Hüzünlü Sözler Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel Hüzünlü Sözler için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Fakat, lakin, ama, ancak. Bu kelimelerle başlayan cümleleri ruhum kaldıramıyor artık. Çok yoruldum.
Önce boğazınız düğümlenecek, sonra gözünüzden bir kaç damla yaş süzülecek. Canınız çok yanacak ama siz yanmıyormuş gibi yapacaksınız.
Ağlamak birini geri getirecek olsaydı. Mekke sel olurdu!
Ben seni affedecek yollar aramaktan yoruldum.
Başardığın her şey bu hayatta sana yaşatılan ya kazığın, yada hırsın tesiridir.
Uyku tutmuyorsa; ya kafan güzeldir, yada kafandaki!
Gece nedir biliyor musunuz? Gece kendinle başbaşa kaldığın, yüreğinle hesaplaştığın, kimi zaman ağladığın, belkide ağlamak isteyip te ağlayamadığın kendi dünyan.
Hiçbir şey beklemiyormuş gibi yapıp, içime dünya kadar umudu sığdırmaktanda yoruldum.
Beynindeki gürültüler büyüdükçe sessizleşiyor insan.
Hüznümü ikiye böldüm. Birini sabah, birini gece yaşıyorum. Bu saatten sonra kimseyi çekemem ben, kendi yükümü zor taşıyorum.
Toplam 19 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
Hüzünlü Sözler
sema:
Benim hikayem çok derin
Masal diyarlarında değilim
Sana ağır gelir hislerim
BIR VARMIS BIR YOKMUS:
YILDIZLARI IZLE SONRA DÜSÜN VE HIKAYENI YAZ GERCEK HIKAYENI KENDINI YAZ BUNDAN DAHA IYI BIR HIKAYE BULUP OKUYAMAZSIN VE KENDINI DAHA IYI TANIMAN ICIN BIR FIRSAT KENDINE SORDUGUN CVPLARI BULCAKSIN
selima un:
adının geçtiği her cümlenin sonunu, kalbin yerinden fırlayacakmıs gibi dinlemek
meryem:
Hevesimde kalmadi hicbirseye beni hayattan sogutanlar utansin
aydan gürbüz:
Gitseler, Hiç Özlemeyeceğimiz Insanlar Var.
Birde Gelmeseler Bile, Beklemekten Vazgeçemediklerimiz.
Akif06:
KaIpten siIinseydi kimse acı çekmezdi siIinmiyor işte kap bu soup atmasınki yerine başka koyasın. Ankaradan Akif
Toplam 6 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 1724
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
İlginizi Çekebilecek Diğer Güzel Sözler
Aşk Sözleri Aşk bu istediğin zaman sana gelmez. İstemediğin zaman da sana gelmez. Aşk sana gelmez güzel kız, sana hep dert gelir çünkü çirkin şansın yok.
Kısa Aşk Mesajları Deniz sesimi duyarmı? dağlar dinlermi anlatsam seni? hüzünlüyüm desem çare olurmu gökyüzü? salarmı bulutları peşine ilgilenirmi rüzgar yardım edermi seni bulmama ???
Koyan Laflar Dış güzelliğini içiyle berbat edenler var.
Kral Sözler Giden gitsin yangınlar da söner. Arkama bile bakmam. Çünkü Kral'lar önde gider!
Kadınlar İçin Sözler Bir kadın 24 yaşına kadar hayatının erkeğine rastlamadıysa, dünyada ondan talihli insan yoktur. Deborah Kerr
Bulamadığın sözleri belki aşağıda bulabilirsin...
Artık ne kadar uzun süre hissi...Artık ne kadar uzun süre hissiz kaldıysa kalbim, hiç kimsenin eksikliği ürkütmüyor kendisini.
Fotoğrafları insanlardan daha ...Fotoğrafları insanlardan daha çok seviyorum. Çünkü hiç değişmiyorlar.
Havam bozulmaya başladı yine. ...Havam bozulmaya başladı yine. Gözlerim de dolmaya... Sanırım içimde bir yerlere sen yağdı gece gece.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Odamda giyiniyordum, anneme ke...Odamda giyiniyordum, anneme kemer nerede diye sordum, Antalya'da dedi... Belime ip bağlayıp öyle çıktım.
Kız o pozu vermek için ters ta...Kız o pozu vermek için ters takla atmış, ikiye katlanmış, ama fotonun altına 'habersiz çekim' yazmış. Güler misin ağlar mısın.
Saçımı 3 numara yaptım ama büt...Saçımı 3 numara yaptım ama bütün arkadaşlarım 10 numara olmuş dedi. Bunlar saç kesiminden hiç anlamıyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Sponsorlu Bağlantılar
(Kapak Laflar) erkan k.: İnsanın özü mü sözü mü gönlü mü ölümü mü daha ağır basar? (Sensizlik Sözleri) berfin: sözler çok güzel (23 Nisan Sözleri) fatmanur: yaşasın 23 nisan toplandı bütün vatan (Sitem Sözleri) şengül mehmet: zaten hersey ilk ten belli oluyor ama biz gormek istemuyoruz (Koyan Laflar) hakan: çok beğendim bu sözleri. gerekli kişilerde gerekli şekilde kullamak gerek :) (Sevgiliye Güzel Sözler) saruhan: Superr (Berat Kandili Mesajları) Sevgi: Tüm islam aleminin berat kandili mübarek olsun. arkadaşlar. (Azeri Sevgi Sözleri) Revan: Sev amma baglanma yoxsa aci cekersen menim kimi (Efkarlı Sözler) devrim: efkarlıyım bu günde usta verde boşaltıyım kadehleri (Ayrılık Sözleri) Sevecen: ayrılıklar olmasa, hiç kimse üzülmek zorunda kalmasa keşke...
Sponsorlu Bağlantılar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com