erullah: Adını aynalara yazamadım sinirden kırarım diye, adını duvarlara yazamadım zalimin biri boyar diye, adını kalbime bile yazamadım ben ölünce organlarım bağışlanır da sen başkasının olursun diye.

Sizden Gelenler ok erullah demiş ki:
Adını aynalara yazamadım sinirden kırarım diye, adını duvarlara yazamadım zalimin biri boyar diye, adını kalbime bile yazamadım ben ölünce organlarım bağışlanır da sen başkasının olursun diye.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Sizden Gelenler tıkla!
Bu sözü paylaş!
Sponsorlu Bağlantılar
ağlatan sözler renkli sözler öğretmenler günü mesajı özlü aşk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) beyzanur: bana karşı çıkanın yüzü kara çıkar (Aşk Sözleri) esrarli gozler: seni seviyorymm kendimmm♥ (Hayat Sözleri) Betül: Bir Çay Doldur Bana Hayatım Gibi Koyu Olsun, Şeker Atma İçine Derdim Gibi Acı Olsun, Çıkar Kaşığı İçinden Benim Gibi Yanlız olsun (Sizden Gelenler) Ayten ipek: Hani bazıları vardır ya; ömür biter de sevmeye yürek yetmez. (Azeri Sevgi Sözleri) seva: cox gözeldi menimde sevgilim var atam anam vermiler nakam sevginin qurbaniyig
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
fransızca aşk sözleri karşılıksız aşk sözleri elveda sözleri alman atasözleri
öğrenci sözleri 23 nisan sözleri çin atasözleri mevlid kandili mesajları meksika atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen