Muharrem Soyek: Gülmek için mutlu olmayı beklemeyip de size gülenlerle birlikte gülebiliyorsanız, mutluluk kendi gerçekliğine tutunmak için size sarılacaktır.

Sizden Gelenler ok Muharrem Soyek demiş ki:
Gülmek için mutlu olmayı beklemeyip de size gülenlerle birlikte gülebiliyorsanız, mutluluk kendi gerçekliğine tutunmak için size sarılacaktır.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Sizden Gelenler tıkla!
Bu sözü paylaş!
Sponsorlu Bağlantılar
ısyan sözleri özür mesajları kırgınlık sözleri sert sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sponsorlu Bağlantılar
(Efkarlı Sözler) BAYRAKsevdasi: Ne bileyim be sevgili , ÖYLE güzel baktın ki gözlerime SEVMEK değil ÖLMEK geldi içimden . (Sizden Gelenler) baba kartal: İlk başta herkes iyidir. İnsanların ilk söylediklerine değil, son yaptıklarına bakacaksın! (Kırıcı Sözler) Mine: Senin seviyene inemem (Komik Sözler) Berkecan YŞİL: +Oo ayakkabı almışsın -Tabi olum 250 liralık +Yakışmış kankaaa -250 lira ondan +Ama güzel ayakkabı -Ayakkabı değil 250 liralık ayakkabı (Aşk Sözleri) kafkaf: Sęvdigin Kądąr Sęvilirsin Diyęn §ąire Sęslęniyorum, Çok Hąyąl Kurmussun Bę Ųsta. . !
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
cumhuriyet bayramı mesajları rus atasözleri uyuz sözler ıyi şanslar mesajları
romantik sözler koyan laflar rap sözleri delikanlı sözler kıl sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen