Fransız Atasözleri Bölümünün 6. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Fransız Atasözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir kişi size deli diyorsa boşverin, iki kişi size deli diyorsa gidin aynaya bakın, üç kişi size deli diyorsa gidin bir deli gömleği giyin.
Atabildiğiniz kadar iftira atın, temizlense bile kalanlar onlara yeter.
Fransızlar'ın kalbi solda ama cüzdanı sağdadır.
Rüzgar gülü dönmez, rüzgarın yönü değişir.
Unutulanlar hariç yeni birşey yok.
Açlık insana her şeyi yaptırır.
İdealler yıldızlar gibidir, onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik ederler.
Fazla vergi, vergiyi öldürür.
Duymak istemeyen kadar kötü sağır yoktur.
Kırklı yaşlar gençliğin yaşlılığı, ellili yaşlar yaşlılığın gençliğidir.
Toplam 11 sayfa bulunmakta.
6
Sponsorlu Bağlantılar
Fransız Atasözleri
Güvenlik Kodu: 3808
Sert Sözler Laf Sokucu Sözler Manalı Mesajlar Çapkınlık Mesajları Zehir Mesajlar Tasavvufi Sözler Mevlana Sözleri Japon Atasözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
İğneli Sözler Yirmi Yaşında istek, Otuz Yaşında Zeka, Kırk Yaşında Akıl Önemlidir
Saçma Sözler Eskiden hiçbir işi tamamlayamazdım ama bu ke
Espirili Mesajlar GUCLU KOLLARI ILE BENI KOLTUGA OTURTTU..ÜSTUME ABANDI..ELINE ALDIGI KOCAMAN ALETINI AGZIMA SOKTU.. COK CANIM YANDI VE AGZIMDAN KANLAR AKIYORDU..AMA CURUKK DISIMI SONUNDA CEKMISTI
Özlü Aşk Sözleri Bil diye değil, gel diye 'Özledim' diyorum.
Damardan Sözler Yine gecenin sessizligindeyim. Yıldızlar kadar uzaksın bana. öylesine istiyorum ki ellerini tutmak, gözlerine bakmak. Anladım ki son demindeyim sensizligin
Sen yazarken ağlarsın, o okurk...Sen yazarken ağlarsın, o okurken güler. Hayat bu işte...
Cümleler hafif kalıyor yaşanan...Cümleler hafif kalıyor yaşananların ağırlığı karşısında. Bu yüzden susmak, en çok kullandığım iletişim aracı bu aralar.
Gülen gözlerin değilse, dudakl...Gülen gözlerin değilse, dudakların sende kalsın. Dudaklar her zaman, gözler asla yalan söylemez!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Şu kızlar kaslı erkeklerden ne...Şu kızlar kaslı erkeklerden ne zevk alıyor anlamıyorum. Gel göbeğimde uyu yumuşacık işte.
Bugün havuzda çok yandığım içi...Bugün havuzda çok yandığım için her yerime yoğurt sürdüm. Babam mutfağa gelip 'bugün yemekte cacık mı var?' dedi. Adam resmen mizahşör.
Dünyanın 4'te 3'ü suyla kaplı ...Dünyanın 4'te 3'ü suyla kaplı olduğundan hayallerimizin çoğunun suya düşmesi çok normal. ;)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Zafer Bayramı Mesajları Araba Sözleri Başarısızlık Sözleri Karşılıksız Aşk Sözleri Hz Ali Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Psikopat Sözler) levend: harika bu pisikopat laflar :D (Kızgınlık Sözleri) Kenan : Dost acıyı söler (Cuma Mesajları) burak: çok güzel (Dünya İle İlgili Sözler) veys: Vay harika bu fani dünya ile ilgili sözler (Kırıcı Sözler) cansu: tipi yokki şekli olsun hadi geçmiş olsun bu laflar sana kapak olsun ağır bastım helal olsun (Koyan Sözler) BUSE SU: YAPINDA BOZUKLUK VARSA BENDEN MİMARLIK BEKLEME (Fenerbahçe Sözleri) hazall: Bence biraz daha geliştirilebilir (Kısa Aşk Sözleri) sudan: seni seviyorum s (Yıkıcı Sözler) Eylül: Aman boşverin ne haIi varsa görsün bedua etmeye Değmez (Havalı Sözler) asmina: bu orjinal sözler için teşekkür ederim.
Sponsorlu Bağlantılar
Ölüm Sözleri Düşündüren Sözler Facebook Sözleri Değişik Mesajlar Beşiktaş Mesajları Nasihat Sözleri Ulvi Sözleri 23 Nisan Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com