eyüp izciözü: Bizİ EskİlER TaNıR YeNiLeR ÖrNeK AlIR TaNıMıyAnLaR İsE ÖrNeK ALıR PIR FENAAAA

Dertli Sözler ok eyüp izciözü demiş ki:
Bizİ EskİlER TaNıR YeNiLeR ÖrNeK AlIR TaNıMıyAnLaR İsE ÖrNeK ALıR
PIR FENAAAA
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
oturtan sözler hz ali sözleri beşiktaş sözleri doğum günü mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Harbi Sözler ok Harbi Adamız Bizde Olmaz geri, takarız Vitesi 5 e Gideriz ileri, Arkaya Bakma Dönemezsin geri, Bu Alemi ben Dizerim önüme Aşkımı izler Hepsi..
Gözlerle İlgili Sözler ok Gözlerine Bakıtığımda Her Duygu Selinde Bir Farklı Güç veriyor Bedenime, Gözlerin Bir Tarih hayatımda Her Baktığında Dünya Duruyor Benim için O Anda Sevgilim Seviyorum Seni.
Sponsorlu Bağlantılar
bazı sevgiler vardır,kilo ile satın alabilirsin bazı sevgiler vardır, yağmur tanesi gibidir, ancak bakar ve yaşayabilirsin.Bazı sevgiler vardır,kilo ile satın alabilirsin... Bazı sevgiler vardır, yağmur tanesi gibidir, ancak bakar ve yaşayabilirsin.
kim demiş en büyük aşklar nefretle başlar diye. benim en büyük nefretim; bir aşkla başladı.Kim demiş 'en büyük aşklar nefretle başlar' diye. Benim en büyük nefretim; bir aşkla başladı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bilinçaltımız bizi kendimize 10 kat daha güzel gösteriyormuş. eğer bu gördüğüm 10 kat güzel halimse ben ölmüşüm ağlayanım yok.Bilinçaltımız bizi kendimize 10 kat daha güzel gösteriyormuş. Eğer bu gördüğüm 10 kat güzel halimse ben ölmüşüm ağlayanım yok.
daha yazı göremeden sivrisinek belasına tutulduk, herifler kan uykusundan uyanmış gibi odaya saldırmış.Daha yazı göremeden sivrisinek belasına tutulduk, herifler kan uykusundan uyanmış gibi odaya saldırmış.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Atarlı Sözler) karanlıqın prensi: O kadaR Kafa güzelleştiren şey var bu kadar Kafasız insanın olması çok tuhaf (Kardeşlik Sözleri) zehir58gazi: gerçek kardeşlikler uğruna ölmekte yaşamakta fedakarlıktır... ben de söz yazıyorum bu da benim sözlerimiden bi tanesi (Laf Sokucu Sözler) eda: Ben senin gectigin yoldan cok gectim kimle ugrastina dikkat edeceksin. (Laf Sokucu Sözler) merve: uzaktan baktım adam gıbı gozuktu yanıma geldı kadın gıbı gozuktu (Süslü Sözler) Gülay: Aşk dokunmadan sevmektir...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sıradan sözler sevgiliye uyku mesajları bulgar atasözleri sevgililer günü mesajları
özlem sözleri ıran atasözleri sevgiliye güzel sözler dramatik sözler duygusal sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen