Fedakarlık Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Fedakarlık Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Her türlü fedakarlık yapıp, kendinden çok ödün verdiğin zaman sanma ki daha çok sevileceksin. Sadece daha çok üzüleceksin!
Sürekli fedakarlık yapıp ayakta tutmaya çalıştığım hiç bir şeye değmedi. Konsepti değiştirip birazda vefasız takılıcam. Bakalım ne olacak.
Fedakarlık dediğin tek taraflı olmamalı. Sen hiç tek kanatla uçan kuş gördün mü?
Fedakarlık dediğin tek taraflı olmamalı. Sen hiç tek kanatla uçan kuş gördün mü?
Her ilişki fedakarlık ister, en sonunda kendinden bile vazgeçebilirsin.
Asil ve yürekli insanlar hiç bir zaman rahat bir yaşam süremezler. Çünkü kendilerini, başkalarının yaşamı için feda ederler.
Uğruna hiç bir fedakarlık yapmayacağınız birisini, hayatınızda tutarak vaktinizi boşa harcamayın.
Birileri üzülmesin diye kendimi üzme konusunda, bayrağı kimseye kaptırmıyorum maşallah.
Seni yeniden hissetmek için, çoğu şeyden vazgeçebilirdim.
Zamanında yaptığım fedakarlıkların karşılığını pişmanlık olarak aldığımdan beri bi daha nah fedakarlık yaparım diyerek doğru yolu buldum.
Toplam 6 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Fedakarlık Sözleri
vefia:
Neyi kazanmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum ki her şeyi Rabbim belirler Rabbimin sevgisini kazanmaya bakalım diğer işler boş işler
KDR GLER:
bende herkesi kendim gibi görüyorum ama maIesef karşımdakinin içi diken doIu
MEHMET:
Güzel lafalara gelince aynen, dogru diyoruz ama uygulamaya gelince yokuz.
Aysel:
Bir söz söyledim aşık oldu.O söz; Aşkım seni hiç kalbimden silmedim, oysa sen beni hiç sevmedin, oysa ben seni her zaman sevdim. Aşık oldu.
Betül:
Şahane yorumlarınız var hangisini seçeceğimi bilmiyorum
eren:
beni satanın bana borcu ölüm olsun
NitRQ:
Seni dost olarak görmeseydim yanında olmazdım...
Toplam 7 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 8917
19 Mayıs Sözleri Aile İçin Mesajlar Şirin Mesajlar Çekici Sözler Orjinal Sözler Racon Mesajları Sıradan Sözler Değerli Mesajlar
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Baba Sözler Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..
Bomba Sözler Gündüzleri varlığınızla mutlu olmayan insanları; geceleri kafanıza takarak onurlandırmayın!
Ayrılık Sözleri Senden ayrılınca anımsadım, Dünya'nın bu kadar kalabalık olduğunu.
Romantik Mesajlar Sen elimden tutunca, deniz basardi içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesisira gitmk isterdim.
Özenli Sözler Ne an ki önünü yalnızlık keser, ancak o zaman sol yanına, yüreğine fırlatırdı kendini. Ne an ki yalnızlığı ardında bırakmak için sol şeride geçerdi, bir hatalı sol'lamayla daha karşı yönden gelen hüzünlerle makasa düşerdi.
Öpülen bütün nimetler arasında...Öpülen bütün nimetler arasında en güzeli senin yanakların.
Hadi seni geçtim de, gözlerin ...Hadi seni geçtim de, gözlerin gözlerimi özlemeyecek mi sanıyorsun. Göz hakkıdır, özler be sevgili özler.
Üzgünüm ben melek değilim. Can...Üzgünüm ben melek değilim. Canım acırsa, Cenneti yaşattığım herkese Cehennem'i yaşatırım!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Bugün 2 düğüne gidip, gelinin ...Bugün 2 düğüne gidip, gelinin çiçeğini havada kaptım, ayakkabısının altına adımı yazdırdım gene kısmet bulamazsam oruç babaya gideceğim.
Niye her dondurma reklamında d...Niye her dondurma reklamında deniz kenarı, bikinili kızlar, üstü çıplak erkekler teması var. Ben evde beyaz atletimle dondurma yiyemez miyim?
Biri şu korku filmlerindeki ka...Biri şu korku filmlerindeki kapıları yağlasın lütfen.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
İşçi Bayramı Mesajları Çılgın Sözler Özür Mesajları Gürcü Atasözleri Karizma Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Üzüntülü Sözler) mehtap: Unuttum diyerek bi kendimi kandiriyorum .... (Gıcık Sözler) rümeysa: sevmek mi hic tatmadım cünki yemek tfuzluydu (Aile İçin Sözler) sebine: allah bu gunku gunde Anama rehmet elesin butun dunyadan kocen analar icinde ... (Ağır Abi Sözleri) hayatsız maho: Gündüzler sizin olsun gecelerin tribi bizimdi (Laf Sokan Sözler) zorbey: laf sokarım derinden aklın oynar yerinden (İsyankar Sözler) songül: bu isyana az sonra bende başIicam bu haIe getiren herkesin ALLAH beIasını versin (İhanet Sözleri) songül görmez: Herkezin herkes ten gizIedigi ikinci bir yuzu mutIaka vardır (Makara Sözler) Barış: KaralA gitsın sayfalarını ki başkaları karalayamasın (Erkekler İçin Sözler) MELİS: yaa kardeşime söz yazıcam kardeş sözleri yokk Admin: Kardeş Sözleri sitemizde mevcuttur. Aradığınız herhangi bir söz için sol taraftaki arama motorunu kullanabilirsiniz. (Karşılıksız Aşk Sözleri) Harbiyeli: Gerçek sevenler hep eksik kalırlar
Sponsorlu Bağlantılar
İntikam Sözleri Deli Sözler Son Sözler Cuma Mesajları Seni Seviyorum Sözleri Platonik Aşk Sözleri Özlem Sözleri Face Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com