Esra: Çok beğendim

Değişik Sözler ok Esra demiş ki:
Çok beğendim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
elveda sözleri aşk acısı sözleri kurtlar vadisi sözleri ağır sözlü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Serseri Sözler ok Yağmuru kıskandım sana dokundu diye,rüzgara kızdım kokunu çaldı diye,kaderime küstüm bana imkansızsın diye,birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye?
Büyüleyici Sözler ok inSan oğLu naNkördüR değer weRmez kimseye ,bende inSan'm sonuçta fasLasıNı bekLeme
Sponsorlu Bağlantılar
hiçbir kelimeye sığdıramadım seni adı susmak oldu.Hiçbir kelimeye sığdıramadım seni... Adı susmak oldu.
harcanıp giden bir ömrün ağrısıdır bu. beklediğim yok, bekleyenim yok gidenim var, gidemediğim varHarcanıp giden bir ömrün ağrısıdır bu. Beklediğim yok, bekleyenim yok... Gidenim var, gidemediğim var...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ulan bu kızlar sessiz sessiz nasıl hapşırıyorlar anlamıyorum, ben bi hapşırıyorum 2 alt kattaki komşum çok yaşa diye bağırıyor.Ulan bu kızlar sessiz sessiz nasıl hapşırıyorlar anlamıyorum, ben bi hapşırıyorum 2 alt kattaki komşum 'çok yaşa' diye bağırıyor.
kızım bi bardak çay koy, kızım yemeğin altını kıs, kızım çayı demle oğlum karnın aç mı? oğlum çay içer misin? birisi adalet mi dedi?Kızım bi bardak çay koy, kızım yemeğin altını kıs, kızım çayı demle... Oğlum karnın aç mı? Oğlum çay içer misin? Birisi adalet mi dedi?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Günaydın Mesajları) zihnet taşlı: Cumlemıze gunaydın sevgı saygı huzur dolu bır gun dılıyorum. (Sizden Gelenler) Şahin Kulat: ne kadar uzaklara gidersen git, hayal kurduğumda yanımdasın. (Bilinmeyen Sözler) SAADET TEKIN: hayatta oImaz dedikIerin oIuyor imkansız gördükIerin hep başına geIiyor buda nedense sevdikIerinden geIiyor zaten insanın sevmedigi kişi canını acıtmaz güIer geçersin (Almanca Aşk Sözleri) selcuk34: Almanca yanlis... Kim yazdiysam almanca bilmiyormus (Çılgın Sözler) Ali Eren Kübra: Buna çılgın mı diyorsunuz, daha güzel laflar olabilirdi. (Mesela AYAĞINI DENK AL, SANA BİR YOKLUĞUM KOYAR BİR VARLIĞIM.)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
uğurlu sözler hollandaca sözler sağlık sözleri anlamsız sözler
yolculuk tatil sözleri özgürlük sözleri dokunaklı sözler nasihat sözleri sabır sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen