umid: güzel can alıcı sözler. teşekkürler

Can Alıcı Sözler ok umid demiş ki:
güzel can alıcı sözler. teşekkürler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
ıhanet sözleri ağır abi sözleri türkmen atasözleri sensizlik sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İçten Sözler ok Sevdan yüreğimde! Hasretin canıma, vuslatın ömrüme bedel olsa da, sen benim sabrımın sonu, kalbimin yolusun.
Yararlı Sözler ok Herkesi kazanmaya çalışırken dikkat et kendini kaybetme.
Sponsorlu Bağlantılar
ınsanları kırmamaya çalıştıkça sanıyorlar ki, ben cevap vermesini bilmiyorum ya da kendimi savunamıyorum. hayır asla öyle değil! benim de çok acımasız cümlelerim, sözlerim var ama onları söyleyecek merhametsiz bir yüreğim yok!İnsanları kırmamaya çalıştıkça sanıyorlar ki, ben cevap vermesini bilmiyorum ya da kendimi savunamıyorum. Hayır asla öyle değil! Benim de çok acımasız cümlelerim, sözlerim var ama onları söyleyecek merhametsiz bir yüreğim yok!
uzun lafın kısası; seni karşıma çıkaran rabbim, aklımdan çıkarmasını da bilir.Uzun lafın kısası; seni karşıma çıkaran Rabbim, aklımdan çıkarmasını da bilir.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yüz öğrenciye sınavdan kaç bekliyorsun? diye sorduk ve ilginç cevaplar aldık. sınavdan önce 50, cevaplar söylenince 30, arabada 5 evde 15.Yüz öğrenciye 'sınavdan kaç bekliyorsun?' diye sorduk ve ilginç cevaplar aldık. Sınavdan önce 50, cevaplar söylenince 30, arabada 5 evde 15.
rüyamda dedemden miras yazlık kalmıştı. bahçedeki havuzun tamamı dolsa ne kadar su faturası gelir diye düşünüyodum. potansiyel fakirim.Rüyamda dedemden miras yazlık kalmıştı. Bahçedeki havuzun tamamı dolsa ne kadar su faturası gelir diye düşünüyodum. Potansiyel fakirim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Komik Sözler) zeliş: Harikaydı (Laf Sokan Sözler) ömer: girme benimle laf yarışına sokarım senı at yarışına at yarışında 2.olurum s****e 1.olurum kardeşş (Can Alıcı Sözler) peri: heqiqeten can alici sozler saq olun (Hüzünlü Sözler) BIR VARMIS BIR YOKMUS: YILDIZLARI IZLE SONRA DÜSÜN VE HIKAYENI YAZ GERCEK HIKAYENI KENDINI YAZ BUNDAN DAHA IYI BIR HIKAYE BULUP OKUYAMAZSIN VE KENDINI DAHA IYI TANIMAN ICIN BIR FIRSAT KENDINE SORDUGUN CVPLARI BULCAKSIN (Sevgi Sözleri) ali: sevgi bir dakikalık degil sevgi bir ömürlük bence
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıngilizce aşk sözleri ıngiliz atasözleri cumhuriyet bayramı mesajları sevgiliye uyku mesajları
aile ıçin sözler vefat mesajları ayrılık sözleri ağır sözler kıymetli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen