi Sözler Üzücü Sözler Sihirli Sözler Çapkınlık Sözleri Muhteşem Sözler Ülkücü Sözleri Hatıra Mesajları Efkarlı Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Teklif Sözleri Bu yolu birlikte yürüyelim, sonunda ne olacağı belli olmasa bile...
Özlem Sözleri Özlersin canım özlersin. Daha çok özlersin. Hele bi yaz bitsin, kış bi gelsin, ellerin üşümeye başlasın, özlersin.
Hoş Mesajlar Ne yazık ki, bazen insanlar siz bağırmadıkça duymuyorlar
Seni Seviyorum Sözleri Nice sevmeyi bilmeyen dillerde, gönüllerde kirlensede, yine de dünyanın en temiz sözüdür 'Seni seviyorum'.
Rus Atasözleri Allah'a dua et ama kıyıya doğru kürek çekmeyi ihmal etme.
Başıma gelen en güzel şey, onu...Başıma gelen en güzel şey, onun omuzu.
Ben böyleyim, kendimle sohbet ...Ben böyleyim, kendimle sohbet eder, kendi kendime gülerim. Güzel hayaller kurar; sonra hayallerimle beraber suya düşerim.
Küçükken anneme mezarlıktan ko...Küçükken anneme mezarlıktan korkuyorum dediğimde 'ölüden değil, diriden kork' demişti. Zamanla anladım ki; annem yine haklıydı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Eşeğe altın semer vursalar, eş...Eşeğe altın semer vursalar, eşek yine eşek değildir! Altın kaç para haberin var mı senin? Eşek değil, Eşek bey diyeceksin.
Adrenalin, Kahveye bandırılan ...Adrenalin, Kahveye bandırılan bisküviyi erimesine saliseler varken kahvenin içinden çekmek ve bir sonraki biskuvide sınırı zorlamak.
Küçüklük fotoğraflarıma baktım...Küçüklük fotoğraflarıma baktım da, o tatlı çocuk nasıl bana dönüşmüş? Ben evrim geçirmemişim de, sanki evrim bana...
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Eski Sözler Azeri Sevgi Sözleri Azerbaycan Atasözleri İntihar Sözleri Kırgınlık Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Psikopat Sözler) Bedirhan : Sen Bensizliği Göze Aabiliyorsan Ben Sensizliği Hiç Umursamam Sevgili ;) (Umursamaz Sözler) Kumsal: Kusuruma Bakma Kusurlarina Bak Ondan Sonra Lak Lak :) (Umursamaz Sözler) a.bulut: Ben kaybettigimi ozlerim vazgectigimi deil (Bilinmeyen Sözler) Beren: Önce Hayatımı Sonra Dünyamı.... (Dünya İle İlgili Sözler) sude damla: Dürüstlük,pahalli şeydir. Ucuz insanlarda bulamazsin. (Kızgınlık Sözleri) Ertuğrul53: Felaket aşık oldum (Karşılıksız Aşk Sözleri) aykut 0263: İcinde olmadigin tek bir hayalim bile yok be ulan ne kurulacak bir hayal biraktin nede yasanacak bir hayat ( ö) (Cezaevi Sözleri) omru: Hepsi super (Karizma Sözler) ErKan: bana göre bunlar hepsi teşekkürler (Havalı Sözler) Sezer Yaman: Simit Satanı Anladık Kestane Satanıda Anladık peki Dost Satan Ne Oluyor O damı Ekmek Parası
Sponsorlu Bağlantılar
Ağır Sözler Padişah Sözleri Duygusal Mesajlar Tatlı Mesajlar Teklif Sözleri Orijinal Mesajlar Mafya Mesajları Latin Atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com