Günaydın Sözleri Bölümünün 4. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Günaydın Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Günaydın Dudağımdan Asla Gitmeyen Neşe , Günaydın Dost Kalplerde Açan Büyük Güneşe , Günaydın Yüreklerden Akan Sıcak Dizeler , Yürek Yangınlarına Su Gönderen Gözeler.
Kalbim Gibi Bugünde Senin için Aydın ve Günaydın Arkadaşım.
Günün Aydın Olsun. , Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli Ile Bak Geleceğe.
Günümüz Günümüze Aydın Olsun Günaydınlar Olsun.
Yere Düşen Yağmur Damlaları Kalbine Inecek Güneşi Engellemesin Güneş Bulutların Arasından Hep Sana Doğru Baksın Güneş Güzellikler Getirsin Günaydın.
Seviyorum Seni Seninle geçen Günleri Seviyorum Seni Sana Günaydın Demeyi.
Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar. CANIMIN CANI
1 Gün Daha Başladı Elimde Simit Çay Aldımda Sen Sabahın Kör Noktasında ismin Aklımda Günaydın olsun Sana Bu Can Sana feda?
Toplam 4 sayfa bulunmakta.
4
Sponsorlu Bağlantılar
Günaydın Sözleri
Güvenlik Kodu: 4861
Ayrılık Mesajları Geyik Sözler Galatasaray Mesajları Can Yakan Mesajlar Tebrik Sözleri Manyak Mesajlar İntihar Mesajları Damardan Mesajlar
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Düşündüren Sözler Her şey geçer. Her şey unutulur. Kendini bir felaketin içinde kaybetmenin manası yoktur.
Son Sözler otur otur sağlam orası..
Eski Sözler Bir şeyi ne kadar iyi yaparsan, o kadar basit görünür.
Alman Atasözleri Tanrı karıncayı yok etmek isteyince, ona kanat takar.
Gözlerle İlgili Sözler Sonra o gözlerle bana baktı, ben herkese kör kaldım.
Unutmadan söyleyeyim, unutmadı...Unutmadan söyleyeyim, unutmadım seni. Aşık olmak bizim seçeceğimiz bir şey değildir. Aşk herkese kendiliğinden gelir. Ve geriye hiç bir şey kalmaya dek peşini bırakmaz. Aşık olmak kendini yok etmek için en iyi seçenektir.
Dünyanın en güzel yeri insanın...Dünyanın en güzel yeri insanın evidir. Yeter ki o evde huzur ve mutluluk olsun.
Gülüyorum diye mutlu sanıyorla...Gülüyorum diye mutlu sanıyorlar beni ama kimse kalbimin feryadını duymuyor be anne...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Eros'a sormuşlar: Neden eskisi...Eros'a sormuşlar: Neden eskisi gibi aşk oku atmıyorsunuz? Eros cevap vermiş: Başınız ayrı, kıçınız ayrı oynuyor. Denk getiremiyorum!
Bir kız için üzülmeye değmez b...Bir kız için üzülmeye değmez be kardeşim. Üzüldün mü en az 3 - 5 kız için üzüleceksin ki, bişeye benzesin. :)
Sevgilisi para harcamasın diye...Sevgilisi para harcamasın diye 'yok aşkım ben aç değilim' deyip aç gezen kız. Gönlüm hep seni arıyor, neredesinnn sennn!=)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Enteresan Mesajlar Sevgililer Günü Mesajları Bayram Sözleri Süslü Mesajlar Espirili Mesajlar
Sponsorlu Bağlantılar
(Azeri Sevgi Sözleri) gunel: qewey sozderdi (Damar Sözler) nursema: çok damar söz bunlar. bayıldım yaaa. offf offfff harikasınız... (Hayat Sözleri) cadii: Hicbirsey yolunda gitmezken sn nsl gittin (Bomba Sözler) sert jocuk: 2 liraya tespih alıp artislik yapacağına, 2 liraya 3 ekmek alda evine reislik yap teneke (İftar Mesajları) Konyadan Fatih: Herkese hayırlı iftarlar canlar (Resimli Güzel Sözler) müto: Özledim be şerim. (Aşk Espirileri) sevda: ay çok güldüm :) (Laf Sokucu Sözler) hakan: bu sözler çok fena koyacak bazı arkadaş dediklerime ! (Duyulmamış Mesajlar) Alper Burak Girgin: Guzel ~_~ çok duygulandim (Sitem Sözleri) Üzeyir: Vay gene konusturmusun kalemini birtanesin sen seviyorum gulum seni
Sponsorlu Bağlantılar
Günaydın Sözleri Acımasız Mesajlar Öğrenci Sözleri Fedakarlık Sözleri Efkarlı Mesajlar Makara Sözler Jilet Mesajlar Duygusal Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com