Mısır Atasözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Mısır Atasözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürürsen, olman gereken yere varacaksın.
Barışçıl lider olmak istersen, davacının sözünü iyi dinle
Gün gecenin sözünü ke-ser
Zalim insan tersi yüzüne dönmüş varlıktır
İnsan za-mandan, zaman da piramitlerden korkar
Za-man koşmaktan asla yorulmaz
Önceden utana az olanlar şimdilerin ölüşüdürler
Bilgi kafadadır, kitapta değil Cennetin krallığı herkesin içindedir, onu farkeden ona sahip olabilir
Kuğunun çocuğu iyi bir yü-zücüdür
Kadın yalnızca erkek-ler onları terkettiğinde gurur ve haysiyete sahip olur Kalbi düzgün olmayan hiçbir iş yapmamalı
Toplam 6 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Mısır Atasözleri
nazik:
Patlayan mısır olsun sen bna patlama ne olursun.
Toplam 1 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 7151
Atarlı Sözler Sevgililer Günü Sözleri Sihirli Sözler Cep Mesajları Platonik Aşk Sözleri Gıcık Sözler Şizofrenik Sözler Kral Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Amerikan Atasözleri Politikaya atılmadan önce iyi bir terziyle beraber bulunnuuz.
Ünlü Sözler Yüksek tansiyon öldürür, Aşk ise intehar ettirir, Ancak Tansiyondan farklı Olarak ?öLümSüz aŞk? Diye Bir Efsane Kalır!
Amerikan Atasözleri Dün tecrübedir öğren, yarın tahmindir planla, bugün fırsattır kullan.
Günaydın Sözleri Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın
Özlem Sözleri Aşk, kilometrelerce uzaktaki bir çift gözü özlemektir bazen.
Aşk; görmekten çok özlemeyi se...Aşk; görmekten çok özlemeyi sever, dokunmaktan çok düşlemeyi.. Ve aşk öyle haindir ki; Nerde imkansız varsa gider onu sever.
Ateşim sen ol, yanması benden....Ateşim sen ol, yanması benden. Kurşunum sen ol, sıkması benden. Sensiz yaşamak mı, ölümden beter. Ecelim sen ol, ölmesi benden.
Çok da bir şeye ihtiyaç yok as...Çok da bir şeye ihtiyaç yok aslında; azıcık insanlık olsa, öyle güzel dönecek ki şu dünya.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Küçükken beni kilisenin önüne ...Küçükken beni kilisenin önüne bırakmışlar, sürene sürene caminin önüne kadar gelmiş biriyim. İman gücümüzü tartışmayalım.
Mutluluktan havaya uçsam, kesi...Mutluluktan havaya uçsam, kesin uçak çarpar bana.
Tamam biz erkeğiz, hesapları b...Tamam biz erkeğiz, hesapları biz öderiz ama en azından o el çantaya gitsin. O mücadeleyi bi görelim, yemin ederim bi daha ısmarlarım. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Çapkınlık Mesajları Adam Gibi Sözler Mutsuzluk Sözleri Seni Seviyorum Mesajları Rap Mesajları
Sponsorlu Bağlantılar
(Umursamaz Sözler) yorgun: Topla topla bes para etmezsin... (Acı Sözler) yunus emre: çok ağır sözler yazana helal olsun (Kardeşlik Sözleri) sibel okay: özgürüm bitanecik kardeşim seni çok sewiyorum. (Güven Sözleri) gülferah: çokk güzelmişş çok beğendim ama aynı sorunda bende de var GÜVENSİZLİK (Laf Sokucu Sözler) Laflar Buradan Sokulur: Bana hava atacağım diye kendini kasma !!! Damarındaki kanın bile bana hasta .! (Kardeşlik Sözleri) nur sema: çok güzel sözler varmış (Kırgınlık Sözleri) Sevgi: Indan kırıldıkca anlıyor bazı şeyleri (Yürek Yakan Sözler) Çirkin : Seni çok seviyorumm ömrüm (Resimli Güzel Sözler) denis: Vav harika bunlar (Aile İçin Sözler) ümmü gezgin: gitti işte benim herşeyim babam gitti kardeşIik bitti herşeyim gitti şu an ağlıyarak içimi döküyorum ama çareyok hayat acı ve gerçek anne ve babanızın deyerini ne oIur iyi biIin geç kalmayın çok yanarsınız birde anna ve babanızdan bedduğa aImayın aIanIarı
Sponsorlu Bağlantılar
Ayrılık Sözleri Kırgınlık Mesajları Güldüren Yazılar Almanca Mesajlar Sevenler İçin Sözler Dokunaklı Sözler Yararlı Sözler İhanet Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com