Süper Sözler Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Süper Sözler için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Asil ve gururlu insanlar; içlerinde fırtınalar da kopsa, dışarıya günlük güneşlikmiş gibi davranırlar, üzmek istemezler, dert etmezler.
Çevrendeki insanlar susacağı, konuşacağı ve duracağı yeri bilmiyorlarsa, sen onlara fazla adım atmışsındır... Biraz geri çekil.
Bi kızın ilk adımı attığını gören tek erkek babasıdır. Banane o yazsın diye düşünen kardeşlerimi inceden uyandırayım, çok beklersiniz.
Geçici insanların üzerine kalıcı hayaller kurulmaz ufaklık!
Yerin kulağı falan yok azizim, bazı insanların ağzı çok gevşek!
Geçmişte yaşadıklarına geçmiş olsun de ve bırak. Devamlı dikiz aynasına bakarsan önünü göremezsin.
Elbet yüzümüz güler, kaderimiz bir gülsün hele.
İyilik ne kadar gizliyse o kadar hayırlıdır. Fedakarlık yapıyorsanız, yalnız gönlünüzde kalmamışsa, dilinize düşmüşse iş, o yine kendinizi düşündüğünüzdendir. İyilik yapıyorsanız sizde kaldıkça iyiliktir.
Senin kadar zeki olamayabilirim, akıllı da, yetenekli de. Ama karaktere gelince, şükür diyorum!
Benim aşkım Allah'a. Tamam seni de sevdim, lakin Yaradanın hatrına!
Toplam 14 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Süper Sözler
cem:
hakikaten adı gibi süper sözler
Yasemin:
Harika sözler ya :)
Erengül:
Adı üstünde süper sözler :D
Yaren:
Yanımda olması gerekenler zaten yanımda,
defolup gidenler kimin umrunda? =)
FOR = eskilerde kalan kişi
atahan:
bu sözler çok güzel.
Toplam 5 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 6029
Delikanlı Sözler Jilet Mesajlar Nefret Sözleri Atarlı Sözler Ayrılık Mesajları Fedakarlık Mesajları Korkunç Mesajlar Hz Ali Sözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Psikopat Laflar HER NE KADAR SOSYETENİN MERMER TAŞLARINDA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE HER NE KADAR SON MODEL BMW İLE SOSYETE MEKANLARINI GEZMESEKTE KALDIRIM TAŞLARINA OTURUP ESRAR ÇEKMESİNİ SEVDİKLERİMİZ UĞRUNA ADAM KESMESİNİ BİLENLERDENİZ
Hüzünlü Mesajlar Yarınlarımı Bugünlerimle Değişmek istiyorum yarınlarımda seni bekliyorum..
Jilet Sözler Kimseye boyun eğmek zorunda değilsin, ama saygı şart.
Tatlı Mesajlar İnanıyorum ki, yüreğinde sevgi ve merhamet olan her insan, bir gün mutlaka, mutlulukta hak ettiği yere gelecektir.
Geyik Sözler Biliyorsan konuş örnek alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar.
Nerede bir yalnızlık görsem, u...Nerede bir yalnızlık görsem, ucundan alırım bir parça; Sahibine yük olmasın diye.
Haykırdım ama isyan Etmedim. A...Haykırdım ama isyan Etmedim. AğLadım ama belli etmedim. Çaresizdim ama Pes etmedim. Sensizdim ama asLa senden vazgeçmedim.
Sonsuza kadar mutlu yaşadılar,...Sonsuza kadar mutlu yaşadılar, ama ayrı ayrı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
İlkokulda sevdiğim kıza sürpri...İlkokulda sevdiğim kıza sürpriz yapmak için çantasını kaçırıp defterine seni çok seviyorum yazmıştım. Hırsız mısın diyip müdüre şikayet etmişti.
Şarjım bittiğinde benim de şar...Şarjım bittiğinde benim de şarjım bitiyor. Enerjim kalmıyor, terk edilmiş gibi hissediyorum böyle duvarlar, insanlar üstüme geliyor.
Bazen onu düşünüyorum.. Sonra ...Bazen onu düşünüyorum.. Sonra dokuzu (: Sonra sekizi :P Sonra yediyi falan :) ama en çok onu seviyorum :D
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
İntikam Sözleri Türkiye Sözleri Miraç Kandili Sözleri Duygulu Sözler Dünya İle İlgili Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Bilgisayar Sözleri) tamer: Hayatımıza güçIü bi reset atmak Iazım, bide iyi bir virüs programı yükIemek Iazımki her önümüze geIen girmesin hayatımıza (Laf Sokan Sözler) tutku: Sendeki hava bnm arabanın lastiklerinde de var canım unutma (Aşk Acısı Sözleri) DERYA: en acısıda , onu sevmek istersınız ama o uzaklaşır sızden (Umursamaz Sözler) büşra: Sevmiyorsa unutmalı (Laf Sokan Sözler) cellat: yüzün çirkin olabilir ama g***n güzel görünüyor :D (Atarlı Sözler) Rami : Dost falan yok hayatta beni üç beş kuruşa satanı ben beleşe veririm (Kapak Laflar) Aşk: Parazit yapma çekil aradan çorap gibi giyereim seni :) <3 (Kardeşlik Sözleri) hamis: Kardeşlik Son Bulmayan Arkadaşlıklardan Doğar. (Yürek Yakan Sözler) uğur: Seni seviyorummmm eminee (Koyan Sözler) Ömer : Gitmek Sadece Bir Eylemdir Unutmak İse Kocaman Bir Devrimdir...!! Anladın Sen Onu
Sponsorlu Bağlantılar
Facebook Mesajları Felsefi Sözler Aşk Acısı Sözleri Sıcak Mesajlar Özel Mesajlar Dertli Mesajlar Cumhuriyet Bayramı Mesajları Ürpertici Mesajlar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com