İspanyolca Aşk Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel İspanyolca Aşk Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

El hombre que languidece en el corazón de los nadadores más valiosos por lo que el oído humano. Türkçe anlamı: En değerli insan kulağından gireni yüreğine gömen insandır.
Una gota de lluvia significa Te amo y te pido si me fuera, me encanta la forma, todos los días, la lluvia yağardı Créeme, cariño. Türkçe anlamı: Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.
No vamos a estar juntos? Türkçe anlamı: Birlikte olalım mı?
Quieres casarte conmigo? Türkçe anlamı: Benimle evlenir misin?
Tú eres mi todo. Türkçe anlamı: Sen benim her şeyimsin.
Te quiero. Türkçe anlamı: Seni seviyorum
Me enamoré de usted. Türkçe anlamı: Ben sana âşık oldum.
Muy bonito. Türkçe anlamı: Çok güzelsin.
Toplam 1 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
İspanyolca Aşk Sözleri
Güvenlik Kodu: 5955
Dokunaklı Sözler Kandil Mesajları İran Atasözleri İntikam Mesajları Giderli Sözler Azeri Sevgi Sözleri Harika Mesajlar Kibar Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Anlamsız Sözler cepten ara beni cepten ara beni kapsama disindaysam evden ara beni
Kısa Aşk Mesajları Seviyorum seni ölümsüz bir aşk ile, bütün kalbim hayatım seninle, ölecek dahi olsam bu kalp ile son nefesimde haykıracağım seni seviyorum diye..
Karizma Sözler SeNi SeNSiZ YaŞaMaK HaYaTıN BiR CiLVeSiDiR
Karizma Sözler Sigara ve alkol insanı yavaş yavaş öldürüyormuşkimin acelesi var ki
Huzur Sözleri Benim servetim, yanında huzur bulduklarımda saklı.
Sezon finali gibi gözlerin var...Sezon finali gibi gözlerin var be sevgili, her bakışta bitirdi beni!
Uykuda bile seni düşünmenin ad...Uykuda bile seni düşünmenin adını 'Rüya' koymuşlar.
Neden hala inatla peşimden gel...Neden hala inatla peşimden geliyorsun diyor. Huzurun kokusu var üzerinde bilmiyor...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Sokakta tanıdığa el sallamak, ...Sokakta tanıdığa el sallamak, zalim tanıdığın görmemesi, elin havada kalması, havadaki elin yavaşça enseye inmesi, enseyi okşama, kapanış.
Eşofmanın cebi var sanıp telef...Eşofmanın cebi var sanıp telefonu öylece bıraktım. Gözyaşım telefondan önce yere düştü.
Az önce sevdiğim kıza teklif e...Az önce sevdiğim kıza teklif ettim bana 'sen olsan kendinle çıkar mısın' dedi. 'Evet çıkarım' diyemedim, boğazıma bir şey düğümlendi :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Sıradan Sözler Teklif Sözleri Özel Mesajlar Hiphop Sözleri Yalnızlık Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokan Sözler) mehmetali: Herkezin derdi ben olmusum demeki zamaninda iyi koymusum (Kısa Aşk Sözleri) meryem: Amaç o insanın doğru insan oIduğuna kanaat getirdikten sonra sevmektir ışte o zaman sana ömür oIur (Etkileyici Sözler) sevme beni: Adamsan Sadece Bir Kızı Seveceksin Diğer Kızlardan Vazgeçeceksin (Hüzünlü Sözler) BIR VARMIS BIR YOKMUS: YILDIZLARI IZLE SONRA DÜSÜN VE HIKAYENI YAZ GERCEK HIKAYENI KENDINI YAZ BUNDAN DAHA IYI BIR HIKAYE BULUP OKUYAMAZSIN VE KENDINI DAHA IYI TANIMAN ICIN BIR FIRSAT KENDINE SORDUGUN CVPLARI BULCAKSIN (Koyan Laflar) Arjin: İnsanların kader dedikleri şey aslında kendi APTALLIKLARIDIR!!! (Koyan Laflar) nur: çok güzel yorumlar daha fazlasıını istiyorum (Mutluluk Sözleri) SELIN ASLAN: Şu haytta herkez kendi işiyIe meşguI oIsa herkez mutIu oIur ama nerde (Havalı Sözler) isyankarrr 04: senin marka olduğun yerde etiketi ben TAkaRım ;) ..! (Laf Sokan Sözler) su can: Aşkını alda çöpe at çünkü artık bir işe yaramaz (Makara Sözler) mehmet: cok iyi bişey
Sponsorlu Bağlantılar
Ünlü Mesajlar Hollanda Atasözleri Yalan Sözler Ölümsüz Sözler Sevgililer Günü Mesajları Asker Sözleri Aile İçin Mesajlar Özgürlük Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com