umid: güzel can alıcı sözler. teşekkürler

Can Alıcı Sözler ok umid demiş ki:
güzel can alıcı sözler. teşekkürler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
ünlü sözler küçük sözler regaib kandili mesajları hint atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Atatürk Sözleri ok Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için elbirliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur.
Havalı Sözler ok Biz Bu Alemde Ne Kural tanırız ne Kural koyan tanırız Bizim Alemde Kurallar havaya Göre Girer Şekillere.
Sponsorlu Bağlantılar
her türlü zorluğu atlatırsın of demezsin; tek bir söz zor gelir taşıyamaz yıkılırsınHer türlü zorluğu atlatırsın of demezsin; tek bir söz zor gelir taşıyamaz yıkılırsın...
kendini kimler için paralıyorsan, bil ki; en çok da onlara yaranamıyorsun.Kendini kimler için paralıyorsan, bil ki; En çok da onlara yaranamıyorsun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
çorap, doğada 390 yılda, odada 1 dakikada kaybolmaktadır. lütfen duyarlı olalım.Çorap, doğada 390 yılda, odada 1 dakikada kaybolmaktadır. Lütfen duyarlı olalım.
hiç unutmam ilkokulda babama yerli malı haftasına ne götürecem? dedim sen git yeter oğlum demişti. hoca babamı arayıp tebrik etmişti.Hiç unutmam ilkokulda babama 'Yerli malı haftasına ne götürecem?' dedim 'Sen git yeter oğlum' demişti. Hoca babamı arayıp tebrik etmişti.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) ecem: Istedigin kadar adam rolü yap adam olmuyosan bacım saylrsn (Jilet Sözler) Tatlı Bela (Cemile Arslan): Benim Çaresizliğimi Avaz Avaz Bağırdığım Gecelerde Siz Uyuyordunuz!!! (Sizden Gelenler) özlem: virgül gibi araya girenlere gıcık oluyorum hadi virgül en azından belli yerlerde araya giriyor ama bazı insanlar yerli yersiz araya giriyooo :) (Adalet Sözleri) ILAHE: Cok guzel (Damar Sözler) Emrah: Çok damar sözler şimdi de sigara yaktı eline sağlık
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kapak sözler sevenler ıçin sözler ıngilizce sözler adam gibi sözler
berat kandili mesajları etkileyici sözler ramazan bayramı mesajları yunan atasözleri azeri sevgi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen