umid: güzel can alıcı sözler. teşekkürler

Can Alıcı Sözler ok umid demiş ki:
güzel can alıcı sözler. teşekkürler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
ıyi geceler mesajları ünlü sözler bulgar atasözleri dertli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sms Mesajları ok Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.
Umut Sözleri ok Bir ceylan gibi ürkek şimdi bakışlarımdaki sensizlik ve ıskalanmış hayallerimde gençliğim, eremediğim vuslatlarda ümidim geriye getirebilir misin?
Sponsorlu Bağlantılar
kalbini kırıyor diye üzülme belki de hak etmediği yerden çıkmaya çalışıyordur.Kalbini kırıyor diye üzülme belki de hak etmediği yerden çıkmaya çalışıyordur.
öldün mü kaldın mı diye sorma bana! sen giderken ölen de bendim, kalan da.Öldün mü kaldın mı diye sorma bana! Sen giderken ölen de bendim, kalan da.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
+ben gidiyorum! -nereye? +senden uzağa. -neden? +geri koşup sana sarılmak için! (:+Ben gidiyorum! -Nereye? +Senden uzağa. -Neden? +Geri koşup sana sarılmak için! (:
otobüste tek elle tutacağa tutunurken diğer elimle sana mesaj yazıp, gözlerimle de boş koltuk kovalıyorsam beni üzmeye hakkın yok.Otobüste tek elle tutacağa tutunurken diğer elimle sana mesaj yazıp, gözlerimle de boş koltuk kovalıyorsam beni üzmeye hakkın yok.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İntihar Sözleri) kenan adak: güzel intihar sözleri ve ama bana biraz az geldi (Kaliteli Sözler) hüsne: çok beyendim hepsi süper kaliteli (Kötü Laflar) ergenliktençıkamayanlardansınız: beyninizi s*ym ergen heriflere bak ya (İnce Sözler) Akif: Güzelliğine Değil Tertemiz Yüreğine Sevdalıyım {Esmerim} (Azerice Aşk Sözleri) nergiz: Beqemisem
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hasret sözleri serseri sözler laf sokan sözler kurban bayramı mesajları
büyüleyici sözler kapak laflar kazakistan atasözleri karşılıksız aşk sözleri ağır abi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen