Cihan: Miraneden kus uctu, Yandi yürek tutusdu, Baba bni evlendir.

Üzücü Sözler ok Cihan demiş ki:
Miraneden kus uctu,
Yandi yürek tutusdu,
Baba bni evlendir.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Üzücü Sözler tıkla!
sabır sözleri çılgın sözler dürüstlük sözleri değerli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Büyüleyici Sözler ok Sözün yeter Bana Gülmem için Gözlerin yeter Bana Aşkın Büyüsüne Kapılmam için öyle Zayıf Kalmışımki Düşerken tuttun beni Sevginle Hayata Döndürdün Yüreğimi Biriciğim..
Aşk Sözleri ok Ey yar! Sana düştüm. Allah kalkmayı nasip etmesin!
Sponsorlu Bağlantılar
hayırlısı olsun dediğim ne çok olmazlarım var benim. öyle bir sessizlik ki benimkisi içim kıyamet, dışım sükut.Hayırlısı olsun dediğim ne çok olmazlarım var benim. Öyle bir sessizlik ki benimkisi içim kıyamet, dışım sükut.
ey sevgili! sen bilirsin ben nasıl yaşarım. göndermesen de bir selâm bir haber, unutulmadığımı ümit eder yaşarım. bildirmesen de sevdiğini, sevilmeyi umar yaşarım. almasan da beni yanına, ben seni gönlümde taşır hep öyle yaşarım.Ey sevgili! Sen bilirsin ben nasıl yaşarım. Göndermesen de bir selâm bir haber, unutulmadığımı ümit eder yaşarım. Bildirmesen de sevdiğini, sevilmeyi umar yaşarım. Almasan da beni yanına, ben seni gönlümde taşır hep öyle yaşarım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
benim için küçükken bu çok can yakar kızların çekeceği var demişler. şu zamana kadar yaktığım tek şey pasta mumu.Benim için küçükken 'bu çok can yakar kızların çekeceği var' demişler. Şu zamana kadar yaktığım tek şey pasta mumu.
eski sevgilimi manitasıyla gördüm, çok mutluydu. ben terk etmeseydim mutluluğu bulamıcaktı işte. ınsan bi teşekkür eder be. nankör bunlar.Eski sevgilimi manitasıyla gördüm, çok mutluydu. Ben terk etmeseydim mutluluğu bulamıcaktı işte. İnsan bi teşekkür eder be. Nankör bunlar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırıcı Sözler) vazgecilmezim sin: Vazgeçilmezim Sin. 58 dakika önce, Gaziantep yakınlarında ASLA KİMSEYE (vazgeçilmezim sin) DEME ÇUNKU KİMSE VAZGECİLMEZ DEGİLDİR VAZGECTİKLERİM İYİ BİLİR (Korkunç Sözler) melek güneş: sevene can feda sevmeyene elveda (Umursamaz Sözler) Arda Özdemir: Harbisine bir omur , barbisine bir geceyim . O kadarr . ;) (Havalı Sözler) Tutkuyuz: Seviyosan beni git iste beni (Ölüm Sözleri) özlem: Sen yokken sanki ben yasami yomusum seni gordumya iste ben ogun dogdum seninle yasamak seninle yaslanmak istiyorum sen benim hetseyimsin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sitem sözleri özlem sözleri kırıcı sözler kızılderili atasözleri
kaliteli sözler hiphop sözleri kurban bayramı mesajları can yakan sözler galatasaray sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen