Rus Atasözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Rus Atasözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Vereceğin miktarı gözden çıkarmadıysan, borç verme.
Yumurtayla, taşlar aynı kapta dans etmez.
Yaban ellerde kartal bile karga gibidir.
Bedava atın dişine bakmazlar.
Karga karganın gözünü oymaz.
Akıllı yoldaş, yolun yarısı.
Ana öfkesi bahardaki kar gibidir.
Ayıyla ine giren, sonucuna katlanır.
Sabah kahvaltını krallar gibi et, öğlen yemeğini dostunla paylaş, akşam yemeğini düşmanına ver.
Hayatta hiçkimse vazgeçilmez değildir.
Toplam 12 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Rus Atasözleri
Güvenlik Kodu: 6531
Geçmiş Olsun Mesajları Harbi Sözler Mani Sözleri Love Mesajları Aşık Edici Mesajlar Sensizlik Sözleri Sevgililer Günü Sözleri Bomba Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Üzüntülü Sözler Kal dersem kalırsın biliyorum. Ama kal dersem, kalmanın anlamı kalmaz.
Kapak Laflar Gitmek isteyenin kolundan sıkı sıkı tut. Sonra birden bırak. Öyle daha hızlı gidermiş, jet gibi!
Cesaret Sözleri Dünyada birçok kişiler, küçük bir cesaretsizlik yüzünden kaybolurlar.
Mevlana Sözleri Oltandaki et lokması, balık avlamak içindir. Öyle lokma ne bağıştır ne cömertlik.
Ağlatan Sözler Seni özlüyorum. Ama bensiz daha mutluysan, kavuşmak istemem.
Ne duraklarda bekle, ne de fin...Ne duraklarda bekle, ne de fincanlarda ara şimdi beni! Öyle bir gittim ki senden; ne yollarına düşer bir adımım, ne de fallarından çıkar bir tek harfi adımın.
Ellerimdeki izleriniz bir cina...Ellerimdeki izleriniz bir cinayetin delili olabilir. Mesela, gözlerimin dalıp gittiği yerde sizi bulabilirler bayım.
Nazlanacak kimsen olmayınca, a...Nazlanacak kimsen olmayınca, anlatamadıklarını yüreğine hapsedersin. Ağırlığı yüzüne yansır, acıların gözlerinden akar ama halini soranlara 'iyiyim' dersin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Eğer tekrar çocuk olabilseydim...Eğer tekrar çocuk olabilseydim 'Seni kızıma alacam' diyen herkese senet imzalatırdım.
Annenize birşeyin yerini sordu...Annenize birşeyin yerini sorduğunuzda sizi yönelttiği yerde aradığınız şeyi bulamazsınz sonra gelir kendisi bulur gözünüze sokar.
Hani ilkokulda yeni deftere ba...Hani ilkokulda yeni deftere başlarken ilk birkaç sayfaya özen gösterirsinde sonrası yavaş yavaş doktor yazısına benzer ya. Hayatımda böyle işte sürekli bunu yaşıyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Mafya Sözleri Manyak Sözler Aşık Edici Mesajlar Hollandaca Sözler Ramazan Bayramı Mesajları
Sponsorlu Bağlantılar
(Uyuz Sözler) hamitcan: Bende bu şans varken ıssız adaya düşsem yanıma sen ve sevgilin denk gelir. (Laf Sokucu Sözler) ebru: kendime yakışanı severim. Herkese yapışanı değil (Oturtan Sözler) hüsseinn: senin yaptıgın gider ancak benim hosuma gıder.. (Dini Sözler) zeynep: allah kimseyi doğrudan ayırmasın kardeşlerim. ALLAH hep yardımcınız olsun. (Hayat Sözleri) Elif: Pozitif görünüşünle herkesi elde edebileceğini zannetme,görüşlerin seni eksi negatif gösteriyor.. (Dostluk Sözleri) özerdinç: düşmanımın basına vermesin öyle yamuk dostu (Dürüstlük Sözleri) mumtaz: Sen Sen Ol Kimsenin Hakkinda Dedikodu Yspma Sonra Ayak Altinda Ezilen Kopek Kadar Haysiyetin Onurun Kalmaz.ALLAH HERZAMAN DOGRUNUN YANINDADIR UNUTMA (Cezaevi Sözleri) Samet: Bilirmisin ne zor islak gozlerle uyanmak dokundukca kanayan bir kalp tasimak kan dolu gozlerle etrafa bakmak bilirmisin ne zor cezaevinde aileden uzakta yasamak (Allah dusmanimi bile dusurmesin cezaevi zor gardasimm) (Oturtan Sözler) Gülfidan : Evet haklısın zeka fışkırıyor o yüzden hiç kalmamış ;) (Orjinal Sözler) Nehir: çok beğendim yaaa
Sponsorlu Bağlantılar
Duygulu Sözler İnce Sözler Geçmiş Olsun Mesajları Şirin Mesajlar Avustralya Atasözleri Zalim Mesajlar Candan Sözler Özlü Aşk Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com