hasan: yaşantımız ellere dert oldu zorunuza gitsin!

Dertli Sözler ok hasan demiş ki:
yaşantımız ellere dert oldu
zorunuza gitsin!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
cuma sözleri mısır atasözleri kırgınlık sözleri başarı sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hz Ali Sözleri ok YA Rabbî! Ben sana cennet için değil, cehennem korkusu için de ibAdet etmiyorum. Belki seni tapınmağa lAyık olarak tanıdığım için ibadetimi yapıyorum.
Dokunaklı Sözler ok Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin (da)
Sponsorlu Bağlantılar
birini severken namaza durur gibi sevin. ne nefsiniz baksın başka yöne, ne de gözleriniz.Birini severken namaza durur gibi sevin. Ne nefsiniz baksın başka yöne, ne de gözleriniz.
renksiz duygularım var! dilsiz değilim ama bazen suskunluklarım var. kamçı değilim ama vurgunluklarım var. şimdilik susuyorum ama her şeyin bir yeri, zamanı var!Renksiz duygularım var! Dilsiz değilim ama bazen suskunluklarım var. Kamçı değilim ama vurgunluklarım var. Şimdilik susuyorum ama her şeyin bir yeri, zamanı var!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
-ben ölürsem ne yaparsın kocacığım? +ben de ölürüm. -neden? +ben o kadar mutluluğa dayanamam, kalpten giderim.:)-Ben ölürsem ne yaparsın kocacığım? +Ben de ölürüm. -Neden? +Ben o kadar mutluluğa dayanamam, kalpten giderim.:)
biten bir ilişkinin sonunda kazanan taraf; ya bir bayan kuaförüdür, yada tekel bayi. :)Biten bir ilişkinin sonunda kazanan taraf; ya bir bayan kuaförüdür, yada tekel bayi. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Güldüren Sözler) GÜZEL: NASIL VE GÜLDÜREN SÖZLER OLMUŞ :) (Karşılıksız Aşk Sözleri) Gamzeliiii: KarslıksıZzz sevgi hele imkansız birine körü körüne asık olmanız ve bu ilk aşkınız olması cok acı. Sevdim seni gamzeli yar imkansızlıgını bile bile... Hayri D H seni seviyorummm ve sen bilmiyorsun bilsen hiç birsey degismeyecek bende bunu biliyorumm (Havalı Sözler) cansu çağatay: Bu bir kapak laf biri size el harekeyi çekip bu ne derse sana giren deyin eğer bu sana girsin derse sana giren bana girmez deyin iyi laf :-) (Havalı Sözler) berfin: BÌR KADIN SEVDÌGÍ ICIN AGLIYORS O KISI HERZAMAN KABEDER (Kırıcı Sözler) vazgecilmezim sin: vazgecmekmi aglamakmı? oda ne ben seni severken yaşadım bunları
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ağlatan sözler geyik sözler janjanlı sözler farklı sözler
beşiktaş sözleri ağır abi sözleri aldatma sözleri sempatik sözler başsağlığı mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen