İltifat Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel İltifat Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Günüm seninle başlasaydı; sabahları daha çok severdim.
Tatlı kız bana 11 tane rakam söyle ama bu 11 rakamı yan yana getirip aradığım zaman senin o güzel sesini duyabileyim. :)
Denizi mavi gösteren gökyüzüdür ya hani. Beni de mutlu gösteren sensin...
Favori rengimin ten rengin olduğunu söylemiş miydim?
Bazı insanlar bulutlara benzer gittiklerinde hava güzelleşir.
O kadar güzelsin ki, manzaralar seni seyretsin.
Bir gülüşü var, kelebek görse ömrü uzar.
Ben seni sevmek için değil, sevmek nasıl olurmuş gör diye sevdim...
Kitaplarda altını çizdiğim güzel cümlelerin hepsi sana gelsin.
Başıma gelen güzel şeylerin nedeni hep sensin.
Toplam 11 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
İltifat Sözleri
redfo:
ağlamak senden uzak,gülmek hep seninle olsun,illede birgün ağlıyacaksan oda mutluluktan olsun..
ceylan:
Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse, bir damardan ne kadar çok kan geçerse yaşam ölüme ne kadar değerse sen de benim için o kadar değerlisin.
semo:
sevdim bir güzeli
aldı narin kalbimi
başkaları elımden
olamdım sevdiğimin sahibi
fff:
haqyt senle guzel
Toplam 4 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 2422
Çapkınlık Sözleri İyi Geceler Mesajları İsyan Sözleri Efkarlı Sözler Öfke Sözleri İbretlik Mesajlar Face Mesajları Terk etme Sözleri
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Korkunç Mesajlar Hak'dan korkan, halktan korkmamalı, işini düzgün yapanın içi de düzgün olur. Süleyman Hilmi Tunahan
Teklif Mesajları bir ömrü benimle olabilmen her sn aklında kalabilmem hep beni sevmen herşeye gögüs germen mümkün mü acaba sevgilim?
Kadınlar İçin Sözler Güzel kadın güven veren kadındır. Yok esmer, yok sarışın yok kumral boş konuşmayın. Güven varsa gerisini kuaför halleder.
Arnavut Atasözleri İçinde kötülük yoksa, dışarıdan sana bulaşmaz.
Atatürk Sözleri Dünyanın her tarafından öğretmenler insan topluluğunun en fedakâr ve muhterem unsurlarıdır.
Ne bileyim gideceğini be! Bir ...Ne bileyim gideceğini be! Bir başka bakıyordu gözleri!
Sen nasıl bi doktorsun be adam...Sen nasıl bi doktorsun be adam! O kadar cesedi nasıl dikiyorsun. Bana da öğretsene tüm bildiklerini... Söz elevermem seni.

İncineceğini sanarak dokunamad...İncineceğini sanarak dokunamadığın o çiçek, aşkın vücut bulmuş halidir belkide. Sevgili, ona iyi bakmalısın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Yıl 2050; +Dede bana gençliğin...Yıl 2050; +Dede bana gençliğini anlatsana. -Evladım ben apaçiydim. Feyste önüme geleni eklerdim, dürterdim. Öyle işte ne anlatayım.
Bankaya harç yatırmaya gittim....Bankaya harç yatırmaya gittim. Veznedar 'üniversite harcı mı? Kira harcı mı?' dedi. Yok kınorr köfte harcı dedim. Şuan marketteyim.
Kız otobüse binerken Adriyana ...Kız otobüse binerken Adriyana Limaydı, koltuk kapmaya çalışırken bir anda Mahmut abi oluverdi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Aşk Espirileri Sıcak Sözler İngilizce Mesajlar Karşılıksız Aşk Sözleri Deli Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Kötü Laflar) ECEEEEEEEEEEEEE: Vay be baksana kötü laflara :D (Öğrenci Lafları) yeahyaa: tam bizlik bunlar abi yaaa xD (Cesaret Sözleri) isimsiz: bn canını yakacak kadar delıyım o söz çok hoşuma gitti harika bişey o sozya (Arabesk Sözler) Zeliş: Senin yaptığın atar, benim hayatıma renk katar be güzelim.! (Resimli Güzel Sözler) cemre: çooooooooook beğendim hergün bu sayfayı açıcam (Platonik Aşk Sözleri) miray nihal: aşk birlikte olmaktır. Aşk karşılıklıdır aşk böyledir işte:-| (Aşk Esprileri) eyüp: Yatağıma kahvaltı getiren bi sevgilim olsa yatağa kırıntı döker çarpılırdım , iyiki sevgilim yok (Renkli Sözler) yasemin: güzel ama bence daha güzelleri olabilir (Kırıcı Sözler) mahmut: Cesareti Olmuyanın Bahanesi Bol Olur. (Resimli Komik Sözler) öznur: harikaaaaaaa benceee
Sponsorlu Bağlantılar
İyi Geceler Mesajları Efkarlı Sözler İftar Sözler Ağır Sözlü Mesajlar Kıl Sözler Ağır Mesajlar Alman Atasözleri Aldatma Mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com