İspanyolca Aşk Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel İspanyolca Aşk Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

El hombre que languidece en el corazón de los nadadores más valiosos por lo que el oído humano. Türkçe anlamı: En değerli insan kulağından gireni yüreğine gömen insandır.
Una gota de lluvia significa Te amo y te pido si me fuera, me encanta la forma, todos los días, la lluvia yağardı Créeme, cariño. Türkçe anlamı: Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.
No vamos a estar juntos? Türkçe anlamı: Birlikte olalım mı?
Quieres casarte conmigo? Türkçe anlamı: Benimle evlenir misin?
Tú eres mi todo. Türkçe anlamı: Sen benim her şeyimsin.
Te quiero. Türkçe anlamı: Seni seviyorum
Me enamoré de usted. Türkçe anlamı: Ben sana âşık oldum.
Muy bonito. Türkçe anlamı: Çok güzelsin.
Toplam 1 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
İspanyolca Aşk Sözleri
melike:
nice
Toplam 1 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 6291
Özür Mesajları Zalim Mesajlar Sensizlik Sözleri Gürcü Atasözleri Ürkütücü Sözler Makara Mesajlar Karizma Mesajlar Kızılderili Atasözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Acımasız Sözler İlkokulda silgiyi kaybetmemek için boynunuza taktığınız gibi, şimdi de adamlığınızı takıp gezin, sonra kaybediyorsunuz.
Oturtan Sözler Erkek: Hayatim boyunca neredeydiniz? Kadin: Sizden saklaniyordum.
Kaliteli Sözler Küçük kazançlar servet getirir.
Anlamsız Sözler SACIMI SUBURGE YAPTIM ELEKTIRIK SUBURGESI CIKTI BENI TERK ETTI O
Hiphop Mesajları Saatler seni alır benden korkarım olamaz gelişi
Ellerimin ellerine dokunduğu o...Ellerimin ellerine dokunduğu o ilk anı hatırlıyorum, 'Elimi verdim, kalbimi kaptırdım'.
Geçer dediklerimi geçirdim. Bi...Geçer dediklerimi geçirdim. Biter dediklerimi bitirdim. Nefret ettiklerimi sildim, geçtim. Gün oldu; silkindim, yeter dedim. Geride bıraktıklarım hesap sormaya kalkmasın o yüzden bana. Farkında olduğum için var oldunuz, vazgeçtiğim için bugün yoksunuz.
İnsanlara olan tüm güvenimi ka...İnsanlara olan tüm güvenimi kaybettim. Korkarak yaklaşıyorum artık herkese. Gidecek, değişecek diye beklemek ne acı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Erkek: Gözlerin ne renk? Kız: ...Erkek: Gözlerin ne renk? Kız: Bal senin? Erkek: Pekmez ama güneşte kaymak, fotoğrafta da incir reçeli.
80 yaşındaki neneme feysbuk ve...80 yaşındaki neneme feysbuk veya tivittır üyeliğin var mı? diye sordum, yarın istek yollarım kabul et ismim Crazy Girl dedi. Elim ayağım boşaldı yeminle.
Sınavdan 1 aldığında ailedeki ...Sınavdan 1 aldığında ailedeki kimseye söylemeyen ama 5 aldığında tüm mahalleye duyuran gençlik burada mı?:)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
İngilizce Sözler Aldatma Sözleri Minibüs Yazıları Hoş Sözler Sevenler İçin Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Kapak Sözler) rapçı kız: Bazı insanlar ummadığı şeyi bulur karşısında BENİM seni bulduğum gibi (Yürek Yakan Sözler) fadime: Senle gecirdigim her gune... saate... dk... saniyeye... lanet olsun (Resimli Komik Sözler) idil: süperr ölldüm ya valla :):) niye öldüm buyüzdn :):):):) (Kibar Sözler) sevval: Hımm sözler güzelmiş bir kaçını faceye yazdım, teşekkür ederim sözleri kim yazdıysa. (Atarlı Sözler) duru : UNUTUM demiyoru ; ama! S***R ettim bilesin ...! (Laf Sokucu Sözler) mustafa: Popi olmak için dekhatlonda g*t verenleride gördük... (Dostluk Sözleri) SpaceGirls: Uzun zamandır telefonum çalmadığına göre, - Dostlarımın keyfi yerinde (Adam Gibi Sözler) osman aydoğdu: Ben kimseyi oyuncağım yapmak istemedim... Onlar oyun oynamamı istediler okadar......! (SON ÇAĞRE) (Kırgınlık Sözleri) gururlu sincap: Aradaki buzları eritelim derken Sular altında kaldık kaptan (Laf Sokan Sözler) İlAyDa oKuR: herşeyi bilmene gerek yok sadece haddini bil yeter....
Sponsorlu Bağlantılar
Akıllı Mesajlar Sert Mesajlar Araba Yazıları Sms Sözleri Öğrenci Sözleri Yolculuk Tatil Sözleri Hayat Sözleri İltifat Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com