Esra: Çok beğendim

Değişik Sözler ok Esra demiş ki:
Çok beğendim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
latin atasözleri mutsuzluk sözleri mutluluk sözleri çekici sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İçten Sözler ok Sen damla damla sev. Ben biriktirip göl yapmazsam adam değilim.
Koyan Sözler ok Popüler olmaya çalıştığınız kadar karakterli olmaya çalışsaydınız sadece durumlarınız değil insanlığınız da beğenilirdi!
Sponsorlu Bağlantılar
arkanı dönüp çekip gittin eyvallah kader dedim sustum. şimdi günah çıkarmak için kapımı çalma. seninle öbür tarafta bile karşılaşmamak için hakkımı helal ettim.Arkanı dönüp çekip gittin eyvallah kader dedim sustum. Şimdi günah çıkarmak için kapımı çalma. Seninle öbür tarafta bile karşılaşmamak için hakkımı helal ettim.
o değil de sabahlara kadar uyumuyorum ya, bu gözlerimin hiç bir suçu yoktu.O değil de sabahlara kadar uyumuyorum ya, bu gözlerimin hiç bir suçu yoktu.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ben hiç küfür etmem :) diyen kız arkadaşıma çok kilo almışsın dedim, sülalemi götürüp getirdi :p'Ben hiç küfür etmem :)' diyen kız arkadaşıma 'çok kilo almışsın' dedim, sülalemi götürüp getirdi :P
kızım ben 11 yıldır aynı gömleği giyiyorum. sen nasıl bana çok değiştin dersin. :)Kızım ben 11 yıldır aynı gömleği giyiyorum. Sen nasıl bana 'çok değiştin' dersin. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Son Sözler) ozlem: Gidiyorum artik gozun aydin gitmem için cok urastin sonunda basardin su hayatta sevdimmi birkere severim gittimmi birkere giderim girişimin geri donusu olmaz gidiyorum gozunaydin (Manalı Sözler) hürriyet: Alnımın teri olsun Soğan ekmek olsun. (Öğrenci Sözleri) berkecan: Derste gizli gizli bişey yiyince ambalajdan ses çıkar ya o anki halim sınırda kaçak geçen Mültecilerden beter (Mutluluk Sözleri) MKaynak: Daima Mutlu Ol. Çünkü Hayat, Mutsuz Olmak İçin Çok Kısa... #MKaynak (Cezaevi Sözleri) selen: sewdigim ceza ewinde alh tüm mhkumların yar ve yardımcısı olsun :( miçemmm
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kıl sözler fransız atasözleri padişah sözleri sevgililer günü mesajları
kızılderili atasözleri ıtalyan atasözleri tebrik sözleri kamyon arkası yazıları sevgiliye uyku mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen