umid: güzel can alıcı sözler. teşekkürler

Can Alıcı Sözler ok umid demiş ki:
güzel can alıcı sözler. teşekkürler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
neşeli sözler kibar sözler acı sözler kıskançlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ağır Sözler ok Hainlik yaparak gittin ya, helallik almak için geri döneceksin!
Özlem Sözleri ok Bir taşın üzerine özledim yazıp kafana fırlatmak istiyorum. Belki ozaman özlemek ne kadar acıtıyor anlarsın.
Sponsorlu Bağlantılar
hiçbir şey imkansız olmadı senin kadar. ve ben kimseyi sevmedim senin kadar.Hiçbir şey imkansız olmadı senin kadar. Ve ben kimseyi sevmedim senin kadar.
yine gözlerin geldi oturdu gözümün bebeğine bir türkü tutturdum ki ağıtları göğü delen: evvelim sen oldun, ahirim sensin.Yine gözlerin geldi oturdu gözümün bebeğine... Bir türkü tutturdum ki ağıtları göğü delen: 'evvelim sen oldun, ahirim sensin.'
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
otobüste açık cam varsa soğuktan donsam bile kapatmaya yeltenmem. kapatamaz da rezil olursam diye düşünür, efendi gibi üşümeye devam ederim.Otobüste açık cam varsa soğuktan donsam bile kapatmaya yeltenmem. Kapatamaz da rezil olursam diye düşünür, efendi gibi üşümeye devam ederim.
anneme tişörtümdeki yağ, vişne ve kahve lekesini gösterdim, küfür etti. reklamlarda böyle değildi. zalımsın dünya.Anneme tişörtümdeki yağ, vişne ve kahve lekesini gösterdim, küfür etti. Reklamlarda böyle değildi. Zalımsın dünya.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Elveda Sözleri) Yağmur Dere: Bir hoşçakaIdi bunca yasanmisIar Verdiğin emek mücadeIe ve bir HOŞÇAKAL Bırakıp giderken en saçma keIime HOŞÇAKAL Sen giderken HOŞ KALAMAM (Cuma Mesajları) celal: Tum islamaleminin cumasi mubarek olsun. (Üzüntülü Sözler) Mira: aşkın ne olduğunu bilmeyenle var. :D ama zor evlenmek acı çekersin boşanırsın anlaşamadığında artık zor!!!! evlenmek evlat kim dinliyorsa tabi D: (Dini Sözler) hatice bozlu: Doğrunun Yardımcısı AIIah tır.... Hak ve adaIetten kopmayan, işIerinde doğruIuktan ayrıImayan kişiye Yüce AIIah her zaman yardım eder. (Koyan Sözler) Berk: Madem şekerden tatlısın Gülde herkes patlasın
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
duvar yazıları zaman sözleri mutluluk sözleri gözlerle ılgili sözler
hayat sözleri şizofrenik sözler ıftar mesajları jilet sözler edep sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen