Tasavvufi Sözler Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Tasavvufi Sözler için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Duası güzel olanın kalbi de güzel olur.
İllada huzur olsun istiyorsan hayatında; isyan etmesini değil, dua etmesini öğreneceksin.
Elimden gelen bir şey yoktu. Ben de kalbimden geleni yaptım; Dua ettim.
Kalbimizden geçenleri, tam bu vakitler, dilimize değil; avuçlarımıza döküyoruz.
Nakşediyor ruhuma ilahi bir kudret, diyor; Kulum imtihandasın, Rabbin için sabret.
En doğrusunu ancak Allah bilir. Kalem O?nun, kitap O?nun, gönül O?nun.
Şefkat her canlı için ihtiyaçtır, yeter ki verebilecek mütevazilikte ol.
Allah; Yarın yanımızda olmayacak insanı bugün karşımıza çıkarmasın...
Derdini alıp içmeye giden değil, abdest alıp secdeye giden kurtulur!
Yalnızım deme, incitirsin Rabbini.
Toplam 8 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Tasavvufi Sözler
ümüt şen:
bu sözler insanın içine huzur dolduruyor. öyle güller ki anlatamıyorum.
julya:
cok guzel sozler
Toplam 2 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 8569
Gözyaşı Sözleri Ünlü Sözler Davetiye Mesajları Ağır Sözler Alman Atasözleri Manalı Mesajlar Kadınlar İçin Sözler Bomba Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Mutsuzluk Sözleri Gün geçtikçe hevesler kaçıyor, bir şey yapma isteği kalmıyor. Ne kadar sıkıcı bir hal aldık böyle. Birisi eğlenceli hale getirir mi? Teşekkürler şimdiden.
Huzur Sözleri Huzur ve mutluluk farklı şeylerdir. 50 kuruşluk bi çikolata sana mutluluk verir ama 2 rekat secdeye varırsan huzur seni alnından öper.
Sevgiliye Güzel Mesajlar Rüyalarımdaki melek sözlerimdeki nefes hayata karşı duruşumsun sevgilim, seninle güçlüyüm seninle bir bütünüm bu hayatta sevgilim.
Harika Sözler Bu son gidişim, bir daha dönem. Bu son sevişim, bir daha sevmem. Bu son şanstı, bir daha ölemem.
Japon Atasözleri Savaşı bilmeyen, barışı da bilmez.
Artık ne sevmek istiyorum nede...Artık ne sevmek istiyorum nede sevilmek. Çünkü hep yarım kaldı sevmelerim, ve hep sahteydi sevilmelerim.
Hayallerimizin mimarı olalım d...Hayallerimizin mimarı olalım derken, acıların düzenli amelesi olduk.
Hiç yadırgamadım yüzünü, inan ...Hiç yadırgamadım yüzünü, inan çok tanıdık. Gönlüme hoş geldin sevdiğim, kusura bakma ortalık biraz dağınık.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Sevgilime 'sen saraylara layık...Sevgilime 'sen saraylara layıksın' dedim ve kolundan tuttuğum gibi simit sarayına götürdüm. Aslında çok romantiğim :)
Geçen sevgilimle tartıştık sin...Geçen sevgilimle tartıştık sinirlendim telefonu fırlattım koltuğa sekti hemen atlayıp yere düşmeden aldım. Fakir adam tadıyla sinirlenemeyecek mi?
Taksici 10 dk'lık yol için o k...Taksici 10 dk'lık yol için o kadar trip attı ki 'abi mutlu olcaksan bi havaalanı yapıp gelelim' diycektim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Nefret Sözleri İran Atasözleri Facebook Mesajları Kızılderili Atasözleri Motivasyon Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Kızgınlık Sözleri) fatma: Tüm kötü niyetlileri allaha havale ediyorum (Çin Atasözleri) fadime: aslında okurken düşünürsek çok anlamlı sözler söylemiş çinliler... sevdim çinli atasözlerini. (Kardeşlik Sözleri) aysegul: sözler çok güzel kardeşimi bana baglayan sözler oldu (Dua Sözleri) sercan22: DuaIarınızın başroIünde kim varsa; - AIIah sizi O na kavuştursun. (İsyan Sözleri) Ayşegül : Bence "Sifir beklenti sonsuz mutluluk" 😎 (Kırıcı Sözler) ifrat: insanlar deyisir arzular deyisir hetda xeyallar deyisir birce deyismeyen senin corablarindir (Pişmanlık Sözleri) ahmet: Merve seni çok seviyorum anam dan vazgecerim senden asla vazgecmem (Öğrenci Lafları) ibrahim arıkan: hak edeni hayatıma sokarım, hak etmeyenin hayatına... (Umursamaz Sözler) OsnanOsman : çok ta tın yani (İsyan Sözleri) muhammet: Ben yaşadıkça sen çıldıracaksın
Sponsorlu Bağlantılar
Bomba Mesajlar Beşiktaş Sözleri Emo Mesajları Türkmen Atasözleri İşçi Bayramı Mesajları Sevgi Sözleri Rap Sözleri Güldüren Yazılar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com