Günaydın Sözleri Bölümünün 4. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Günaydın Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Günaydın Dudağımdan Asla Gitmeyen Neşe , Günaydın Dost Kalplerde Açan Büyük Güneşe , Günaydın Yüreklerden Akan Sıcak Dizeler , Yürek Yangınlarına Su Gönderen Gözeler.
Kalbim Gibi Bugünde Senin için Aydın ve Günaydın Arkadaşım.
Günün Aydın Olsun. , Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli Ile Bak Geleceğe.
Günümüz Günümüze Aydın Olsun Günaydınlar Olsun.
Yere Düşen Yağmur Damlaları Kalbine Inecek Güneşi Engellemesin Güneş Bulutların Arasından Hep Sana Doğru Baksın Güneş Güzellikler Getirsin Günaydın.
Seviyorum Seni Seninle geçen Günleri Seviyorum Seni Sana Günaydın Demeyi.
Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar. CANIMIN CANI
1 Gün Daha Başladı Elimde Simit Çay Aldımda Sen Sabahın Kör Noktasında ismin Aklımda Günaydın olsun Sana Bu Can Sana feda?
Toplam 4 sayfa bulunmakta.
4
Sponsorlu Bağlantılar
Günaydın Sözleri
Güvenlik Kodu: 7889
Seni Seviyorum Mesajları Teşekkür Sözleri Aşk Esprileri Dramatik Mesajlar Atarlı Sözler Kamyon Arkası Yazıları Ayrılık Sözleri Harbi Sözler
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Face Sözleri Son pişmanlık fayda etmez güzelim. Sen beni çoktan KAYBETTİN.
Love Sözleri No body love you lıke me - Kimse Seni Benim kadar Sevemez
Ağlatan Sözler Bir gün Ölürsem haberim Sana Gelirse Mezarımın başına Sakın Gelme Sadece Elini Kalbine Koy Ve özür dile belki ozaman mutlu olurum
Duygulu Sözler Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!
Cezaevi Sözleri Biz rengarenk hayatların renkli çocukları değil, karanlık bir hayatın kader mahkumlarıyız.
Ah yâr hangi lisânla anlatayım...Ah yâr hangi lisânla anlatayım, hâlimi huzurunda. SEN düştün işte sol yanıma.
Bir yalan misali; unuttum gitt...Bir yalan misali; unuttum gitti seni!
Renksiz duygularım var! Dilsiz...Renksiz duygularım var! Dilsiz değilim ama bazen suskunluklarım var. Kamçı değilim ama vurgunluklarım var. Şimdilik susuyorum ama her şeyin bir yeri, zamanı var!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Az önce annem aradı 'Acil gel,...Az önce annem aradı 'Acil gel, kardeşin paradan boğuluyor' dedi. Zengin olduk diye bağırarak eve gittim. Elli kuruş yutmuş, ben para bulamıyorum, adamdaki lükse bak. Kafasını lavaboya vura vura çıkarttım parayı.
Hayatımız yoluna girsin diye b...Hayatımız yoluna girsin diye bekliyoruz ama ısrarla hayat bize girmeye devam ediyor.
5 dakikada hazırlanıp işe gide...5 dakikada hazırlanıp işe giden insanları anlamıyorum. Aynını ben denedim, işe boxerla gittim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Kısa Aşk Sözleri Ezici Sözler Seni Seviyorum Mesajları Babalar Günü Mesajları Laf Sokan Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokan Sözler) fahri: atın ölümü arpadan sana .... (Mevlid Kandili Sözleri) mert: cogüzel hepsiii (Edep Sözleri) Tuğrul Sonat: Mevlana Git der edepsizlik edene. (Karşılıksız Aşk Sözleri) Leyla: aynı beni anlatmışlar. (Ağlatan Sözler) semanur kaya: Bir hayat sadece kendin icindir (Şirin Sözler) Sevgi perisi : seni sevdiyim qeder yasasaydim olumsuzluyun adini sevgi qoyardim (Oturtan Sözler) nisa gözde: Yüz yüze konuştuğunuz haIde anIaşamıyorsanız Bir de sırt sırta deneyin. - BeIki Iafı kıçından anIıyordur. (Karşılıksız Aşk Sözleri) sevmek zor: He lan sözler tam bizlik (Kıskançlık Sözleri) melisa: Bende cok kiskancim sevdigime canim diyenin can damarini keserim......!!! (Geyik Laflar) Ayy na gozle: O ne laa:)
Sponsorlu Bağlantılar
Sabır Sözleri Psikopat Laflar İspanyolca Aşk Sözleri Gurur Sözleri Kırgınlık Sözleri Değerli Sözler Cuma Mesajları Değişik Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com