hasan: yaşantımız ellere dert oldu zorunuza gitsin!

Dertli Sözler ok hasan demiş ki:
yaşantımız ellere dert oldu
zorunuza gitsin!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
kıymetli sözler başarı sözleri renkli sözler rap sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Enteresan Sözler ok Kalbimi yeniledim Yinede Buldun Beni Aşk!
Özenli Sözler ok Düşünmeden konuşmanın cezası, sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
Sponsorlu Bağlantılar
herkesin bir derdi var işte kimi anlatır dilini yorar, kimi susar yüreğini yakar.Herkesin bir derdi var işte kimi anlatır dilini yorar, kimi susar yüreğini yakar.
çocukken elim sende oynardık, büyüdük aklım sendeye döndü bütün oyunlar.Çocukken 'elim sende' oynardık, büyüdük 'aklım sende'ye döndü bütün oyunlar.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
siz nasıl bi kızla sevgili oluyosunuz? ben hoşlandığım kişiyle muhabbete başladıktan 20 dk sonra kanka oluyorum.Siz nasıl bi kızla sevgili oluyosunuz? Ben hoşlandığım kişiyle muhabbete başladıktan 20 dk sonra kanka oluyorum.
yağlı güreşteki mücadele ne ki, asıl mücadele; el öpme konusunda ısrarlı genç ile öptürmemeye yeminli amcanın aşağı doğru eğilerek uzayan mücadelesidir.Yağlı güreşteki mücadele ne ki, asıl mücadele; el öpme konusunda ısrarlı genç ile öptürmemeye yeminli amcanın aşağı doğru eğilerek uzayan mücadelesidir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İran Atasözleri) funda:): çok güzel ve anlamlı atasözleri bunlar (Kızgınlık Sözleri) Abdullah (genco)?: Bor olurda gelirmisin yada gidermisin (solmaz) (Öfke Sözleri) ayşe k.: Öfke insanı çok değiştirir o anda söyIediğin her keIime incitir insanı. ÖyIe büyük bir diI yarasıdır ki öfke, söyIenen kırıcı sözIeri unutmak mümkün oImuyor. (Umursamaz Sözler) yorgun: Topla topla bes para etmezsin... (Serseri Sözler) mAdDeLeRe BağlAnDq: oO dinime imanıma Kuranıma kitabıma yaşlı anama koppo babama ESRARCI Dedeme JİLETCİ neneme EROYİNCİ halama NARKOZCİ yengeme MüsLümci Teyzemin üzerine yemin ediyemki ŞeReFsİzSiN
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
aşk espirileri atatürk sözleri sevgiliye güzel sözler ülkücü sözleri
platonik sözler fenerbahçe sözleri gıcık sözler güldüren sözler sevgililer günü mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen