İspanyolca Aşk Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel İspanyolca Aşk Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

El hombre que languidece en el corazón de los nadadores más valiosos por lo que el oído humano. Türkçe anlamı: En değerli insan kulağından gireni yüreğine gömen insandır.
Una gota de lluvia significa Te amo y te pido si me fuera, me encanta la forma, todos los días, la lluvia yağardı Créeme, cariño. Türkçe anlamı: Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.
No vamos a estar juntos? Türkçe anlamı: Birlikte olalım mı?
Quieres casarte conmigo? Türkçe anlamı: Benimle evlenir misin?
Tú eres mi todo. Türkçe anlamı: Sen benim her şeyimsin.
Te quiero. Türkçe anlamı: Seni seviyorum
Me enamoré de usted. Türkçe anlamı: Ben sana âşık oldum.
Muy bonito. Türkçe anlamı: Çok güzelsin.
Toplam 1 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
İspanyolca Aşk Sözleri
melike:
nice
Toplam 1 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 7070
Kötü Sözler Felsefi Sözler Doğru Sözler Acımasız Sözler Yararlı Sözler Mısır Atasözleri Duygusal Sözler Türkiye Sözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Acı Mesajlar Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun beLki de hatirLamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin
Güven Sözleri Kaybolan yıllarımdan vazgeçtim. Biri bana insanlara karşı kaybolan güvenimi verebilir mi?
Ünlü Sözler Sanat ne kadar uzun tanrım, hayat ne kadar kısa.! GOETHE
Sempatik Mesajlar Dünya Döndüğü Sürece Seninim Durduğunda Sen Benimsin
Esprili Sözler Bu aksam ölürüm beni halat bile tutamaz?
Ben hiç seni kırmadım ki. Hep ...Ben hiç seni kırmadım ki. Hep boynumu büktüm, sen üzülme diye.
Bazı insanlar yan yana gelmesi...Bazı insanlar yan yana gelmesi gereken iki kelime gibiler; Ancak birlikteyken anlamlılar. Kader ise onları ayrı yazmıştır.
Erkek Adam Ağlamaz Denir Ya, S...Erkek Adam Ağlamaz Denir Ya, Sakın İnanma! Unutma Ki, Erkek Adam Ağlamayan Değil, Bir Kadını Ağlatmayandır Aslında.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Bardağa kola doldurur gibi değ...Bardağa kola doldurur gibi değer vereceksin insanlara, ağır ağır ve yavaş yavaş. Çok verirsen köpürür taşar, sonra elinde bardakla kalırsın.
Tanıdık görünce üzerine araba ...Tanıdık görünce üzerine araba süren tek milletiz.
Geçen karıncanın biri tututmuş...Geçen karıncanın biri tututmuş beni götürmeye çalışıyor. Dedim ne oluyor; 'Pardon abla, şeker sandım sizi.' dedi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Sevgiliye Uyku Sözleri Adam Gibi Sözler İyi Şanslar Mesajları İğneli Sözler Ürkütücü Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Gıcık Sözler) abdulrezzak boğazlıkazak: ne demek şakşree cayy yokk :)))) ismim gibi komiğim haa :)))) (Aşk Mesajları) şevin: bu şiirleri hepsini ferhata gönderiyorum (Resimli Güzel Sözler) selen: tek kelimeyle harika (Dünya İle İlgili Sözler) gülverdi: insan oglu dunyayida yasadiklarinida beden gozuyle goruyor kac kisi gonul gozuyle gorup yasayabiliyor gercek hayati (Koyan Sözler) nur: Şey gibi bir şey yani nasıl desem kahve ve sigara birlikteliği gibi bir şey. (Başarısızlık Sözleri) su: Bende bir kere başarısızdım ama dün gece düşünDüm ve temız bir sayfa açtım kendime ve artık şuan genel cerrhahım (Aşk Acısı Sözleri) mehmet raşit çiçek: sewilen nankörse sewn ne yapsın kardeşimm..! (Teklif Sözleri) kadersiz: Berna seni cok sewiyorummmm (Gözlerle İlgili Sözler) Ahmet.K: Mevzu Derin.. Mesele Gözlerin.!! (Zaman Sözleri) sıddık: ne kurulacak bir hayal nede yaşanacak bir hayat bıraktık
Sponsorlu Bağlantılar
Trabzonspor Sözleri Evlilik Sözleri Racon Mesajları Pişmanlık Sözleri Kazakistan Atasözleri Efkarlı Mesajlar Cep Mesajları Afrika Atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com