Günaydın Sözleri Bölümünün 4. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Günaydın Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Günaydın Dudağımdan Asla Gitmeyen Neşe , Günaydın Dost Kalplerde Açan Büyük Güneşe , Günaydın Yüreklerden Akan Sıcak Dizeler , Yürek Yangınlarına Su Gönderen Gözeler.
Kalbim Gibi Bugünde Senin için Aydın ve Günaydın Arkadaşım.
Günün Aydın Olsun. , Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli Ile Bak Geleceğe.
Günümüz Günümüze Aydın Olsun Günaydınlar Olsun.
Yere Düşen Yağmur Damlaları Kalbine Inecek Güneşi Engellemesin Güneş Bulutların Arasından Hep Sana Doğru Baksın Güneş Güzellikler Getirsin Günaydın.
Seviyorum Seni Seninle geçen Günleri Seviyorum Seni Sana Günaydın Demeyi.
Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar. CANIMIN CANI
1 Gün Daha Başladı Elimde Simit Çay Aldımda Sen Sabahın Kör Noktasında ismin Aklımda Günaydın olsun Sana Bu Can Sana feda?
Toplam 4 sayfa bulunmakta.
4
Sponsorlu Bağlantılar
Günaydın Sözleri
Güvenlik Kodu: 9575
Zalim Mesajlar Korkunç Sözler Bulgar Atasözleri Kurtlar Vadisi Mesajları Kadir Gecesi Mesajları Aşk Mesajları Karizma Sözler Fenerbahçe Sözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Manalı Sözler Gerçekler; kitap ayracı gibidir, bazen istemesende en sevdiğin sayfada bırakmak zorunda kalırsın...
Karşılıksız Aşk Sözleri Yalnızlık paylaşılmaz paylaşılınca yalnızlık olmaz.
Kurban Bayramı Sözleri BUGUN ELLERINIZI HER ZAMANKINDEN DAHA COK ACIN. AVUCUNUZA MELEKLER GUL KOYSUN, YUREGINIZ COSSUN. KURBAN BAYRAMINIZ HAYIRLARA VESILE OLSUN
Türk Atasözleri Misafir umduğunu değil bulduğunu yer.
Delikanlı Sözler Hakedeni hayatıma sokarım haketmeyenin hayatınaa sokarım
Öyle seviyorum ki seni, görmed...Öyle seviyorum ki seni, görmeden nefes alamıyorum. Öyle seviyorum ki seni; dünyanın bile seninle döndüğüne i̇nanıyorum. Attığım her adımım sen oluyor.
Hayatımda kimse yok; ama pişma...Hayatımda kimse yok; ama pişman değilim. Çünkü sen aşkı basitleştirenlerden birisin, bense yalnızlığın hakkını verenlerden.
Keşke yüzümün güldüğü kadar iç...Keşke yüzümün güldüğü kadar içimde gülseydi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Ah be Güneş! 4 milyar yaşına g...Ah be Güneş! 4 milyar yaşına gelmişsin, etrafında pervane olan gezegenlere sahipsin, hala bi tripler, öğlen 4'te çekip gitmeler falan ayıp!
Lisede arkadaşıma, hoşlandığım...Lisede arkadaşıma, hoşlandığım kızla benim için konuşmasını rica ettim, şu an 2 tane çocukları var.
Ben hiç havalı değilimdir. Sad...Ben hiç havalı değilimdir. Sadece süperim, bitaneyim, harikayım, mükemmelim kendimi tek geçerim o kadar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Harbi Mesajlar Nasihat Sözleri Sempatik Mesajlar Kibar Sözler Regaib Kandili Mesajları
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) kübraa: Yalnızlık çağımızın hastalığı, Fakat ilacı bulunamadı :-X♡♥♡♥ (Güven Sözleri) ÖDEV MAĞDURU: YA Bİ DE ATASÖZÜ PAYLASABİLİR MİSİNİZ ACİL Admin: Atasözlerimiz mevcuttur. Hem de birçok ülkenin atasözü. Bakmanız gereken kategori sol aşağıdadır. (Kapak Laflar) napcan: Tekil kadar yanlizsin ama sende sen bile yok (Kardeşlik Sözleri) şahin: kardeşimi seviyorum yaaa (Dostluk Sözleri) Ebrar: Nurşen canim arkadasim iyiki varsin bizim dostlugumuz ebedi ezeli... (Jilet Sözler) sanem: güzel jilet ve efkarlı sözler. (İntikam Sözleri) Rukiş:): Tenekelik gevşeklik kisiliğinde var ey insan (Azerice Aşk Sözleri) nergiz: Beqemisem (Öğrenci Sözleri) adfhssdfghs: Sakla namanı inekler aç kalsım (Bilinmeyen Sözler) Zeynep Kimbum: Akın beyaz haliydi bizimkisi, Kullandıkça karardı
Sponsorlu Bağlantılar
Endonezya Atasözleri Kurban Bayramı Mesajları Uyuz Sözler Dostluk Mesajları Zalim Mesajlar Gurur Sözleri Gözyaşı Mesajları Kral Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com