İyi Geceler Sözleri Bölümünün 1. Sayfasındasınız.

Sayfamız her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle en güzel İyi Geceler Sözleri için sayfamızı günlük olarak ziyaret etmenizi öneririz.

Gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hayırlı ve mutlu geceler.
Kalplerinizin ışıltısı, gecenin karanlığını örtsün. Bu günden daha güzel bir güne uyanmanız dileğiyle. Hayırlı geceler.
Sırf o 'iyi geceler' demedi diye, iyi geçmeyen geceler vardır.
Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .
Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.
Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.
Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem ıyı geceler.
Geceler karanlık, geceler ıssız çok zor geliyor bana, hele de sensiz hiç çekilmiyor bitanem, gelde sevindir seni seven sevgiliyi..
Geceye inat seninle sabahlayacağım güneş kıskansın seninle ısınacağım yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım?
Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın Bitanem!..
Toplam 6 sayfa bulunmakta.
1
Sponsorlu Bağlantılar
İyi Geceler Sözleri
rabia mercan:
gerçekten süper sözler
Toplam 1 adet yorum bulunmakta.
1
Güvenlik Kodu: 2149
Bilinmeyen Sözler Babalar Günü Sözleri Teklif Mesajları İsyankar Mesajlar Bomba Mesajlar Araba Sözleri Etkileyici Sözler Öfke Mesajları
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Racon Mesajları Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun.para şöhret elin olsun tatlı dilin benim olsun.sensiz geçen yüzyıl değil.seninle gecen bir gün benim olsun aşkım
Jilet Sözler Siz hiç çok severken ayrılmak zorunda kaldınız mı, ya da susmak?
Değerli Sözler Ne güzeldir secde. Sen yerin dibine fısıldarsın, gökyüzünden duyulur.
Güldüren Sözler Bir ipte iki cambaz oynamaz, ya sen düşersin ya da ben iterim. (:
Anneler Günü Sözleri Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim Anneler günün kutlu olsun
Toprak, sevdiklerimizi aldığı ...Toprak, sevdiklerimizi aldığı için mi böyle güzel kokuyor.
İnsanlara olan tüm güvenimi ka...İnsanlara olan tüm güvenimi kaybettim. Korkarak yaklaşıyorum artık herkese. Gidecek, değişecek diye beklemek ne acı.
Sırf sevdiklerin gözyaşı dökme...Sırf sevdiklerin gözyaşı dökmesin diye, tek başına sahiplendiğin acılar vardır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
Birbirini tanımayan iki insanı...Birbirini tanımayan iki insanın asansörle çıkarken takındığı ciddiyeti, ne bayrak töreninde, ne bir toplantıda ne de cenazede göremezsiniz.
400 lira doğal gaz faturası ge...400 lira doğal gaz faturası geldi babam 'biz yokken kaloriferin üzerinde mangal mı yapıyon' diyerek kemerle dövdü.
Bir kızın ne kadar tehlikeli o...Bir kızın ne kadar tehlikeli olduğunu görmek için, saçını bozun.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Aşağıdaki sözlere bakmadıysan çok şey kaçırıyor olabilirsin :)
Yıkıcı Sözler Davetiye Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Emo Mesajları Öğrenci Mesajları
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) nedim: çok güzel bu laf sokucu sözler. hepsi de tam aradığım ve hiçbir yerde bulamadığım tarzda. (Cuma Mesajları) yyusuff: İiiii bi sayfa isimizi haledebiliyoruz alkah razi olsn <3 <3 (Korkunç Sözler) erkan k.: İnsanları cezası kar kalırsa ne anlamı var? (Kırıcı Sözler) melis: Demişsin ya ben onun gibileri cebimden çıkartırım diye dinle ben senin gibileri tesbihime dizerim tövbe tövbe diye çekerim (Umursamaz Sözler) Emir korkmaz: Kendini bi bok zamn ediosundimi bBetül (Sensizlik Sözleri) merve: sensız olmuyor ya hadi dön gerı askmmm seni özledm (Cuma Mesajları) hsyn: şu zor günlerde hepimizin cuması mübarek olsun. (Dertli Sözler) Bitmeyen hayaller: ış geldi, kar geldi, soğuk geldi ve sen aptal hala gelmemekte kararlısın. (Esprili Sözler) strong: Supermish kanka... (Oturtan Sözler) boşver: küçüktü kıyamadım büyüdü kayamadım
Sponsorlu Bağlantılar
Özlem Mesajları Emo Sözleri Oturtan Sözler Çerkez Atasözleri Komik Sözler Manalı Sözler Zalim Mesajlar Ayrılık Sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kısa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamızdaki En Güzel Sözler çeşitli sayfalardan toparlanmıştır, hatalar bulunabilir. Okuduğunuz sözde hata olduğunu düşünüyorsanız, kaldırılması için iletişime geçiniz.
Soru / şikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com