Dürüstlük Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Dürüstlük Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

İnsanların sana güvenmesini sağlaman çok basit. Dürüst ol yeter.
Ne yaparsan yap insanlar her zaman seni yargılayacak bir şeyler bulacaktır. Başkalarını etkilemeye çalışarak hayatını boşa harcama. İlla birini etkilemek istiyorsan kendinden başla!
Dürüstlükten kaybeden insanların, düzgün kazançları herkesten fazladır.
İkna edici olmak için inanılır olmalıyız; inanılır olmak için güvenilir olmalıyız; güvenilir olmak içinse dürüst olmalıyız.
Duyguları samimi olanların gözleri de, sözleri de berrak olur. Bakınca ta yüreğini görürsün.
Ne olursan ol, iki yüzlü olma! Bir yüzün dürüstlüğe imza atarken diğer yüzün şerefsizliğin kitabını yazmasın!
Sevginin en yüce şekli dürüst olmaktır.
El ne der kaygısıyla boğuşurken, Allah ne der kaygısına daha erişemedik.
İnsan iyi yürekli ve dürüst olunca hiçbir zaman yalnız kalmaz. Her zaman arayanları bulunur.
Bize samimiyet lazım, dili süslü yüreği paslı insanlar değil!
Toplam 9 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Dürüstlük Sözleri
mumtaz:
Sen Sen Ol Kimsenin Hakkinda Dedikodu Yspma Sonra Ayak Altinda Ezilen Kopek Kadar Haysiyetin Onurun Kalmaz.ALLAH HERZAMAN DOGRUNUN YANINDADIR UNUTMA
tolgahan:
kader deyip hayatımıza bir kılıf aramamamız gerekir bence. hele bi ugraşın kadermi degilmi ona zaman karar versin
ikizletr:
off kimin hangi sözü dediğini yazmamışsınız
Toplam 3 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 4604
Bayram Sözleri Amerikan Atasözleri Kızgınlık Mesajları Günaydın Sözleri İsyan Mesajları Güldüren Sözler Hiphop Sözleri Geçmiş Olsun Sözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Seni Seviyorum Mesajları Sana şarap vereceğim, iç ama sarhoş olma. Sana bir gül vereceğim, kokla ama soldurma. Sana kalbimi vereceğim, sev ama incitme!.
Kral Sözler Bir bak etrafına herkes mutlu bir sen misin üzgün? Dertler türlü türlü her biri bir sürgün! Ama unutma ki ALLAH var gülsün yüzün.
Başarı Sözleri Güçlükler başarının değerini artıran süslerdir. Molıere
Eski Sözler Kötülük yapandan değil, yaptığının arkasında durmayandan kork.
Özlü Mesajlar Büyük adamların hataları güneş tutulmasına benzer, onları herkes görür. Cucong
Bazen, sana değer vermeyenleri...Bazen, sana değer vermeyenlerin hayatından çekip gitmen gerekir. Tek başına da mutlu olabileceğini herkese kanıtlamak için.
Olacaksan; ya uçurum ol, yada ...Olacaksan; ya uçurum ol, yada dağ. Ne içine düşebilsinler ölümü göze almadan, ne de tepene çıkabilsinler.
Ben senin için aşka katlanmışı...Ben senin için aşka katlanmışım. Eğer istiyorsan, senin için ayrılığa da razı olurum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Bugün Ayşe teyzenin civcivini ...Bugün Ayşe teyzenin civcivini yedim. Yarın da Osman amcanın muhabbet kuşunu yakalayıp yiyeceğim.
Bu sabah çişimi yapıp aynada k...Bu sabah çişimi yapıp aynada kendimi 3 dakika boyunca izledim ve 'Allah yaratmış be' diyerek kendi yanağımdan makas alarak güne başladım.
Kızı yalan makinesine bağlasak...Kızı yalan makinesine bağlasak makineyi bile kandırır gelmiş 'bana neden inanmıyosun yaa' diyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Kurban Bayramı Mesajları Düşündüren Sözler Değerli Mesajlar Yalan Sözler Kötü Laflar
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Laflar) Zeynep k.: Allahım lütfen yağmur yağsın pislikler çoğalıyor (Kapak Laflar) murat: gülüşüm senü yarabilir buda sana koyabilir (Umut Sözleri) SERDARI MERT BOZKURT: ABLA BENİM İCİN SİHİR YAZ GURU DUYARIM (Azeri Sevgi Sözleri) gulya: Ele qapidan kec ki qayidanda o qapi baglanmasin ele agaca guven ki qurumasin.birini sev ki unutmasin sev ama movsumluk olmasin yayda yasil olub qiwda solmasin (Resimli Komik Sözler) Corumlu karizmq: Emege saygi... (Tasavvufi Sözler) julya: cok guzel sozler (Aşık Edici Sözler) Hiva şev: Abi ya gùven yoksa kii hala seviyorum cunku bn IĞDIRLIYIM sewa wii (Cezaevi Sözleri) ali: allh bir an önce sevdiklerini kavusdursun (Yürek Yakan Sözler) ecrin: seni seviyorum umut (Fenerbahçe Sözleri) güzel sözler: Eğer bir gün gururunu yenip, bana geri dönmek istersen sakın dönme, çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar.
Sponsorlu Bağlantılar
Candan Sözler Dünya İle İlgili Sözler Miraç Kandili Sözleri Sempatik Mesajlar Öfke Mesajları Kadınlar İçin Sözler İngilizce Mesajlar Sms Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com