Cihan: Miraneden kus uctu, Yandi yürek tutusdu, Baba bni evlendir.

Üzücü Sözler ok Cihan demiş ki:
Miraneden kus uctu,
Yandi yürek tutusdu,
Baba bni evlendir.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Üzücü Sözler tıkla!
küçük sözler başarı sözleri sitem sözleri cezaevi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Manalı Sözler ok Her şey üstünüze üstünüze geliyorsa, yolun ortasındasınızdır. Kaldırıma geçin.
İnce Sözler ok Çok şey görmüş olabilirsin, ama sonradan gördüysen sıkıntı!
Sponsorlu Bağlantılar
gülüyorum çünkü zayıflıklarımı biliyorum. güzelim, çünkü kusurlarımın farkındayım. bilgeyim, çünkü hatalarımdan çok şey öğrendim. aşığım, çünkü nefreti  hissettim. gülebiliyorum, çünkü üzüntü nedir iyi biliyorum!Gülüyorum çünkü zayıflıklarımı biliyorum. Güzelim, çünkü kusurlarımın farkındayım. Bilgeyim, çünkü hatalarımdan çok şey öğrendim. Aşığım, çünkü nefreti hissettim. Gülebiliyorum, çünkü üzüntü nedir iyi biliyorum!
hayallerimizin mimarı olalım derken, acıların düzenli amelesi olduk.Hayallerimizin mimarı olalım derken, acıların düzenli amelesi olduk.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ılkokul 5e kadar abimden hep dayak yedim, sonra he-mansin sen ağlamazsın derdi, ben de ağlamazdım. düşünün artık nasıl bir gerizekalıyım.İlkokul 5'e kadar abimden hep dayak yedim, sonra 'he-man'sin sen ağlamazsın' derdi, ben de ağlamazdım. Düşünün artık nasıl bir gerizekalıyım.
+anahtar nerde kızım -kaybolmasına diye evde bıraktım anne.+Anahtar nerde kızım -Kaybolmasına diye evde bıraktım anne.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Seni Seviyorum Sözleri) busra: Insanlari tanidim yildizlar gibiydi, hepside parliyorlardi, Ben seni günesim sectim ve bir Günes icin bin yildizdan vazgectim busra <3 emir (Sizden Gelenler) Anonim: Ben denizdeki kum, taş yada onun gölgesiydim sadece, ne diye sevemedim sizi? Belkide siz beni sevmemişsinizdir. (Laf Sokucu Sözler) sadece hayaldi :): Hayat Bana Engel Koyma : O Engelleri Aşarım Seni de Paşa Paşa Yaşarım... (Saçma Sözler) hüdai: Ekmek doğrama tahtasının yeri musluğun arkasıdır trt 1 hep birinci kanalda olmak zorundadır ve senin yanına en çok ben yakışırım (Günaydın Mesajları) şennur: Dünyadaki en büyük cimrilik ALLAH'IN selamını almamaktır. cümleten SELAMÜN ALEYKÜM. Hayırlı Sabahlar
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
farklı sözler sevgililer günü mesajları aşk espirileri sabır sözleri
efkarlı sözler türk atasözleri şoför sözleri sensizlik sözleri anlamsız sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen