afra: Bir zalim vardı, onu hiç unutamıyorum. ben onu çok sevmiştim buna rağmen dönüp bana bakmadı bile.

Can Yakan Sözler ok afra demiş ki:
Bir zalim vardı, onu hiç unutamıyorum. ben onu çok sevmiştim buna rağmen dönüp bana bakmadı bile.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
ölümsüz sözler akıllı sözler karizma sözler davetiye sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hint Atasözleri ok Aptallar hayatları boyunca akıllı kişilerle gezseler bile gerçekleri yine öğrenemezler, kaşık çorbanın lezzetini alabilir mi?
Dramatik Sözler ok BU DUNYADA 6 MILYAR INSAN VAR,30 MILYONU UYUYOR, 20 MILYONU YEMEK YIYOR, 10 MILYONU MUZIK DINLIYOR, 1 GUZEL KIZ DA MESAJ OKUYORSENI GUNDE BIR KERE DUSUNUYORUM, O DA 24 SAAT SURUYOR
Sponsorlu Bağlantılar
bin tane engeli aşarsın, kendini yenersin, mesafeleri yenersin ama onun bir tek sözüne kurban gidersinBin tane engeli aşarsın, kendini yenersin, mesafeleri yenersin ama onun bir tek sözüne kurban gidersin...
ben fobim yoktur aslında. yüksekten korkmam mesela, iğneden köpekten gök gürültüsünden de. ama içim titriyor gülümsemene bir şey olacak diye.Ben fobim yoktur aslında. Yüksekten korkmam mesela, iğneden köpekten gök gürültüsünden de. Ama içim titriyor gülümsemene bir şey olacak diye.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ben çok yakışıklı biri olsaydım kızları çok kötü üzerdim. ama malesef yakışıklı olmadığım için kızlar beni üzüyor.Ben çok yakışıklı biri olsaydım kızları çok kötü üzerdim. Ama malesef yakışıklı olmadığım için kızlar beni üzüyor.
çok şey istemiyorum sevmediğim insanlar serçe parmağını sehpaya vursun yeter.Çok şey istemiyorum... 'Sevmediğim insanlar' serçe parmağını sehpaya vursun yeter.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Türk Atasözleri) erf: Tabağa sorsan dünyada fena koku yoktur (Sizden Gelenler) mervenejdettt: Önüne bakmasan diyorum, çarpışsak artık...! (Yıkıcı Sözler) Eka: Sevdiyin insan sana cekdirdiyi aciyi sende ona cekdireceksin ki senin kalbine sapladiqi hancerin acisini duya bilsin senin gibi (Araba Yazıları) Boncuk: Kazandım bilek zoru Allahım sen koru (Babalar Günü Mesajları) duru hayran: şiirler çok güzelllll :)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ağır sözlü sözler deli sözler ıftar mesajları ayrılık sözleri
erkekler ıçin sözler berat kandili mesajları korkunç sözler hasret sözleri laf sokucu sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen