Son Sözler Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Son Sözler için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Sıkıntıdan patlamamak için, kırmızı kabloyu mu kesiyorduk, mavi kabloyu mu?
Bu paraşüt bozuk galiba, inince değiştireyim.
Gülüşünü seversin. Sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil, yüreğinde duruşunu seversin! Yalan mi?
Son sözü hep 'alın yazısı' söyler.
Yok yok bişey olmaz sağlığa delalet!
Abi çevremizde fazla polis yok, teslim olmayalım, kaçalım abi..
bide fişi taktınmı tamamdır..
Yaw HAYDAR abi bu tribundeki bayraklar hiç sari-kirmiziya(Karsiyaka Göztepe maci ) benzemiyor.
Havlayarak üzerimize geliyor, çünkü bu cinsler çok insan canlisidir.
Burası Fener tribünü değil mi?
Toplam 22 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Son Sözler
yaya21:
güzzel olmus beyendım
kardelen:
yüreğime son bir göz yaşı bırakıpta gitti
gökçe:
iyi işte özlemin yazdığı söz çok yanlışşşş
ozlem:
Gidiyorum artik gozun aydin gitmem için cok urastin sonunda basardin su hayatta sevdimmi birkere severim gittimmi birkere giderim girişimin geri donusu olmaz gidiyorum gozunaydin
MaviAy:
bu sözler çok eğlenceli. gerçekten son anlardan söylenen sözler ama nafile :)
Toplam 5 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 6357
Öğrenci Sözleri Sevgiliye Uyku Mesajları Almanca Mesajlar Ulvi Lafları Mutluluk Mesajları İtalyan Atasözleri Sitem Sözleri Uğurlu Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Adam Gibi Sözler Sarılmak için yürek gerekir, kollar sonraki iş.
Öğrenci Mesajları iyi Arkadaş Yazılıda Belli Olur.
Can Alıcı Sözler Belki unutamam ama çok güzel unutmuş numarası yapar, canını yakarım!
Sevgi Mesajları Hayat yokuşunu tırmanırken, karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!!!
Orjinal Sözler İnsanın kendini bazen nadasa bırakması gerekir. Nadasdayım artık, ekip biçip kaçanlarla çalışmıyorum!
Dünyadaki en üzücü şey: bir za...Dünyadaki en üzücü şey: bir zamanlar birbirinin her şeyini bilen iki insanın tamamen yabancıymış gibi davranmasıdır.
Neden hala o? Çünkü hiçbir şey...Neden hala o? Çünkü hiçbir şey beni onun kadar yaralamadı ve yine hiçbir şey beni onun kadar mutlu edemedi.
Hayattaki duruşunuza her zaman...Hayattaki duruşunuza her zaman dikkat edin! Çok havaya girmeden yaşayın. Kocaman balonları basit bir iğnenin söndürdüğünü unutmayın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Giderken ßana ßir Gül Vermişti...Giderken ßana ßir Gül Vermiştin ßu Gül Solunca Gelirim Demiştin. Gül Plastik Çıktı Solmuyor ALLAH ßelanı Versin :D
Millet bodrumda tatildeyken te...Millet bodrumda tatildeyken telefondan istanbuldaki evinin güvenlik kamerasını izliyor, bizim evin kapısı bile kitlenmiyor.
Ben çok yakışıklı biri olsaydı...Ben çok yakışıklı biri olsaydım kızları çok kötü üzerdim. Ama malesef yakışıklı olmadığım için kızlar beni üzüyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Çin Atasözleri Fedakarlık Sözleri Efkarlı Mesajlar Cumhuriyet Bayramı Mesajları Bencillik Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Özgürlük Sözleri) Umit : Bu hayatta Yapamayacak bir şey yok en önemlisi kendi özgürlüğün kazanmaktır (Uyuz Sözler) hamitcan: Bende bu şans varken ıssız adaya düşsem yanıma sen ve sevgilin denk gelir. (Anlamsız Sözler) Yk: Fena degil (Laf Sokucu Sözler) ali polat: ►►sen hayvanat bahçesinde mi doğdun◄◄ çok havlıyorsun ve ne dediğin anlaşılmıyor♂ bence hayvan kursuna git konuşmayı öğretirler ▓▓▓▓▓▓ (Resimli Komik Sözler) ömer karakuş: çok hoş sözler ;-) (Farklı Sözler) mozloz: mal gibi hepsinde (Havalı Sözler) beyza: Fazla havalanmayin havalarinizi alirlar havaniza sahip çikin (Gözlerle İlgili Sözler) Aysel: Cox guzel sozler (Dini Sözler) öznur: insan vardır bir ekmek ve yanında tek birşeyIe doyup şükür ediyor ama biz binIerce nimet önümüze geImesine ragmen bazen şükür ediyoz bazende hiç etmiyoruz (Aşık Edici Sözler) WEBNEM: SUPER
Sponsorlu Bağlantılar
Babalar Günü Sözleri Ağlatan Mesajlar Regaib Kandili Mesajları Hollandaca Sözler Uyuz Sözler Bomba Mesajlar Kıskançlık Sözleri İsyan Mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com