Sms Mesajları Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Sms Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Hepimizin milyarlık telefonları olabilir, ama 40 kuruşluk 'özledim' mesajına hasretiz.
Uykusuzluktan öldüğün halde sırf onunla bi kaç dakika daha konuşabilmek için tek gözle mesaj yazmaya çalışmakta sevdaya dahil olsa gerek.
Pişman olacağını bile bile, o mesajı atmaktır aşk.
'Uyudun mu?' diye yazılır, 'seninle konuşmaya ihtiyacım var' diye okunur.
Mesajıma cevap alamadığım da; kıyamet kopmuş, herkes ölmüş, dünya üzerinde bi tek ben kalmışım gibi hissediyorum. Allah'ım yardım et.
Aynı yastığa baş koymasakta, aynı geceye üşüyoruz biliyorum.
Telefon icat edildi ama hala sesini duyamadıklarımız var.
Dakikaları sayardım mesaj atacağında. Şimdilerde ayları bitirdim mesaj atar mı acaba diye.
Bir mesajıyla bütün gününü mutlu geçirmeni sağlayan insan olmalı hayatında. Bütün gün mesajını beklediğin değil.
günaydın birtanem.yeni bir güne başlarken güneş ilk senin gözlerinde doğsun benim içimi ıstıtan senin gözlerin olsun bütün mutluluklar senin olsun.AŞKIM!!!
Toplam 9 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Sms Mesajları
saklışair:
Kalbini sevdigin an kıyamet kopar , tipini sevdigin an ip .
kırık yürek:
Bir insan bu zamana kadar sakIadığı mesajIarı bir anda siIiyorsa gerçekten kırıImış demektir.
Toplam 2 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 10152
Nefret Mesajları Günaydın Mesajları Esprili Sözler Değişik Mesajlar Rus Atasözleri Aile İçin Sözler Kadınlar İçin Sözler Geyik Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Ramazan Bayramı Sözleri Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!
Rap Mesajları Beni sevmek için programlanma,devrelerini yakarım (Kendime Sarılır Donarım)
Duygusal Mesajlar herkezin bu Dünyada 1 Eşi Vardır Benimde Eşim Sesin Biriciğim..
Şirin Mesajlar Seninle yaşamak hayatı Sevmek Benim için Birtanecik Sevgilim. Hayat Senin Sayende Seviliyor.
Ağır Abi Mesajları Silahımda 14 Mermi Çekerim geceleri silahımı Sıkarım Etrafıma Aşığım Aşık Oluyorum Sana Deli?
Hayallerinin bile bir sonu var...Hayallerinin bile bir sonu var ama; Sensizliğin neden bir sonu yok inan hiç bilmiyorum.
Artık böyle oldum ben. İnsanla...Artık böyle oldum ben. İnsanlara güvensiz, acılara hissiz, biraz kimsesiz, çokça sessiz, vefasızlıklara tepkisiz ve çok şeye karşı isteksiz.
Ey sevgili! Ağzımda lokma vark...Ey sevgili! Ağzımda lokma varken konuşmak kolay da, yüreğimde sen varken susmak ne zormuş.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
İlk ders beden eğitimi ise oku...İlk ders beden eğitimi ise okula eşofmanla giden, son ders beden eğitimi ise eve eşofmanla dönen bir millet olarak olimpiyatlar bizim hakkımızdı.
Erkek: Gözlerin ne renk? Kız: ...Erkek: Gözlerin ne renk? Kız: Bal senin? Erkek: Pekmez ama güneşte kaymak, fotoğrafta da incir reçeli.
Kızda öyle boy ve kalıp var ki...Kızda öyle boy ve kalıp var ki yan yana gelince askerlik arkadaşımmış gibi geliyor. Uzaktan görsem 'hoop devrem' diye seslenirim valla.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Kral Sözler Kibar Mesajlar Acı Sözler İntikam Mesajları Edep Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Orjinal Sözler) SeLda Çakmak: menfaat caddesinde başIayan dostIuk çiIe yokuşunda son buIur (Kardeşlik Sözleri) müjde: samet aşkom tek qanqam seni seviom<3<3 (Platonik Sözler) fulya: Bazan hayat okadar zor gelirki herseyi geride birakip ölmek istersib ama kiyamadiklarin okuyo iste (Laf Sokan Sözler) havvanur: elalem cüzdanını koyar ben yüreğimi koydum (Evlilik Sözleri) İsimsiz: Bu sözler beni derinlere götürdü (Gözlerle İlgili Sözler) yucell: SeNsİz mevsimi yok göz yaşlarimin Gözlerin baharidır yüreğiminn (Cezaevi Sözleri) busra: benım sevgılımde cezaevınde 2 yıl kaldı onu olumune bekleyecegım (Havalı Sözler) Arsız Hatun : Duruşum keder Gülüşüm yeter fazla bakma adamim zoruna gider (İğneli Sözler) lida: Mükemmel olmuş (Manyak Sözler) rapçı kız: bu sozler super bana kalırsa hepsı benden beter hahhahha
Sponsorlu Bağlantılar
Gürcü Atasözleri Yürek Yakan Sözler Kıskançlık Sözleri İntikam Mesajları Korkunç Mesajlar Kandil Mesajları Sevgiliye Uyku Mesajları Gözyaşı Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com