Latin Atasözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Latin Atasözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Rüzgar yoksa, küreklere yüklen.
Böl ve Yönet.
Elinden geldiği halde kötülüğe engel olmayan, onu teşvik ediyor demektir.
Sanat uzun, hayat kısa
Anlamadıkları şeyleri kınarlar.
Dünya yıkılsa da bırak adalet yerini bulsun.
Sen görevini yap, gerisini Tanrıya bırak.
Sakalı ve hırkayı görüyorum ama filozofu göremiyorum
Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir.
Herkese kendi evi en emin sığınak olmalıdır.
Toplam 4 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Latin Atasözleri
Güvenlik Kodu: 4876
Fenerbahçe Sözleri Emo Sözleri Acımasız Sözler Mutluluk Sözleri Vefat Mesajları Süslü Mesajlar Hüzünlü Sözler Ağır Abi Mesajları
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Farklı Sözler Zor durumlarda farkını gösteren değil, farkıyla zor duruma düşürmeyen farklıdır.
Edep Sözleri Edep, aklın tercümanıdır. Herkes edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir.
Dostluk Sözleri Bazı dostlar oksijen gibi onlarsız nefes almak zor olur.
Gıcık Sözler Şuan ağlıyorum desem umrunda olmaz, ama ev boş desem hey yavrum heyyyy.
Rap Sözleri Bense kalbimin satırlarındaki şu cümle mültecileriyle boğuşur haldeyim (Pesimist 3)
Sen benim uzanıpta tutamadığım...Sen benim uzanıpta tutamadığım hayallerimsin, kavuşamadığım özlemimsin. Sen benim hasretimsin sana aşkım sanadır ey yar! Gözlerimden dökülen yaşımsın, aldığım nefesimsin bütün yollarıma engel koysalarda ben yine sana gelirim.
Fırtınalar değil, aramızdaki b...Fırtınalar değil, aramızdaki bağ kopuyor!
İki kez insan annesinden ayrıl...İki kez insan annesinden ayrılır: Biri doğarken, biri ölürken. İki kez insan sevgiliye bağlanır: Biri başlarken, biri biterken. İki anlam yükler insan hayata: Biri ağlarken, biri gülerken. Ve insan sadece bi kez kıymet bilir: O da elindekini kaybederken.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Hiçbir şey yapasım gelmiyor. H...Hiçbir şey yapasım gelmiyor. Hatta yapmadıkça yapmayasım geliyor. Sanırım üşengeçlikte level atladım.
Geçenlerde bir kaç saat annemi...Geçenlerde bir kaç saat annemin yanında oturdum, 'noldu bilgisayarın mı bozuldu' dedi. Canım benim halden anlıyor ya.
Kolunu tüplü televizyonun ekra...Kolunu tüplü televizyonun ekranına değdirip tüylerinin diken diken oluşunu izleyemeyen bir nesil yetişiyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Sevgi Mesajları Şirin Sözler Huzur Sözleri Kıskançlık Sözleri Kutlama Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Laflar) derya: lütfen kapak söz paylaşınn (Motivasyon Sözleri) yigit karagöz: ölümüne gidelim dedinde mazotmu yok dedik (Aile İçin Sözler) emrah güneş: Baba dünyada olunca kıymet biIinmez ama öIünce babam olsaydı denir. (Yalan Sözler) Zilan18: insanlar yalan söyleyerek sadece kendilerini kandırırIar bence başka kimseyi değil (Havalı Sözler) cansu çağatay: Bu bir kapak laf biri size el harekeyi çekip bu ne derse sana giren deyin eğer bu sana girsin derse sana giren bana girmez deyin iyi laf :-) (Aile İçin Sözler) Hüseyin30: Çocukları büyükler ayakta tutuyor.. babaannemi kaybettikten sonra akrabalarımın çoğunu görmeyeli yıllar oldu. büyüklerimizin kıymetini bilelim. arayalım sevindirelim (Mani Sözleri) İLAYDA: SÜPERRRRRRRRRRRR SÖZLER BUNLAR YAAA (Resimli Komik Sözler) semanur kaNDİL: Bunlarda lafmi be siz yunusemre orta okuluna gelin ekinozu böyledir iste celaliyiz yiyenim (Resimli Güzel Sözler) Qaçay (AZE _ TərTər): Çox gözəl sözlərdir. Təşəkkürlər sizlərə (Regaib Kandili Mesajları) Ayça: Bu sayfadan çok memnun kaldım. Allah razı olsun. :)
Sponsorlu Bağlantılar
Mektup Yazıları Ölüm Mesajları Yalan Mesajlar Etkileyici Mesajlar Güzel Laflar Berat Kandili Mesajları Komik Mesajlar Motivasyon Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com