Esra: Çok beğendim

Değişik Sözler ok Esra demiş ki:
Çok beğendim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
giderli sözler hollandaca sözler yunan atasözleri latin atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Özlü Aşk Sözleri ok Bazen hiçbir şey umrumda olmuyor, sonra seni hatırlıyorum.
Damardan Sözler ok Artık kapıyı çalan ben değilim anne ruhuma başkası girdi dünyanın son günü gibiydi sanki tüm dokunduklarım eriyip gitti? Artık o küçük çocuk değilim anne içime bir canavar yerleşti?
Sponsorlu Bağlantılar
gecelerin kör karanlığına ışığımdın sen. denizlerde yön bulduran yıldızımdın sen. çöllerde serabım, kızgın kumlarda vahamdın sen. kör kuyularda yusuf ben oldum, mısırda züleyham dın sen.Gecelerin kör karanlığına ışığımdın sen. Denizlerde yön bulduran yıldızımdın sen. Çöllerde serabım, kızgın kumlarda vahamdın sen. Kör kuyularda Yusuf ben oldum, Mısırda Züleyha'm dın sen.
büyük büyük savaşlardan çıkıp kendi evime dönmeye benzer, sana gülümsemek!Büyük büyük savaşlardan çıkıp kendi evime dönmeye benzer, sana gülümsemek!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
türk olmak yolda tanıdık birini görünce arabayı üzerine sürmektir.Türk olmak yolda tanıdık birini görünce arabayı üzerine sürmektir.
dün yırtık pantolon aldım, çok hoş bir şeydi. dışarı çıktım, iki saat sonra eve geldim ve babaannem pantolonu yırtılmış bu diye dikmiş.Dün yırtık pantolon aldım, çok hoş bir şeydi. Dışarı çıktım, iki saat sonra eve geldim ve babaannem pantolonu 'yırtılmış bu' diye dikmiş.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Bilgisayar Sözleri) Platonık Ali: Çay var içersen başkasına online olma artık Allahını seversen. (Ramazan Bayramı Mesajları) aysu: Coxxx gozeldi (Laf Sokan Sözler) cellat: yüzün çirkin olabilir ama g***n güzel görünüyor :D (Laf Sokucu Sözler) Göknil: Kendime benzettim yanışlarını Yönsüz yolsuz kanat çırpışlarını Eğilmeden güneşe özgür kalışlarını Bir mevsimlik hayat buluşlarını. (Laf Sokan Sözler) süper laf sokucu: varlığım olay yokluğum koyar
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
unutulmaz sözler taziye mesajları candan sözler özlem sözleri
özenli sözler aşık edici sözler orijinal sözler ağlatan sözler etkileyici sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen