Latin Atasözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Latin Atasözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Rüzgar yoksa, küreklere yüklen.
Böl ve Yönet.
Elinden geldiği halde kötülüğe engel olmayan, onu teşvik ediyor demektir.
Sanat uzun, hayat kısa
Anlamadıkları şeyleri kınarlar.
Dünya yıkılsa da bırak adalet yerini bulsun.
Sen görevini yap, gerisini Tanrıya bırak.
Sakalı ve hırkayı görüyorum ama filozofu göremiyorum
Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir.
Herkese kendi evi en emin sığınak olmalıdır.
Toplam 4 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Latin Atasözleri
Güvenlik Kodu: 10674
Jilet Mesajlar Hayat Sözleri Çin Atasözleri İbretlik Mesajlar Efsane Sözler Havalı Mesajlar Pişmanlık Sözleri Türkiye Mesajları
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Ünlü Sözler Siyasi partiler birbirini kontrol etmek için kurulurlar. HENRY CLAY
Orjinal Sözler savaşırken ölenleri kahraman-şehit yapan ölümler değil sebeplerdir! o yüzden her savaşta öleni şehit sanmayın!
Ulvi Sözleri Dam üstünde un eliyen Ulvi
Yalan Sözler Yalan öyle nüfuz etmiş ki insanların diline, doğru söylemek gerekirse diye bir cümle var.
Dostluk Mesajları BIZIM OMRUMUZDE HAYALLERIMIZ VARDI IRMAKLARINDA SANDALLARIMIZI YUZDURDUGUMUZ,BIZIM OMRUMUZDE DOSTLARIMIZ VARDI BIR GUN GORMEDIGIMIZ DE UZULDUGUMUZ...
O kadar kırmıştık ki birbirimi...O kadar kırmıştık ki birbirimizi, ne sahip olabiliyorduk ne de ait.
Ellerimin ellerine dokunduğu o...Ellerimin ellerine dokunduğu o ilk anı hatırlıyorum, 'Elimi verdim, kalbimi kaptırdım'.
Hayatı yaşanır kılan, hayaller...Hayatı yaşanır kılan, hayallerdir. Hani gözümün içine bakarak çaldıkların!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Kara böceklere neden kara fatm...Kara böceklere neden kara fatma deniyor lan? Belki erkektir; belki ismi kara murattır; belki gururu inciniyordur.
Kızlar 3 şeye 'Hayır' diyemez:...Kızlar 3 şeye 'Hayır' diyemez: Ayakkabı, çanta, çikolata, kıyafet, yemek, parfüm, çiçek, para, makyaj malzemesi... Yok lan 3 değilmiş.
Etçil bir hayvan olan martıyı ...Etçil bir hayvan olan martıyı bile simide alıştıran bir milletiz, bize imkansızdan bahsetmeyin.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Laf Sokucu Sözler Geyik Sözler Orijinal Mesajlar Havalı Mesajlar Hiphop Mesajları
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) habibe kas: Kelepce wurulmaz umutlara hakim beyy !! Benimde sewdgm cezaevinde Bekliyecgm onu olumune (Ayrılık Sözleri) oğuzCan: Senden sonra kim canımı yakarsa ahım sana. Sen gitmeseydin onIar geImiyecekti! (Kapak Sözler) gamzee: çok guzell yaaa bana küfür etmek yakışmıyo ama lafı alan memnunsa sıkıntı yokkkkkk (Resimli Güzel Sözler) Batmanli: Emeqine saqlik basarilarin devamini dilerim... (Küçük Sözler) doğan: zehra senin paylaşımın bence daha güzel (Duyulmamış Sözler) buse: spr bu sözler bayıldım (Koyan Sözler) failimechul: Sagda solda diyormussun?arkamdan agladi diye!! Ayip lan ben hic diyormuyum arkamdan havladi diye(ayik ol) (Aşk Sözleri) defne: hiç bir hayale sığdıramadığım tek gerçeğimsin.sevdim işte ötesi de yok gerisi de (Kapak Laflar) Üzgünkırgın: Süperrrrrr (Bilinmeyen Sözler) Zeynep Kimbum: Akın beyaz haliydi bizimkisi, Kullandıkça karardı
Sponsorlu Bağlantılar
Endonezya Atasözleri Dünya İle İlgili Sözler Zehir Mesajlar Zalim Mesajlar Gurur Sözleri Etkileyici Mesajlar Sevenler İçin Sözler Hatıra Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com