Latin Atasözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Latin Atasözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Rüzgar yoksa, küreklere yüklen.
Böl ve Yönet.
Elinden geldiği halde kötülüğe engel olmayan, onu teşvik ediyor demektir.
Sanat uzun, hayat kısa
Anlamadıkları şeyleri kınarlar.
Dünya yıkılsa da bırak adalet yerini bulsun.
Sen görevini yap, gerisini Tanrıya bırak.
Sakalı ve hırkayı görüyorum ama filozofu göremiyorum
Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir.
Herkese kendi evi en emin sığınak olmalıdır.
Toplam 4 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Latin Atasözleri
Güvenlik Kodu: 5714
İğneli Mesajlar Anneler Günü Mesajları Mevlana Sözleri Kıskançlık Sözleri Af Dileme Sözleri Şirin Mesajlar Romantik Mesajlar Hollandaca Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Regaip Kandili Mesajları Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..
Karizma Sözler Gittim! Şimdi ßİr Mevsim Değil ßir Hayat Girdi Aramıza Ne Sen Döneßilirsin Artık Geriye Nede ßen Kapıyı Açaßilirim Sana..
Güven Sözleri Affetmek kolay, ama tekrar güvenmek mi? İşte o farklı bir hikaye.
Nefret Sözleri Gökyüzündeki milyarlarlarca yildizin aşkina allah belani versin.....
Koyan Sözler Şimdi dersaneli olduk! Cevap anahtarını doldurduk! Yine yetmedi netimiz! KAHROLSUN SINAV SİSTEMİNİZ
Nasıl mı seviyorum? Anlatsam d...Nasıl mı seviyorum? Anlatsam da anlamayacağın kadar çok!
Gözlerinden, yüreğine inmek, k...Gözlerinden, yüreğine inmek, korkutmaz beni! Ama sen, ölene kadar yüreğinde tutabilecek misin beni?
Sonra çekildim bir kenara, sey...Sonra çekildim bir kenara, seyrettim bütün olup biteni. Baktım kimde ben ne kadarım, kim bende ne kadar kalmış diye. Ve geçen ömrüme bir damla göz yaşı adanmışlıkla geçmiş diğer yarısı aldanış diye.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Evde gördüğüm karıncayı tam ez...Evde gördüğüm karıncayı tam ezecektim ki ayağa kalktı; 'Ezdirmem sanaaa kendimi, kafama sıkar giderim' dedi. Halaa şoktayım.
İnsanların foto cektirirken 'b...İnsanların foto cektirirken 'beni güzel cekin' demelerini anlayamıyorum, makina lan bu estetik cerrah değil :D
Telefon elinden hiç düşmüyor d...Telefon elinden hiç düşmüyor diyenlere kıl oluyorum. Neden düşsün, para verdim yere düşse kırılacak. Bütün manyaklar da beni buluyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Kardeşlik Sözleri Anlamlı Sözler Karşılıksız Aşk Sözleri Küsme Sözleri Berat Kandili Mesajları
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) zehra: senin cebimden çıkarırım dediğini ben teşbihe dizer tövbe diye çekerim (Laf Sokan Sözler) ESRA: gerktigi yerlerde kulaniriz arkadaşlar (Geyik Sözler) varol: +sevqilinizi ndn dövdünüz? -292 kelimelik msjıma "ok" yazmış :) (Sinir Sözler) gökmenin aşkıyım: siz hiç ölmezsiniz varya neden derseniz dünya malı dünyada kalır (Kısa Aşk Sözleri) boncuk: uzatmaya gerek yok sen olmayınca yapamıyorum (Ünlü Sözler) i.m.k.b. hattat hamid aytaç ortaokulu: iletişim kurabilmek için bilmek değil anlatmak değil söylemek gerekir. (İlginç Sözler) meriw eliyeva: cok guzel cimleler (Platonik Aşk Sözleri) NİSA: sana benden yakın olan herkesten nefret ediyorum...cantanem...seni seviyorum sende sev gebermezsin ya nolurr... (Güldüren Sözler) haileyk: bizim orda daga degişik offff kötü (Güldüren Yazılar) Onurcan Özgün: -Saatin çalışıyor mu? +Yok ev hanımı :))
Sponsorlu Bağlantılar
Beşiktaş Mesajları Kamyon Arkası Sözleri Gözlerle İlgili Sözler İltifat Sözleri Başarı Sözleri Damar Sözler Hz Ali Sözleri Karizma Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com