İltifat Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel İltifat Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Günüm seninle başlasaydı; sabahları daha çok severdim.
Tatlı kız bana 11 tane rakam söyle ama bu 11 rakamı yan yana getirip aradığım zaman senin o güzel sesini duyabileyim. :)
Denizi mavi gösteren gökyüzüdür ya hani. Beni de mutlu gösteren sensin...
Favori rengimin ten rengin olduğunu söylemiş miydim?
Bazı insanlar bulutlara benzer gittiklerinde hava güzelleşir.
O kadar güzelsin ki, manzaralar seni seyretsin.
Bir gülüşü var, kelebek görse ömrü uzar.
Ben seni sevmek için değil, sevmek nasıl olurmuş gör diye sevdim...
Kitaplarda altını çizdiğim güzel cümlelerin hepsi sana gelsin.
Başıma gelen güzel şeylerin nedeni hep sensin.
Toplam 11 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
İltifat Sözleri
redfo:
ağlamak senden uzak,gülmek hep seninle olsun,illede birgün ağlıyacaksan oda mutluluktan olsun..
ceylan:
Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse, bir damardan ne kadar çok kan geçerse yaşam ölüme ne kadar değerse sen de benim için o kadar değerlisin.
semo:
sevdim bir güzeli
aldı narin kalbimi
başkaları elımden
olamdım sevdiğimin sahibi
fff:
haqyt senle guzel
Toplam 4 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 2433
Janjanlı Mesajlar Fedakarlık Sözleri Üzücü Mesajlar Sıcak Mesajlar Deli Mesajlar Geyik Sözler Ayrılık Sözleri Manyak Mesajlar
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Teklif Mesajları bir ömrü benimle olabilmen her sn aklında kalabilmem hep beni sevmen herşeye gögüs germen mümkün mü acaba sevgilim?
Rus Atasözleri iki tavşanı birden yakalamak isteyen, hiç tavşan yakalayamaz.
Kadınlar İçin Sözler Kadın, insanın gölgesi gibidir; kovalarsanız kaçar, kaçarsanız kovalar. Chamfort
Güldüren Sözler Siz arabanın arka koltuğunda oturup öndekilerin muhabbetine ortak olmaya çalışmanın zorluğunu bilir misiniz? Böyle ortadan ileri çıka çıka.
Aşk Mesajları Sevgilim, Aşkınla Dondurma Gibi Erimek istiyorum :=)
Aklımda olduğunun yarısı kadar...Aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın, hiç sensiz kalmazdım.
Öpülmemiş dudaklar yok ki, kır...Öpülmemiş dudaklar yok ki, kırılmamış umutlar olsun.
Ben böyleyim, kendimle sohbet ...Ben böyleyim, kendimle sohbet eder, kendi kendime gülerim. Güzel hayaller kurar; sonra hayallerimle beraber suya düşerim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Kız gecelikle fotoğraf çekilmi...Kız gecelikle fotoğraf çekilmiş, iki kilo makyaj yapmış fotoğrafın altınada 'ev halim' yazmış. Hangi evdeyse artık.
Kış güzel mevsim ya; Biri 'sen...Kış güzel mevsim ya; Biri 'sen kilo mu aldın?' derse, yok içimde kazak var, yok çorap var, yok o var, yok bu var diyebiliyorsun.
Teyze anne yarısıysa, 4 teyze ...Teyze anne yarısıysa, 4 teyze bir anneanne yapar. Amca baba yarısıysa 2 amca 2 teyze babaanne yapar. Görümceyi de hesaplıycam az kaldı.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Hoş Mesajlar Türkiye Sözleri Değişik Sözler Cumhuriyet Bayramı Mesajları Sevgiliye Güzel Sözler
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırgınlık Sözleri) serkan: Kisi sevdiini kirmaz kirilmadi surece her kirilisa susar kalirsan kul olur bitersin (Unutulmaz Sözler) yanliz kalbim: Çok güzel aynı zamanda uyarılar (Kibar Sözler) denz: Beni sevsin yeter bana canım aşkıma olsun bu güzel sözler (Akıllı Sözler) semih can: gayet hoş ve duymadığım sözler mevcut. sitenizdeki sözler başarılı bir şekilde hazırlanmmış. sürekli güncel tuttuğunuz için tebrik ederim. (Ağlatan Sözler) Sevenler mesut olmaz: Hani dbizdeiki gül vardı biri kırmızı biri beyaz sn beni unutursan kırmızılar solsun bn seni unutursam beyazlar kefenim olsun ¡ kırmızılar soldu (Racon Sözleri) Fethiyeli Rasih Kubacı : Çekemediler tatlım halat koptu (Gözlerle İlgili Sözler) murat rıdvan: Gözlerimi takma kafana, onlar da fena bakıyor hayata (Ağlatan Sözler) isimsiz: Hayatta tek suçum senin gibi şerefsizi sevmek oldu!! (Koyan Sözler) Ahmet: Herkez benim baka bildgime baka bilir ama hic kimse benim gordugumu goremez! (Şirin Sözler) Sevgi perisi : seni sevdiyim qeder yasasaydim olumsuzluyun adini sevgi qoyardim
Sponsorlu Bağlantılar
Süslü Sözler Çılgın Sözler Enteresan Mesajlar Ölümsüz Sözler Türkiye Sözleri 19 Mayıs Sözleri Bomba Mesajlar Aile İçin Sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com