Rus Atasözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Rus Atasözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Vereceğin miktarı gözden çıkarmadıysan, borç verme.
Yumurtayla, taşlar aynı kapta dans etmez.
Yaban ellerde kartal bile karga gibidir.
Bedava atın dişine bakmazlar.
Karga karganın gözünü oymaz.
Akıllı yoldaş, yolun yarısı.
Ana öfkesi bahardaki kar gibidir.
Ayıyla ine giren, sonucuna katlanır.
Sabah kahvaltını krallar gibi et, öğlen yemeğini dostunla paylaş, akşam yemeğini düşmanına ver.
Hayatta hiçkimse vazgeçilmez değildir.
Toplam 12 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Rus Atasözleri
Güvenlik Kodu: 9692
Manalı Mesajlar İsyan Sözleri Öğrenci Mesajları İngilizce Mesajlar Arabesk Mesajlar Sms Sözleri Kırgınlık Sözleri Etkileyici Mesajlar
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Kapak Sözler Sen hayata at gözlükleriyle bakmakta ısrarlıysan, birilerinin sana çüş demesi zoruna gitmesin!
Kral Mesajlar Zaman Nasıl geçiyor Seni Düşünerek bir bilsen Dakika Saniye ile yarışıyor Akrep ise seni düşünmeme izin vermiyor..
Sert Mesajlar Beyaz perde gibi Aşk hayatımızı Sonlandırıyorum Bu gece! Bu Gece Siliyorum Adını gecelerimden yolun açık olsun
Başarı Sözleri En büyük başarı, yoluna konan bütün taşlardan bir yığın yapıp üzerine çıkmak ve ufka bakmaktır.
Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!
Gelme sevgili! Boşuna gelme, i...Gelme sevgili! Boşuna gelme, istediğin zaman rastgele bir sayfayı açıp okuyacağın kitap değilim ben!
Ne paylaşalım? Yüreğimizi payl...Ne paylaşalım? Yüreğimizi paylaştık, paramparça ettiler!
Seni düşleyerek uykuya dalan b...Seni düşleyerek uykuya dalan biri; seni ne kadar incitebilir ki.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
'Çikolatayı mı yoksa sevgilini...'Çikolatayı mı yoksa sevgilini mi daha çok seviyorsun?' diye sorsalar, çikolatayı derim. Sevgilim olsa sevgilimi derdim.
Sevgili telefonum; İyi günde, ...Sevgili telefonum; İyi günde, kötü günde, banyoda, tuvalette, mutfakta, sokakta, arabada, hep yanımdasın... Benimle evlenir misin?
Aynaya baktım ve dedim ki kend...Aynaya baktım ve dedim ki kendime: Sen ne tatlı şeysin, seni üzenler zıkkımın kökünü yesin. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Sempatik Mesajlar Üzücü Sözler Gıcık Sözler Ağlatan Mesajlar Geçmiş Olsun Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Aşk Acısı Sözleri) meryem: DEFTER ALDIM KENDİME SANA OLAN AŞKKKKKIMI YA ZARIM DİYE O BİLE YETMEDİ SANA OLAN SEVGİME ... (Jilet Sözler) zeynep: Birisi bana 'Napıyorsun' diyince, kısık bir sesle 'Hiç' diyorum. Kimse anlamıyor; H'ayatın İ'çinden Ç'ıkamıyorum. (Laf Sokucu Sözler) bndn sanane: Umrunda deilsem umrumda olmani bekleme (Gözlerle İlgili Sözler) aylin: Cox guzel sozler beyendim (Fransızca Aşk Sözleri) love: ı love you (Teklif Sözleri) kader: Süper sözler (Mevlid Kandili Sözleri) meraba: herkesin mevlid kandili mutlu olsun ALLAH muhtaç olan herkese yardım etsin. (Ağır Sözler) Reiss: Geçmişe çizgi çektim önemliyse altını çizerim önemsizse hiç düşünmem üstünü çizerim virgüle gerek yok noktayı koyar geçerim. (Resimli Güzel Sözler) TATLI KIZ(beni bilen bilir): sözler çok gercekçi insani derinden etkiliyor (Laf Sokan Sözler) EFE: LAF SOKARIM DERİNDEN AKLIN OYNAR YERİNDEN
Sponsorlu Bağlantılar
Özlü Aşk Sözleri Korkunç Sözler İntikam Sözleri İngilizce Aşk Mesajları Sabır Sözleri Laf Sokucu Sözler Baba Sözler Dini Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com