Doğum Günü Mesajları Bölümünün 4. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Doğum Günü Mesajları için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bırak düşünmeyi, bırak üzüntüyü, at içinden bütün kötü duyguları. Senin doğum günün bugün üfle hadi mumları.
Herkesin 3 kişiLiği vardır ; Ortaya Çıkardığı, Sahip olduğu, sahip olduğunu sandığı... Tüm kişiliğinle iyi ki varsın.
Umarım 100 senelik bir hayat yaşarsın ve bir günde anlatırsın. İyiki doğdun arkadaşım.
İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyiki doğdun.
Kimine göre sevmek ölmek demektir kimine göre ölmek sevmek demektir ama asıl gerçek ölümüne sevmektir. İyiki doğdun.
İnsan oğlu ne hindir kimse bilmez kendini kime iyilik eder isen ondan sakın kendini. İyiki varsın...
Seni çok seviyorum nice mutlu yıllara.
Hatırlıyorum seni ilk gördüğüm günü. Birbirimizi çok sevdik... Çok mutluyduk... Ama şimdi ayrıyız.Neden bilmiyorum ama hala seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum.
Sevmekten değil, sevilmemekten korkar insan. Bu en özel gününde bir dost arar insan. Ben hep senin yanındayım ve gerçekten dostunum.
Gözlerime baksana, sevincimi anlasana bugün en güzel gün bana iyiki doğdun...
Toplam 8 sayfa bulunmakta.
4
Sponsorlu Bağlantılar
Doğum Günü Mesajları
lessa:
beatiful
damla:
En güzel sözler bu sitede gel gel gellll !
Toplam 2 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 9385
Aşk Sözleri Dünya İle İlgili Sözler Özlem Sözleri İntihar Sözleri İşçi Bayramı Mesajları Sıcak Mesajlar Atatürk Sözleri Dramatik Mesajlar
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Cuma Mesajları Cum'a nız Mübarek Dua'larınız Kabul , Yaşantınız ALLAH Yolunda Ve Hayırlar İle Dolu Olsun İNŞAALLAH.. Cumanız mübarek olsun inşAllah.
Hayat Sözleri herkezin Hayattan Beklentileri Vardır önemLi OLan o Bekletiler içindeki Mücadelen..
Dini Mesajlar Hayat, iman ve cihaddır. (Hz. Hüseyin (r.a))
Ağır Abi Mesajları bedenın bakıre olsa ne yazar ruhun orospu olduktan sonra
Kötü Sözler Kendini Beğendiğin kadar Dünyayıda Sevgiyide Sana Verilen Değeride Beğenseydin belki Biraz insan oLurdun Nankör
Diyorlar ki; üzülme biri gider...Diyorlar ki; üzülme biri gider biri gelir. İtirazım yok... Giden 'sen' olursun; gelen 'Azrail'.
Unutma! Güneş parlarken herkes...Unutma! Güneş parlarken herkes seni sevebilir. Ama gerçekten seni kimin umursadığını fırtınalar estiğinde anlarsın!
Güneş yemin etmiş doğmam diye,...Güneş yemin etmiş doğmam diye, bulut yemin etmiş açmam diye, sen de yemin etmişin dönmem diye. Unutma ben de yemin ettim unutmam diye!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Saate bakmak için telefonunu ç...Saate bakmak için telefonunu çıkarırsın, telefona bakıp tekrar cebine koyarsın ve bir anda fark edersin ki saate bakmayı unutmuşsun.
Şu telefonun şarjı bitmesin di...Şu telefonun şarjı bitmesin diye yaptığım tasarrufu normal hayatımda yapsaydım şuan evim arabam vardı.
Kara böceklere neden kara fatm...Kara böceklere neden kara fatma deniyor lan? Belki erkektir; belki ismi kara murattır; belki gururu inciniyordur.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Duygulu Mesajlar Rap Sözleri Ayrılık Mesajları Sağlık Sözleri Şoför Mesajları
Sponsorlu Bağlantılar
(Azeri Sevgi Sözleri) hasan: gözle sözleri yıldızyıla yazarlar (Gurur Sözleri) dogan: sen ise sayfalar dolusu yazdigim okuyupta bitiremedigim kitabim gurursa ise coktan bitirdigim (Aşık Edici Sözler) google: Hiç Sevgilim Olmadı Duvarları Sevmeye Başladım 16 Yaşındayım Ben Bu Sözlere Bakarak Ağlıyorum :( (Ağır Sözler) armi nehir: ama sürekli kadınlara atılmış laf bunlar (Manalı Mesajlar) lara: tşk cook duylandim cok guzel (Mevlid Kandili Sözleri) yağmur su: mevlid kandili mubarek olsun (Kapak Sözler) muhammed: çok güzel gerçekten Admin: Diğer söz kategorilerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz ;) (Kırıcı Sözler) vazgecilmezim sin: vazgecmekmi aglamakmı? oda ne ben seni severken yaşadım bunları (Kıl Sözler) rapci emre: Fırın açmayı düşünüyorum, o işte çok ekmek var diyolar. (Atarlı Sözler) ahmedo.: Hoşuma gitti o gidişin. Gidiş o gidiş..
Sponsorlu Bağlantılar
Amerikan Atasözleri Başarısızlık Sözleri Neşeli Sözler Hollanda Atasözleri Öğrenci Lafları İntikam Mesajları Serseri Sözler Ölüm Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com